Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Karolina01
2013-12-12 07:52:13
 
Jó reggelt Csajok!
Nem jött még meg a nem várt, viszont valami barnás, rózsaszínes nagyon picike jött belőlem... de éppen hogy megszínezte a wc papírt... A hőm egy tizedet ugrott... MI EZ???
luciffer73
2013-12-12 07:48:41
 
Tudod mit Capri? Ha tényleg nem jön meg péntekig, akkor veszek még egy tesztet...bár szerintem amit csináltam a héten a rossmannos clearblue, már az is kimutatta volna...nem? Viszont az a kérdés, hogy abból kétféle van. VAn rózsaszínű és kék...mi a kettő között a különbség? Mert árban van...ugyan nem sok, de azért van. Az egyik eladó csajszit kérdeztem róla, de ő nem tudott válaszolni...olvasgatta mind a kettőt, de látszólag tök egyforma...:/
...tényleg szép a görbém? Nekem elég hullámzónak tűnik
capri
2013-12-12 07:43:19
 
Jó reggelt!
Adry03, hát, ez a lejtmenet valóban nem túl biztató sajnos... :-(
Ani0630, a tiéd viszont annál inkább! Most már jó eséllyel kimutatná a teszt, bár ha reggel nem csináltál, akkor szerintem várjál holnap reggelig. Drukkolunk! :-)
Krisztibaba, szépen beállt! :-)
Luciffer, mondom, péntek 13! ;-) Amúgy meg sokkal szebb és egyértelműbb ez a görbéd, mint az előző. :-)
Szilvia, érdekes... Szerintem sem volt még ovud. Reméljük, nem anovulációs ciklus lesz, bár ha mégis, egyszer-egyszer még az is normális. Más kérdés, hogy sz*r érzés... :-(
Nálam megvolt az ovu, karácsonyra kiderül...
luciffer73
2013-12-12 07:38:14
 
Szilvi...a hőd alapján pedig volt...és a graf jól mutatja..., de biztosat csak akkor tudhatnánk, ha csinálnál lh tesztet. Nem gondolkoztál még rajta?
Szilvia1980
2013-12-12 07:31:21
 
Jó reggelt!

Még mindig nem volt ovum:(
Ma így...
luciffer73
2013-12-12 07:28:11
 
Sziasztok, jó reggelt!
Ani tényleg hajrá...vegyé' má' egy tesztet, és pisild le! :))))
Én gyerekek nem tudom, hogy most mi van...havinak jele nulla. Mellfeszülés még mindig ezerrel...és a hátam mögött már egy negatív teszt, amit ugye tegnap előtt lőttem el....a hőm meg ma reggelre emelkedett...szóval.... :o
krisztibaba85
2013-12-12 07:04:00
 
Sziasztok:-)))

Ani!

Hajrá:-))) Tesztelj tesztelj!!!:-)))Nagyon drukkolok:-))

Én ugyanúgy:
Antika
2013-12-12 06:46:00
 
Jó reggelt!
Ani nagyon drukkolok, én biztos ellőttem volna egy tesztet ma reggel :)

Én lépegetek felfelé :D
Ma így:
Ani0630
2013-12-12 06:37:44
 
Sziasztok
en ma igy
Adry03
2013-12-11 20:15:21
 
Sziasztok !

Luciffer

Még azért ne add fel.

Mirmite

Sajnálom.


Szerintem én nem jutok el a tesztelésig. +indultam lefelé a
lejtőn. Gondolom valamivel hamarabb fog +jönni, mert korábban volt az ovum. Nem baj a hétvégén céges buli lesz. Majd ott bú felejtek. :)



 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!