Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2014-01-14 08:26:05
 
Szilvia, ebben kell bíznunk! :-)
Nekem most a következő pár ciklusra megvan a motivációm.A mostaninál: páromat bejelentettem spermavizsgálatra (febr. 13.), ha most sikerül, megússza. Következő: mindkettőnk szülinapja. Utána: 13. próbálkozós ciklus (szeretem a 13-at). Április: egy év akkor telik le... Aztán május környéke: akkor kell összehozni a Vízöntő babát (mindketten azok vagyunk). :-)
Szilvia1980
2014-01-14 08:21:20
 
Sziasztok!

Dzsudzsa: De jo hirek:) szoritok nagyon:)
capri: jol idozitunk:) Akkor nemsokara babazunk:)"egyutt" :)Mivel, hogy ez egy sikeres honap lesz ugye?! :):)
capri
2014-01-14 08:10:18
 
Archangel, köszi! :-))
Neked milyen a mensid most? Teljesen átlagos?
Archangel85
2014-01-14 08:03:10
 
Dzsuzsa ez annyira szuper :))))
capri tetszik a graf.od nagyon nagyon szorítok érted!!!!!!!!!!!!!!!!
capri
2014-01-14 08:01:31
 
Jniki, elfelejtettem válaszolni az alaphővel kapcsolatos kérdésedre. A magas alaphő utalhat pajzsmirigygondra: http://babatervezok.otthona.net/hoemerseklet-alakulasa.html
"Nagyon magas alaphömérséklet utalhat a pajzsmirigyhormonok túltermelödésére (cover line 36,8 fok felett).
Szimptómák: szívdobogás, idegesség, reszketés, félelemérzet, hangulatváltozások, sírós hangulat, megmagyarázhatatlan súlycsökkenés, gyakori éhségérzet, nyughatatlanság, kialvatlanság, alvási zavarok, ciklusproblémák (PMS, ciszták, hosszú ciklus, kimaradó tüszörepedés magas ösztrogénszint mellett, gyenge vérzés), hasmenés, megnövekedett libidó."
Persze nem akarom belédbeszélni a betegséget, csak infóként írtam. Meg ha most megjön, úgyis mész vérvételre. TSH-t is néznek? Annak 1 körül kéne lennie, az az optimális.
capri
2014-01-14 07:47:15
 
Jó reggelt!
Dzsudzsa, ezek szuper hírek! :-))) Szóljál, ha már gratulálni is lehet! :-)
Mirmite, üdv újra itt!
Szilvia1980, mi pont ugyanígy voltunk együtt, pozi ovuteszt előtti hajnalban és másnap este. :-) Ez teljesen jó időzítés szempontjából. A többi meg kiderül néhány nap múlva. :-)
Jniki, majd írjál, mi a helyzet ma. Azért drukkolni lehet, hogy mégse jöjjön meg? :-)
Krisztibaba, csak így tovább, már nincs sok hátra!
Antika, hogy érzed? Most lehetett ovud?
Ildibaba, majd gyere, várunk a hírekkel. Remélem, az orvos is megnyugtató híreket fog mondani!
Nálam még semmi egetrengető változás, hétvégére már többet fogok tudni... :-)
Antika
2014-01-14 07:00:46
 
Jó reggelt!
Dzsudzsa drukkolok, hogy minden rendben legyen! Ez annyira izgi :)

Ma sikerült ismét feljebb ugrania a hőmnek, de a tegnap előtti 36.6-ot kivette a rendszer. Remélem mostmár csak felfelé veszi az irányt:)
Ma így :
Dzsudzsa
2014-01-14 06:46:13
 
Tegnap du. vettem a DM-be Clearblue tesztet. A nem digitális is 2000 Ft. :( Azonban du. szép pozitív lett. Erre fellelkesülve vettem egy másikat is, amit reggel megcsináltam és gyönyörű pozitív :)) Hajnalban 4.15-kor fotóztuk a kijelzőt a párommal, mert az biztos megmarad :))
A hasam alja fáj, tegnap majdnem kiugrottak a petefészkeim, úgy feszítetettek és szúrtak. De szerencsére nem görcsölök és semmi barnázgatás.
Azért folytatom a tesztelést csütörtök-péntek fele.
Majd - ahogy Kiara is írta - türelmetlenül várom a 6. hetet, mikor mehetek az orvoshoz.
Az izgalmak nem hagynak alább, csak fokozódnak :)))))) De ez így szép !!
krisztibaba85
2014-01-14 06:23:09
 
Jó reggelt:-)

gyors helyzetjelentés,aztán irány a meló:-(

Én ma változatlanul ugyanúgy vagyok:
Monika5
2014-01-13 23:16:09
 
Dzsudzsa,
Nekem a rossmann-os Facelle (25-ös), sima (nem kazettás) teszten is megmaradtak szépen azóta is a csíkok. Utána meg nálunk a dm-ben kapahtó,kazettást "TESTAmed" márkájúval teszteltem(nem tudom, hogy otthon lehet-e kapni), azon is megmaradtak a csíkok. Próbál ki esetleg ezeket, hátha neked is jó lesz valamelyik. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!