Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Nyuszómuszó
2014-01-13 08:01:14
 
Sziasztok!

Az 5. hónapja vagyok itt csendes megfigyelőként és drukkolóként. Az előző 4 hónapban szépen beállt az ovum a 11-12. napra és rendszerint a 25-26. napon jött meg. Most viszont ez a helyzet, a rendszer több helyen módosította az értékem, a hétvégi tesztem viszont negatív volt. Szerintetek?
Szép napot!
Nyuszómuszó
2014-01-13 08:01:01
 
Sziasztok!

Az 5. hónapja vagyok itt csendes megfigyelőként és drukkolóként. Az előző 4 hónapban szépen beállt az ovum a 11-12. napra és rendszerint a 25-26. napon jött meg. Most viszont ez a helyzet, a rendszer több helyen módosította az értékem, a hétvégi tesztem viszont negatív volt. Szerintetek?
Szép napot!
Nyuszómuszó
2014-01-13 08:00:46
 
Sziasztok!

Az 5. hónapja vagyok itt csendes megfigyelőként és drukkolóként. Az előző 4 hónapban szépen beállt az ovum a 11-12. napra és rendszerint a 25-26. napon jött meg. Most viszont ez a helyzet, a rendszer több helyen módosította az értékem, a hétvégi tesztem viszont negatív volt. Szerintetek?
Szép napot!
Moha13
2014-01-13 07:58:16
 
Krisztibaba85
Tényleg megcsappant a fórumozás...részemről vizsgákra készülök.
Érdekes, milyen lesz ez az év, mert hogy mozgósan kezdődik a januárral, az biztos...pedig még hó közepe sincs...:)

Dzsudzsa
És ugyanolyan volt a teszt? Nem ittál előtte közvetlenül vagy sokat? Szerintem hívd fel a dokidat...hátha mond valami okosat.

Antika
Hát, ez tényleg érdekes...lehet, hogy ez az a híres második dpo-s leesés? Mert akkor holnap valószínűleg emelkedni fog.

Én ma végre emelkedtem egész 2 tizedfokot...remélem, fogok is még egy kicsit a továbbiakban...
capri
2014-01-13 07:54:02
 
Sziasztok!

Moha, én ilyen változást sem vettem észre az E vitamin miatt (hogy csak kicsit ugrana a hőm). Majd megy még feljebb is! :-)

Plumeria, majd hozd az eredményedet! :-)

Encii, teszteltél ma? Mi van a rózsaszínezéssel?

Kmonique, Moha véleményén vagyok én is. Ezt a hónapot mérd végig, akkor már jobban tudunk rá mondani valamit.

Krisztibaba, igen, most megint kicsit nyugisabb időszak van itt. Én is szeretem, amikor pörög a fórum, mindig van kiért izgulni. Mint most érted! Nagyon szép görbe! :-)

Dzsudzsa, már vártam a jelentkezésedet! :-) Ugyanolyan teszt volt mind? Éjjel nem voltál pisilni? Nagyon drukkolok, hogy visszaerősödjön! Kellenek a jó hírek! :-)

Antika, próbálkozott a tüsződ megrepedni, de nem sikerült? Hátha majd ma! :-)

Én ma így. Lehet, hogy nem teljesen reális a mai hőm, mert 3:50-4:50 között nem tudtam aludni, 5:45-kor meg már mérnem kellett, ráadásul nagyon hülyeséget is álmodtam közben...

Antika
2014-01-13 07:20:53
 
Jó reggelt Mindenkinek!
Az én hőm rakoncátlankodik! Nem értem, hogy most mi van!
Egyszer fenn egyszer lenn :(
Dzsudzsa
2014-01-13 06:37:50
 
Gyors jelentkezés. Nem tudom mi van ??????
Tegnapig erősödő 2. csíkocska, ma reggel viszont a teszt szinte tök negatív :(
Most tényleg nem tudom mi van. A hőm tartja magát.
Tünetem annyi, hogy köldök vonalában feszül a hasam, mintha izomlázam lenne.
Talán holnapra okosabb leszek. Valószínű megjön.
krisztibaba85
2014-01-13 06:20:28
 
Jó reggelt,ma i napi ülést ezennel megnyitom:-))))

Kicsit mintha megcsappantunk volna,sokaknak úgy látom sok már ez a fórumos dolog,sajnálom,mert én szerettem amikor sokan voltak tobzodtunkn,néha sírtunk,néha viccelődtünk:-)Sokszor úgy vártam hogy olvasgathassam a fórumot mintha a kedvenc sorozatomat vártam volna.....Dehát ez van,remélm jól vagytok,a körülményekhez képest :/

Nálam a helyzet változatlan:
Szép napot mindenkinek!
kmonique
2014-01-12 19:20:17
 
Szia Moha,

Köszi szépen a válaszodat.
Igazából ez az első hónap, hogy "időzítve" próbálkozunk. Nagy reményeket nem fűzök hozzá, az csoda lenne, ha már elsőre sikerülne :)
Inkább szeretném megtudni, hogy minden rendben van-e velem, és várhatjuk a babócát.
Moha13
2014-01-12 18:54:03
 
kmonique
https://tervezettbaba.hu/forum/mindenfele/1-terhesgorbe-2-eletkor-probalkozos-honapok-szama-3-barmi-amit-a-gorbe-feltoltoje-el-szeretne-mondani-hozzaszolasok-kizarva

Monika5 babás görbéjén szépen látszik, hogy a 7. napon is lehet az ovu. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!