Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
krisztibaba85
2014-01-12 12:38:33
 
Szia Encii de izgi:-)

mikor volt ovud? lehet beágyazódástól:-))))hányadik dpo-n vagy?
Encii
2014-01-12 12:20:56
 
sziasztok!még most se jött meg....(37-dik ciklusnap)egy kérdésem lenne:az elöbb pisilés után a wc papiron valami rozsaszines folyás volt.....nagyon minimális,mitől lehet ezzzz ??????????
Encii
2014-01-12 12:20:43
 
sziasztok!még most se jött meg....(37-dik ciklusnap)egy kérdésem lenne:az elöbb pisilés után a wc papiron valami rozsaszines folyás volt.....nagyon minimális,mitől lehet ezzzz ??????????
plumeria14
2014-01-12 10:40:45
 
Jó reggelt lányok,
nálam semmi különös...viszont jó hír, hogy hétfőre már meglesz a 3. napi (péntek) vérvételem eredménye, amire nagyon kíváncsi vagyok...de ami jobban izgat az a 2. vérvétel, hogy milyen lesz az ösztrogén-progeszteron arányom...amióta felizgatott a hormonegyensúly tanácsadó, azóta egy kicsit kiokosítottam magam...bár az orvosom továbbra is azt mondta, hogy az eredményeim jók. Mutatott is egy grafikont (neten kereste), amin valóban az látszott, hogy jók az arányok...remélem most, 1 év elteltével is jók lesznek az értékeim.
Moha13
2014-01-12 09:51:20
 
Antika
Úgy tűnik, együtt haladunk...:)
Nekem megint csak ilyen 1-2 tizedfokot emelkedett ovu után...nem értem. Lehet, hogy az E-vitamin miatt van? Mióta eszem, azóta ilyen kicsit ugrik. Már múlt ciklusban is nagyon kis különbség volt ovu előtti és utáni hőben...:X
anglia
2014-01-12 09:30:38
 
Sziasztok!
Antika sok sikert szoritok. Ma méd magasabb volt kicsit a höm. Igy reménykedek nagyon.Sziasztok sok sikert.
Tunczo
2014-01-12 09:18:08
 
sziasztok,
ha már mindenki tanácsot kér, gondoltam beállok a sorba. ez az első hónap, hogy szednem kell a prolaktinra a gyógyszert, és elméletben most meg kellett történnie a peteérésnek. félidőben éreztem is a jobb oldalamon szúrást. Kb 1,5 héttel a nemvárt előtt bedurrant a mellem (egyébként máskor is szokott fájni, és nem tudom h normális-e, ha nagyon feszül mert eddig mindig mensi lett belőle) Holnap van a nemvárt napja, eddigi tüneteim a mellfájdalom, érzékeny mellbimbó, éhség, néha gyomorégés, reggeli 36,9-es hő és NAPKÖZBENI hőemelkedés. A hasam pedig továbbra is szurkál. Reggel csináltam egy tesztet, 25-ös érzékenységű, de negatív lett. Volt már valakinek hasonló tünetegyüttese? Ha nem baba, akkor nem értem a hőemelkedést. Egyéb nem utal vírusra vagy bacira, nem vagyok megfázva, mégis nyugtalanít, hogy vmi lappang bennem. Tudtok esetleg olyan hormonról, ami okozhat hőemelkedést?
(A 3. napi vérvétel kizárta a pajzsmirigyet, pcos-t)
A fenének szórakozik az emberrel a sok terhestünet, ha nem vagyok az. legalább akkor nem reménykednék. így meg nagyobb a pofáraesés.
Antika
2014-01-12 09:16:22
 
Jó reggelt!
Végre feljebb ugrott a hőm! Meg volt az ovum. Most minden klappolt! Remélem a végkifejlet is jó lesz :)
krisztibaba85
2014-01-12 07:33:19
 
Jó reggelt:-)

Katicabogár,Ildibaba,egy jó nagy adag kitartáást és erőt kívánok nektek:-)))

anglia,eddig szép a görbéd,volt ovulációd,és,most jön az idegesítő türelemjáték:-)))

Én ma visszakúsztam egy fokot:-)
Archangel85
2014-01-12 05:59:37
 
Lassan ennek a történetnek is vége...... :(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!