Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
csillka
2014-01-15 11:01:08
 
Sziasztok!
Mi megbeszéltük a férjemmel, hogy ebben a hónapban menstruáció után minden második nap teszünk egy szivecskét. És sikerült is eddig :D....erre fel a hőm nem akar emelkedni, ilyen alacsony és viszonylag hullámmentes még sosem volt.
Ha holnap sem megy 36,2 fölé akkor, akkor, na akkor nem tudom mi lesz :))
KatkaManó
2014-01-15 10:48:55
 
Gianna, Nyuszómuszó

Mi is a FER14-et C-és E vitamint szedtünk. Sokat segített, de valóban nem olcsó :(

Gianna, mi andrológusnál jártunk. Nekünk 5millió/ml nektek ez sokkal jobb. Viszont a minőségük az nekünk se volt jó és az a nagyobb baj. A vitamonokkal kis mozgással és táplálkozással sikerült sokat javítanunk rajta. Bár a természetes úton történő teherbe eséshez nem lehet erről a szintről tovább javítani, de belevághattunk a lombik programba és ez nagyon nagy siker :)

Ez a folyamat illetve az esetleges változáshoz legalább 3 hónap szükséges. De a doki mindent elfog nektek mondani.

Nyuszómuszó
2014-01-15 09:59:52
 
Sziasztok!

Gianna, KatkaManó lehet érdekes számotokra.
Nálunk párom önként elment spermavizsgálatra (erre az oldalra is ő regisztrált és az első 3 hónapban ő vezette a hőmet), nagyjából rendben voltak az adatok, de azt mondta a doki, hogy lehetnének fürgébbek is a spermái. A Fer14 nevű készítményt javasolta (bár nem olcsó, de megrendeltük).
Most 1 hete késik a menstruációm, a hőm fent van....
Drukkolok! Mindenkinek!
gianna
2014-01-15 09:10:19
 
KatkaMano
Itt az ertekek :Ph7.8, spermaszam 10M/ml, mot 35% ebbol gyors 5%, lassu 10%,helyben 20%,imobil 65%. Morfologia 80% normalis,20% patologia.Fej modifikacio 10%,nyak modifikacio 5%, farok modifikacio 5%.
A heten megyunk dokihoz meg nem voltunk az eredmennyel semerre mert csak most derult ki.
Lehet tudni a ti eredmenyeiteket es azt,h merre voltatok (milyen dokinal..andrologus urologus nogyogyasz)es miket mondott, ajanlott,milyenes az eselyek??
Moha13
2014-01-15 08:08:42
 
capri
Érdekes, hogy én is pont tegnap mondtam a férjemnek, hogy olyan érzésem van, mint mindig...nem érzem úgy, hogy ketten lennék...na, de majd meglátjuk. :)
Pénteken megyek a 21. napi vérvételemre, megpróbálom elkérni a 3. napit...hátha még dokiig kifundálunk itt belőle valamit...:D
capri
2014-01-15 07:57:47
 
Jó reggelt!

KatkaManó, nagyon szurkolok!

Mel, fújom vissza a hődet! Remélem, ma már újra szép magasat mértél. :-)

Kukac, tényleg úgy néz ki! Akkor Te is beállsz a várakozók közé.

Jniki, sajnálom. De majd most! :-)

Moha, Antika, szépen felmásztatok/felugrottatok! :-)

Krisztibaba, lassan izgulós lesz a dolog... :-)

Én ma így. Tudom, szép görbe, de igazából ilyenkor ilyennek kell lennie (és szerencsére mostanában már ilyen is szokott lenni). És ha pár napja a megérzésekről volt szó: én úgy érzem, ez a hónap is ugyanúgy fog végződni, mint a többi... Tegnap már fájdogált a hasam, és a barnázás is mintha elkezdődött volna... Na de majd meglátjuk. :-)
krisztibaba85
2014-01-15 07:22:11
 
Jó reggelt:-)))

Moha végre összeszedte magát a rendszer és megajándékozzott az ovuddal:-))))Szép:-)

Antika nem csúnya görbe:-)))

Jniki,reméljük e hónap sikeres lesz:-)))

Én ma szintén úgyanúgy:-)
Moha13
2014-01-15 07:03:37
 
Antika
Hát, igen...én haladgatok...lépcsőfokonként...:D
Te viszont nagyon szép nagyot ugrottál! :)
Antika
2014-01-15 06:55:10
 
Moha13
Hova sietsz annyira, várj meeeeeg :)
Nagyon szépen haladsz felfelé!
Moha13
2014-01-15 06:51:37
 
Na, köszönni meg le is felejtettem itt...szóval

Jó reggelt! :)

KatkaManó
Én is nagyon szorítok, hogy minden rendben menjen! :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!