Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Antika
2014-01-15 06:51:33
 
Jó reggelt!
Mindenkinek szép napot kívánok!
Nekem most az, meg volt az ovum :)
Itt a görbém :
Moha13
2014-01-15 06:49:04
 
jniki
Sajnálom, hogy most nem sikerült...de igazad van, a vizsgálatokból már okosabbak leszünk.

Nekem ma végre berakta az ovumat...bár, szerintem egy nappal később volt, mindegy...a rendszer nyilván nem érezte a másnap esti hasfeszülést...:D
jniki82
2014-01-14 16:49:52
 
Szisztok!

Szóval,ha a lottó 5-öm lenne ilyen biztos akkor már ma felmondtam volna!Persze, hogy megjött.
Capri, kösz a válaszod nem tudok róla, hogy pajzsmirigy problémáim lennének,de nem kizárt.A tünetek amiket írtál némelyik jelen van, de a zöme nem jellemző rám.
A vérvételből már okosabb leszek vagyis a doki!!!
kukac
2014-01-14 16:48:12
 
Sziasztok!

Azt hiszem végre megvolt az ovu! :) És nem a 20. napon! :)
Ildibaba81
2014-01-14 16:16:34
 
Archangel! :) Csak nem akartam nagyon okoskodni, viszont én n agyon megijedtem.... :)
Archangel85
2014-01-14 15:01:46
 
Ildi Nem haragszom!!!! Dehogyis. :)))
Én csak reagáltam a te reagálásodra. Ezért se nagyon szeretem a fórumot. Néha tök nem úgy jönnek le a dolgok, mint ahogén gondolom. Nincs hangsúly..... Szeretlek Titeket!!! :))))
Tündérke
2014-01-14 14:34:34
 
Sziasztok !
Inszemin
Tündérke
2014-01-14 14:31:21
 
S.O.S
Sziasztok !!!
eln
Ildibaba81
2014-01-14 14:11:21
 
Csajok, kösz a biztatást. :)

Sajnos még eléggé vérzek, ezért lehet, hogy csak a következő ciklus lesz a sikeres, de az tutira az lesz, mert ha még egy bak lesz a családban, akkor én fogok menekülni.

Plum!

Ha ez nem volt a legtutibb kisfickó és ez volt a leggyorsabb...hát...asszem, akkor apának fel kell kötnie a gatyót... :D
Ildibaba81
2014-01-14 14:06:49
 
Archangel!

Ne haragudj, nem bele szólni akartam, inkább csak segíteni.

Nekem egyáltalán nem járt görccsel, vagy bármilyen egyéb jellel. Semmim nem fájt, az egyetlen tényező a fura vérzés volt.
A halvány pozitív tesztről meg csak annyit, hogy épp hogy kivehető, halvány pozi tesztjeim voltak csak, amire azt mondta a doki, nem lehet mástól, csak ha a hcg jelen van a szervezetben. A vérvizsgálati lapon a határ 5 mUL/ml, nekem szombaton 36,3 volt, ebből arra következtetek, hogy előtte szombaton ennél több lehetett, később, kedden, illetve szerdán még több és pénteken már híre-hamva sem volt a gyereknek sajnos. Csak annyit akarok ezzel mondani, hogy ha van csík valahol lennie kellett gyereknek is - legalábbis az én dokim így fogalmazott - más kérdés, ha szedsz olyan készítményt, ami tartalmaz hcg-t, de ezt nem gondolnám...

Én mindenesetre még egyszer köszönöm, hogy annyit írtátok, hogy nézessem meg magam dokival - tényleg szükség volt rá és ha apára hallgatok, talán csak akkor mentem volna el, amikor már nagyon erősen véreztem, azért ez így jobb volt. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!