Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-12-12 09:43:26
 
SZiasztok!
Sikerült visszaolvasnom a mai termést...és hát...rengeteg szép görbénk van!!!!! Nagyon szorítok mindenkinek!

luciffer
Ma azon kaptam magam, hogy azon izgultam, vajon mi újság Nálad...és annyira megnyugodtam, hogy még mindig fönt röpködsz!!! :D

Én még mindig az ovumat várom...csináltam is a nagy várakozásban egy EKG-s görbét...:)
capri
2013-12-12 09:25:39
 
Sziasztok Újak, illetve Ritkán jövők! :-)
Wikica, méregesd szorgalmasan a hődet (de tartsd be a szabályokat), és sok hasznosat meg fogsz tudni a ciklusodról. :-) Ti mióta próbálkoztok?
Macseszka, lehet, hogy lesz egy meglepi babátok?! ;-) Én is 16-17. napra tenném az ovudat. Lehet, hogy a beágyazódás jeleit láttad? Gondolom, ha tényleg baba lenne, nagy örömmel fogadnátok már most is. :-)
Karolina01
2013-12-12 09:16:37
 
Macseszka! Tudom miről beszélsz, mintha magamat látnám. Nem várt előtt pár nappal már szoktam barnázni, fájdogálni a hasam. Mostmeg??? A hőm (nekem) fent van, mert az átlag hőm az a 36,3-36,5 között mozog. Mára vártam de a hőm ugrott egyet. Én is várok meglátjuk mi lesz...
Macseszka
2013-12-12 09:13:10
 
Jo reggelt Lànyok!

Règ irtam ide,de mindennap olvaslak Benneteket. Aki babàt vàr azoknak gratulàlok,pihenjetek sokat! :) Mi januàrtol terveznènk a babaprojectet. (unnepek utàn,nyugodtabb idoszak jon) Viszont tortènt valami. A rendszer az ovumat 13-ra jelolte eloszor,mi pedig 15-èn egyutt voltunk. 2-3 napig nem is volt vàltozàs,majd hopp,16-ra tette az ovut,amit be is sotètitett. Elozo kèt ciklusomban alig ment 37C-ig a hom,ha volt is 1-1 nap,de mensi elott zuhanàs. Most viszont 37,2 màr egy ideje.(jelek,amiket èrzek az a mellfeszulès,alhasi feszulgetès,ès a kàvèval se vagyok jo haversàgban,pedig anèlkul hozzàm se szoljanak).

Lucifer73 ès Karolina! Ugy vagyok gondolatban "gorbèn" mint Ti, mi lesz,megjon-e vagy sem. 26-ra vàrtam (sot,elotte 1-2 nappal màr jelezès szokott lenni,hogy meg fog jonni) Tegnap reggel volt egy kis barnàzgatàs,dèlutànra semmi,ès a hom 37,1-re lejjebb ment,gondoltam ma megjon. De ma reggel is csak papirmaszat van,halvàny rozsaszines,barnàs ès 37,25C a hom.
Mèg vàrok,ha holnap sem lesz vàltozàs,tesztelek.
Wikica
2013-12-12 09:10:30
 
Sziasztok!
Pár napja találtam ezt az oldalt, és ezt a fórumot, azóta olvasgatom! Nagyon szimpatikusak vagytok, és mindenkinek drukkolok, hogy mihamarabb pozitív legyen a terhességi tesztje! Ezelőtt soha nem homeroztem és LH tesztet sem csináltam, de most kedvet kaptam tőletek :) vettem is a rossmanban tegnap délután éés nagyon pozitív lett, pedig nem is vártam. Nagyon rendszertelen a cikluson legutóbb is 38 napra jött meg, úgyhogy most nagyon örülök hogy van ovum egyáltalán. Itt a grafikon is:
Karolina01
2013-12-12 09:01:33
 
Capri! Úgy vagyok vele, hogy várom, jöjjön meg, de ha így szórakozik velem rá ijesztek és talán vasárnap csinálok egy tesztet..Mondom talán... Meglátjuk mi lesz. Azért köszi : o))
Lillz
2013-12-12 08:58:20
 
Sziasztok!

Szilvia
Én 20-as erössegü ovutesztet használok, általaban delután 4-6 óra között csekkolom. Nekem 2 napig szokott csikos lenni. Tegnap elött még hófehér volt, tegnap delután már két csíkos volt de halvány. Innen tudom hogy a ma délutáni teszt erös pozitív lesz, holnap pedig már megint negatív. Szerintem a 20-as erösségü eleg kell hogy legyen, a 10-es csak összezavarna. Amúgy a szavatosságát megnézted a tesztelek? Mert az sem elhanyagolható ám.
Én ma így:
capri
2013-12-12 08:57:43
 
Karolina,
nem az a lényeg, hogy kinek mennyi a hője, sokkal inkább az - szerintem -, hogy hogyan alakul. (Nekem a napokban biztos lesz 37-37,1, mégsem fog semmit jelenteni még.) A 10-12-14. nap körül a babás görbék nagy részénél szépen felfelé mozog a hő. Közben persze lehet egy-egy nap, amikor csökken, de utólag nagyon szépen látszik az emelkedés. De kivételek mindig vannak! Láttunk már jó pár olyan babás görbét, amiről csak a hő alapján nem gondoltuk volna. :-) És különben is, amíg nem jön meg, van remény! :-)
capri
2013-12-12 08:53:02
 
Szilvia, akkor szerintem csináld tovább szorgalmasan az ovuteszteket (meg azért pároddal is foglalkozzál közben ;-) ), nekem nagyon durván hirtelen lett pozitív. Napokig gyakorlatilag nem látszott a vonal, hétfőn reggeli első pisiből csináltam, azon is egy csík volt (még itt aggódtam is, mi lesz), aztán a kora esti nagyon egyértelmű pozitív lett (pedig előtte edzettem és ittam közben), aztán kedd délután már alig látszódott a második vonal, azóta meg újra egycsíkos.
Karolina01
2013-12-12 08:52:23
 
Capri! Én mára is azt hittem, hogy leesik a hőm, és nagyot néztem amikor 36,8-at mutatott. Szerintem holnapra esik le. Már megint várhatom a holnap reggelt...
Igen, látom sok újdonsült kismamánál, hogy a nem várt napján a hőjük felugrik 37 környékére. Az enyém messze van attól, úgyhogy nemsokára új ciklust kezdek (sajna). Méghozzá az 5-et. : o((
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!