Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ildibaba81
2014-01-11 22:11:20
 
Plumeria!

Koszi! Én is biztos vagyok benne, h.a leheto legjobbat akarja es fogja tenni. Kozben este 6 fele 37,4-re ment fel a hom, rendesen szarul ereztem magam. Kicsit kiakadtam: kozben ugyanis horghurut gyulladasom van, de hoemelkesesem ettol eddig nem volt, igy nem tudom, a nogyogyaszati problema miatt, vagy a horghurut miatt volt. Bevettem az antibiotikumomat, meg a fajdalomcsillapitot, amit a doki irt ki es le is ment szepen, azert aggodok kicsit... :(

Katicabogar!
Nagyon sajnalom, hasonlo cipoben jarok en is, tudom, h.ez nagyon nehez... :(
anglia
2014-01-11 20:22:51
 
Sziasztok!
Uj év uj probálkozások! Remélem idén mindenki babázni fog.
Bár én is ugy döntöttem ez az utolso probálkozásom és a hömérséklet mérésem. Nem idegesitem magam vele. Ha jön a baba akor szeretettel várjuk. Mivel van már kettö. Szeretném megmutatni hogy álok. Szerintetek?
Mindenkinek sok sikert kivánok.Szoritok nektek és jo hogy ennyi infot irtok ki .Sokat tanultam belöle.Sziasztok
capri
2014-01-11 18:47:34
 
DZSUDZSA, merre vagy? Nálad mi a helyzet?! Elvileg 14. dpo-n vagy...

Katicabogár, sajnálom. :-( Mielőbbi teljes felépülést és utána gyors babásodást kívánok! Azért ha lesz kedved, írjál nyugodtan, mi van Veled!
Katicabogár5
2014-01-11 18:44:59
 
Sziasztok!

Hát nekem ott van az a hatalmas ciszta és műteni fognak. Az igazság az hogy most én borultam ki. Nem fogom méregetni a hőmet, meg nézegetni hogy mikor van peteérésem lesz ahogy lesz. Sajnos lehet hogy egy nagyobb műtét is vár rám így nem hiszem hogy mostanában anyai örömök elé nézhetek.

Mindenkinek tiszta szívből kívánom hogy mielőbb babásodjatok.
Sok sikert
plumeria14
2014-01-11 18:26:57
 
Ildibaba81,
nem is tudom, hogy mit mondjak :( Csak a legjobbakat tudom neked kívánni, hogy minden jól alakuljon és bármennyire is abszurd most a helyzet, jó legyen a vége. Nagyon drukkolok neked a hétfő miatt is, remélve, hogy megnyugtató eredményeket kapsz.
Tényleg nagyon pozitív az orvosod hozzáállása, szerintem jó kezekben vagy...biztos a legjobbat fogja kihozni az adott helyzetből!
Ildibaba81
2014-01-11 17:31:18
 
Csillka!

Köszi, sajnálom, hogy neked is át kellett élned, de ha már, akkor inkább legyen vetélés, én azt mondom... :(
Nekem is ez volt a fura, hogy nem ilyen szokott lenni a vérzésem...
Ildibaba81
2014-01-11 17:29:14
 
Capri!

Köszönöm! :)

Amikor még csak telefonon beszéltük, hogy mikor menjek hozzá, akkor mondta, hogy TALÁN pénteken már látni fog valamit. Amikor az első teszt eredményét próbaképp itt beírtam pozitívnak, akkor 19-ét dobott ki a gép 1. UH javaslatnak, azt írta, akkor már hallható a szívhang. Lehet, hogy ez állati korai volt még amúgy... :S
Mondom, igazából annyit mondott, hogy egy minimális esélyt még hagy annak is, hogy a méhemben lát akkor már valamit.

Csak győzködöm magam, de sok nő még hónapokig vérzik terhesen is (bár a lányomnál semmi ilyen nem volt...)...
csillka
2014-01-11 17:25:04
 
Ildibaba

Nagyon sajnálom ami veled történt!
Csak szeretnélek megnyugtatni, hogy egy vetélés nem feltétlenül kell rosszulléttel, vagy görccsel járjon! Sajnos én is átéltem, de semmit nem éreztem, pedig én minden menstruációkor nagyon görcsölök. Úgymond a menstruáció "színe és textúrája " volt más mint a megszokott.
És abban is szeretnélek megnyugtatni, hogy lehet sárgatest is amit lát, mert azt is lehet látni ultrahangon!
Kívánom a legjobbakat! Kitartást neked!
capri
2014-01-11 17:24:01
 
Ildibaba, már nagyon vártam, hogy jelentkezzél!
Kétszer is elolvastam, amit írtál, nem is nagyon tudok mit mondani... Az mindenképp jó, hogy ilyen az orvosod! :-) Arról mondott valamit, hogy ennyivel ovu után kellene-e látnia a méhben valamit (petezsákot)?
Nem is tudom, mit kívánjak a következő napokra... Ha nő a HCG, akkor még több izgalom, ha csökken, akkor szomorú dolog... Alakuljon a lehető legjobban! :-) Küldök neked sok erőt és neked is egy nagy ölelést! :-)
Ildibaba81
2014-01-11 16:30:08
 
Kiara!

Ez gyönyörű és fantasztikus, nagyon gratulálok!!!! :)
Végre egy sima és egyértelmű ügy!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!