Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2014-01-13 08:47:49
 
Luciffer, újra melóban, újra kihűlőfélben? :-)
Remélem, minden oké. Pároddal megvolt a békülés? :-)

Ildibaba, gondolunk Rád!!! Majd írjál, mi a helyzet!

Archangel, Veled?
luciffer73
2014-01-13 08:45:27
 
Sziasztok!
Péntek óta nem olvastalak benneteket, mindenféle okok miatt.
...ime a 7.
Nyuszómuszó
2014-01-13 08:37:47
 
Köszi, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok. Ha a héten sem történik semmi, akkor felkeresem a dokit :-)
Moha13
2014-01-13 08:33:30
 
capri
Ugyanazt írtuk, kb. egyszerre...:)

Szóval Nyuszómuszó, szerintem is jó lenne egy hormonsor...a biztonság kedvéért. :)
capri
2014-01-13 08:31:52
 
Moha, az első egyetértés meg is előzött. :-)))
Moha13
2014-01-13 08:30:51
 
Nyuszómuszó
Üdv itt! :)

Nekem feltűnt pár dolog a görbéidben, elmondom, aztán majd a többiek vagy egyetértenek, vagy nem...
Szerintem elég magas most az alaphőd. Nem vagyunk egyformák, lehet, hogy Nálad z így normális, de néha a magas alaphő (ha nem csak közvetlenül a mensi után magas még a jelenlévő progeszteron miatt), ha folyamatosan 36,8 fölött van, utalhat pajzsmirigygondokra...

A lutális fázis az előző görbédben nagyon rödidkére sikeredett, már ha tényleg ott volt az ovud, ahol a rendszer jelzi.
Attól függetlenül, hogy hányadik ciklusnapon van az ovu, a luteálisnak minimum.10 naposnak lennie kéne, de általában 12-14 napos a jó, ha a megtermékenyült petesejt meg tudjon tapadni...ehhez idő kell.
Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen Nálad és összejöjjön a babóca!
Jó sok furi görbét láttunk már, aminek baba lett a vége, pedig senki sem gondolta volna. :)



capri
2014-01-13 08:30:37
 
Nyuszómuszó, elég rövidke volt az előző ciklusod és a luteális fázisod is. Nem néztek még hormonsort? A progeszteronhiány (sárgatest-elégtelenség) tünetei esetleg nincsenek meg nálad? Elég magas az alaphőd is. Nem szeretnélek egyáltalán megijeszteni, de én a helyedben csináltatnék hormonsort (TSH-val együtt). Egyébként nekem is voltak hasonló görbéim tavaly tavasszal.
Nyuszómuszó
2014-01-13 08:13:36
 
Szia Capri!

Szerintem most is a 11-12. napon volt ovum, mert a 11.napon lent volt a hőm és a 23-24. napig a rendszer is oda tette. Máshol nem vezetem a hőm. A teszt pedig Gabriel volt és reggel csináltam. Becsatolom az előző hónapot.
Bevallom még hétvégén igyekeztem nyugodt maradni, de mostanra egy kicsit izgulok, hogy így mi a helyzet.
capri
2014-01-13 08:07:03
 
Szia Nyuszómuszó!
Nem vezeted esetleg más oldalon is a hődet? Amiatt, hogy a rendszer módosított, szerintem ez nem teljesen reális így... Voltak ovus tüneteid most is a 11-12. nap körül? Esetleg becsatolsz egy korábbi görbét? Milyen érzékenységű tesztet csináltál? Reggeli első vizeletből? Drukkolok!

Moha, mondtam, hogy megy még feljebb is a hőd! :-)
Nyuszómuszó
2014-01-13 08:05:21
 
Bocs mindenki, látszik még nem vagyok túl gyakorlott, mert kicsit többször klikkeltem a kelleténél :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!