Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Wikica
2013-12-12 10:24:09
 
Capri: eddig másféle egészségügyi gondok miatt, nem vállalhattunk kistesot a lányunknak, aki 4,5 éves! Ő ajàndék volt nekünk, az eskuvonk előtti napon teszteltem vele pozitívat, miután 2 hétig nem tudtam miért van hányingerem:) akkor sem volt fogamzásgátló nélkül normál cikluson, úgyhogy nem volt furcsa, hogy nem jött meg :) most tervezett babára pályázok!
Moha: tényleg VV logora hasonlít a görbéd!
capri
2013-12-12 10:23:57
 
Luciffer,
hát, a Facelle-ről elég jókat olvastam... De azért az még bőven belefér, hogy tegnapelőtt negatív volt (akkor is, ha már nem vagy egyedül).

Moha,
EKG is,VV is és babás görbe is! ;-)

Macseszka,
persze, megértem, hogy óvatos vagy. Meg még nem is tudsz semmi biztosat. De drukkolok! :-)
Wikica
2013-12-12 10:23:51
 
Capri: eddig másféle egészségügyi gondok miatt, nem vállalhattunk kistesot a lányunknak, aki 4,5 éves! Ő ajàndék volt nekünk, az eskuvonk előtti napon teszteltem vele pozitívat, miután 2 hétig nem tudtam miért van hányingerem:) akkor sem volt fogamzásgátló nélkül normál cikluson, úgyhogy nem volt furcsa, hogy nem jött meg :) most tervezett babára pályázok!
Moha: tényleg VV logora hasonlít a görbéd!
Wikica
2013-12-12 10:23:38
 
Capri: eddig másféle egészségügyi gondok miatt, nem vállalhattunk kistesot a lányunknak, aki 4,5 éves! Ő ajàndék volt nekünk, az eskuvonk előtti napon teszteltem vele pozitívat, miután 2 hétig nem tudtam miért van hányingerem:) akkor sem volt fogamzásgátló nélkül normál cikluson, úgyhogy nem volt furcsa, hogy nem jött meg :) most tervezett babára pályázok!
Moha: tényleg VV logora hasonlít a görbéd!
Macseszka
2013-12-12 10:17:45
 
Capri!
Orulnènk bizony,de nagyon ovatos vagyok! (2 szomoru tortènet utàn) Mindenesetre jol megtrèfàlt ez a rendszer.Màr azt hittem ovum sem lesz,ott kullogtam lent a hommel laposkuszàsban,az ovu is halvàny maradt mikor "akcioztunk" :P Viszont èn is gondoltam erre a beàgyazodàsos barnàzàsra. Sosem volt ilyenem mensi elott. Az felpuffadt hassal indul,enyhe vèrzèssel,idegbajos kozèrzettel (de jol rejtegetem,csak nèha megy fel bennem a pumpa 2 serdulo gyerek mellett :) ) Nem tudom meddig tart,ès mi lesz a vège! Meglàtjuk! :)
Karolina! Tudom hogy idegesito,de most fontos hogy ne stresszeljuk magunkat. Pihenni kell,aztàn a sors majd eldonti mi lesz! Minden alkalommal drukkolok ès szoritok itt mindenkinek,hogy bekoltozzon a kis pocaklako.Egyszer mindenkihez bekopog majd! Lehet,hogy kell hozzà majd egy kis segitsèg,de lesz! Remèlem jo hirekkel lepsz majd meg minket! :) Ahogy mindenki! Lucifer73! Erted is nagyon szoritok,az a gorbe nem ugy fest,mint ami zuhanni akar! :)
Moha13
2013-12-12 10:17:17
 
És z az embléma meg az EKG-ra hasonlít, szóval igazam van!!! :D
Moha13
2013-12-12 10:15:32
 
luciffer
Az egyikben sima tesztcsík van, a másikban meg ugyanez a tesztcsík műanyag kazettában, így kis ablakon keresztül nézheted meg azt, amit a másikban A'la nature :)...ezért drágább. :)
luciffer73
2013-12-12 09:59:33
 
moha...az előbb elfelejtettem, hogy a görbéd nem ekg-s görbére hasonlít, hanem inkább a valóvilág emblémájára! :DDDD
luciffer73
2013-12-12 09:58:02
 
Szevasztok újak...és mindenki!
Moha örülök, hogy izgulsz értem...caprival már lefociztuk, ogy ha péntekig nem jön meg, akkor ellövök még egy tesztet...
Capri hülyeséget írtam...nem clearblues tesztet csináltam, hanem rossmannos facelle-t...nnna ezek közül van kettő féle. Rózsaszín és kék...de a különbséget akkor se tudom...valaki?
luciffer73
2013-12-12 09:55:36
 
Szevasztok újak...és mindenki!
Moha örülök, hogy izgulsz értem...caprival már lefociztuk, ogy ha péntekig nem jön meg, akkor ellövök még egy tesztet...
Capri hülyeséget írtam...nem clearblues tesztet csináltam, hanem rossmannos facelle-t...nnna ezek közül van kettő féle. Rózsaszín és kék...de a különbséget akkor se tudom...valaki?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!