Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2013-12-12 08:47:08
 
Karolina,
szerintem a tervezettbaba júl húzta be az ovut (nem mint a ciklus). Ha 14 napos a luteálisod, akkor holnap lenne a nemvárt napja. A kevéske rózsaszínes-barnás jó jel is lehetne (beágyazódás), a hőd egy picit alacsony, szerintem eléggé kétesélyes, hogyan végződik ez a ciklusod. Mindenesetre drukkolok! :-)
Szilvia1980
2013-12-12 08:46:20
 
capri,luciffer73; hulyeseget beszeltem, most neztem a teszteket,az ovu teszt 20 a terhesteszt 10, osszekevertem:( bocsanat, az ebay-rol rendeltem a csomagot,es mind a kettobol van a csomagba, meg egyszer bocsiiii:)szoval 20 a tesztem
luciffer73
2013-12-12 08:42:39
 
Capri tudod mit? Igazad van....az előző nagyon hullámos volt a második felében is...ez most valahogy kiegyensúlyozottabb...hát nem tudom...én is mindjárt megnézem ezt a clearblue-s cuccot, hogy mi lehet a különbség...mert én csak színben és árban láttam rajta.
Szilvi okés...próbálj ki egy 20-asat...a 10-es lehet, hogy már túl érzékeny....és minden szart kimutat, csak az ovudat nem :(
Szilvia1980
2013-12-12 08:30:21
 
capri: 10 a teszt, az nem jo? ez az elso honap. hogy hasznalom nem vagyok meg gyakorlott:) egyszer vol mar, hogy a 22. napon volt az ovum, de alltalaban a 16-19 kozt szokott
capri
2013-12-12 08:27:25
 
Luciffer,
nem baj, hogy becsatoltad, így össze lehet hasonlítani. És szebb a mostani. :-) (Persze az előzőn is látszott a különbség.)

Szilvia,
milyen érzékenységű az ovuteszted? Egyszer Moha írt valami olyasmit, hogy a 25-ösnél nem nagyon volt neki egyértelmű pozitív, a 20-asnál viszont igen. És én ugyanezt tudom mondani, pont ugyanígy jártam én is. Meg hát az is lehet, hogy kicsit kitolódik most az ovud, ne add még fel!
Szilvia1980
2013-12-12 08:26:22
 
capri: en is ettol felek, de sajna nem tudok mit tenni:(:(, pedig biztam ebben a honapban...
Szilvia1980
2013-12-12 08:18:45
 
luciffer73: tuti, hogy nem volt, a 7. napig meg volt es be is irtam, de nem vette figyelembe a gep es besotetitette ,10. naptol csinalom az lh tesztet a 15. naptol latszik nagyon halvanyan a 2. csik, de nem egyertelmu pozi,hat igy jartam
luciffer73
2013-12-12 08:13:22
 
Capri nekem is az lett volna a nyerő, ha rögtön két csíkos...de rögtön egy csíkos lett :))))
Kriszti aranyos vagy! :D Egyébként én is izgulok egy kicsit, de közben meg olyan rezignált is vagyok...tudom, hogy ez hülyeség, de azért eltudjátok képzelni? Valahogy azon a ponton vagyok, hogy izgulok mi lesz, közben meg minden mindegy alapon ülök a seggemen...:P hülyén vagyok összerakva :))))
Capri szerintem az előző görbén is látszódott az előtti és utáni különbség, de az a baj, hogy itt bent a melóhelyen nem tudom megnézni az előző ciklusokat, csak ha csatolom...jó mi?
krisztibaba85
2013-12-12 07:56:41
 
Oh Luciffer:-))))

Nagyon izgatott vagyok,szerintem izgatottabbak vagyunk mint te:-))))))

Jaj de nagyon drukkolok:-)))
capri
2013-12-12 07:54:47
 
Luciffer,
a tesztekről nekem gőzöm sincs, soha nem csináltam még. Én arra pályázok, hogy az első teszt, amit megcsinálok, pozi legyen. :-) Kicsit később majd rákeresek erre a Clearblue-ra, most mindjárt át kell mennem a kolléganőmhöz.
Tény, hogy hullámzó a hőd, de az nem jelent sem rosszat, sem jót. Viszont ahogy emlékszem az előzőre, a mostanin sokkal egyértelműbben elválasztható a két szakasz. Vagy rosszul rémlik a másik?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!