Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2014-01-13 11:30:12
 
Kiara
Alolvastam amit írtál és csak az járt a fejemben, hogy "klassz!!!!!!!!!!!!!!!!" :D
Már alig várom, hogy nekem is ilyen gondjaim legyenek...mint a mell-leszakadás...:D:D:D
Kiara
2014-01-13 11:22:39
 
Luciffer, pont ez az hogy nőni nem nagyon nőttek..még beleférem a melltartómba.. :-)
Hát mondom nagyon nagyon kiváncsiak vagyunk mi lesz az elvileg peteérés nélküli hónapunkból...egyenlőre 3 erős pozi teszt...aztán izgatottan várjuk a folytatást..
luciffer73
2014-01-13 11:11:59
 
Ildikém én is örülök neki, hogy túl vagyunk rajta. Most mind a ketten nagyon nyugodtak vagyunk...remélem ez így is marad.
Kiváncsi leszek, hogy mit mond neked a doki...
Moha...én sem lapoztam vissza, nem láttam hogy reagáltál erre az állásos kommentemre...jó lett volna, ha tudok segíteni :/
A többieknek szúrkolok...Kiara...ismerős ez a melltartó levevés...igazából nekem is be vannak durranva...pedig én havizok...remélhetőleg te nem fogsz....csak puffadsz ott ahol kell! :DDDD
capri
2014-01-13 11:04:25
 
Kukac, akkor remélhetőleg kihasználtátok a hétvégét! ;-))

Kiara, csak így tovább, rendben lesz minden, tuti! :-))) Ezen a "tőből szakadnak" megjegyzéseden jót mosolyogtam! :-)
Kiara
2014-01-13 11:00:50
 
Sziasztok!

Nálam egyenlőre minden változatlan, szerdán ha addig semmi csinálok még egy ellenőrző tesztet, hogy meg marad-e ugyan olyan erősnek a második csík...
Tüneteim kevés, fehér folydogálás, néha kicsit görcsölök és néha egyik másik oldalon szúr a pocim, na meg néha enyhén fájdogál a derekam...ja amikor este fürdés előtt le vettem a melltartót majd megpusztultam... azt hittem tőből szakadnak, de nap közben amikor ugye fel vannak fogatva :-), semmi bajuk nincs..... :-)
Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből!!!!!!!!!!!! :-) :-)
kukac
2014-01-13 10:58:29
 
Sziasztok!

Egy ideje nem volt időm olvasni titeket, de remélem most már gyakrabban tudok jönni. A görbém ilyen, péntek este óta van tojcsis nyákom :)
capri
2014-01-13 10:50:28
 
Archangel, Ildibaba, annyira sajnálom, hogy már a hőesésnek is örülnötök kell a sok bizonytalanság után... :-(( De remélhetőleg most már mindketten túl vagytok rajta, és kezdődhet az új, sokkal boldogabb ciklus! :-)
Ildibaba81
2014-01-13 10:45:39
 
Sziasztok!

Egy kis gyors info: a hétvégén nagyon pocsékul voltam, totál kivoltam, mert biztosra vettem, hogy méhen kívüli lesz, mert folyamatosan magasan volt a hőm, ráadásul, ahogy írtam, szombaton még hőemelkedésem is volt (szerencsére ez nem jött vissza, de már előre bevizionáltam, hogy még a hétvégén a műtőasztalon fogok kikötni). Ma reggelre nagyot esett a hőm (36,4), ami nagyon megnyugtatott. A vérzésem már majdnem teljesen elmúlt (továbbra is oltári fura ez a vérzés)...
Holnap 1/2 7-re megyek konzultációra, szerintem azt fogja mondani, vetélés volt. Csak nem tudom, mi volt az a hőemelkedés... :( Majd megkérdezem.

Luciffer!

Örülök, hogy jobb a helyzet nálatok.
Moha13
2014-01-13 10:36:08
 
Archangel85

Köszi, szerintem is alakulgat már...

Ne haragudj, de annyian vagyunk itt, hogy nem emlékszem, hogy Ti milyen vizsgálatokon vagytok már túl? 17 hónap elég sok...én már biztos megőrültem volna...bár, amikor belevágtunk és olvasgattam itt a fórumot, azt is elképzelhetetlennek tartottam, hogy nekünk max. 3 hónap alatt ne jöjjön össze...:X
Szóval...Nálatok mi a helyzet?

Nagyon szorítok, hogy végre ez a 18. meghozza a sikert és a babócát!
Archangel85
2014-01-13 10:28:09
 
Dzsuzsa nagyon szép görbe, szorítok érted nagyon !!!
Capri a te hőd is nagyon tetszetős. :)))
Moha most már kezd szép lenni ate hőd is, drukkolok :))

Na és akkor én így...18. hónap ....
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!