Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
krisztibaba85
2014-02-07 12:44:28
 
Moha Ren Ben meg is nézem:-)köszi.
Luciffer látod itt a helyed:-)csak visszarázódtál közénk ez csudijó;)
Az egyik kedvenc mondatom:Ne törödjél semmivel...egyél zsömlét kiflivel :)
Virgács
2014-02-07 12:43:16
 
Luciferr ÁMEN! :)
luciffer73
2014-02-07 11:44:41
 
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
...igggen....VISSZATÉRTEM! RESZKESSETEK PETESEJTEK ÉS SPERMIUMOK.... :DDDDD idén gyerek lesz....a kolléganőm is megmondta! :))))))))))))))))))))))))))ja persze csak azt nem mondta, hogy nekem, vagy bárki másnak! :)))))
...lemegyek és iszok egy vödör kávét...nem vagyok észnél
Moha13
2014-02-07 11:43:59
 
Ja, az előbb ovuteszteltem, már látszik a második csík haloványan...megnyugodtam, hogy lesz ovum...:)
Moha13
2014-02-07 11:35:03
 
luciffer
Te olyan hüle vagy...:D:D:D
De azért szeretlek...:)

Egyébként nem biztos, hogy a só a hibás a nemfázásban...a paradiót is nomatom...minden nap 2-3 szemet..lehet,hogy ő a bűnös...:)
luciffer73
2014-02-07 11:27:49
 
Moha, akkor te szerencsés vagy...én ugyanolyan fagyos vagyok, mint voltam, és a fáradékonyságom is meg van sajnos. Ma például olyan mértékű a dolog, hogy mikőzben ezt a kommentet írom neked, mindjárt leesik a fejem a billentyűűűzet t t reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :DDD
..kár hogy nyálfolyatós szmájlit nem tudok rajzolni
:]´´˘ sikerült :)))))
Archangel85
2014-02-07 11:20:07
 
Ani még 3 napra elegendő utrom van, majd csak utána tesztelek. Addig nem.És mondom, nálam a hőm sem mérvadó. :( De a tiéd gyönyörű :))))
Moha13
2014-02-07 10:57:19
 
Én mióta lecseréltük a sót azt vettem észre, hogy nem vagyok annyira fáradékony (állítólag ez is pajzsmirigy alulműködéses tünet) és nem is fázom annyira, mint mindig...
luciffer73
2014-02-07 10:41:50
 
macseszka örülök, hogy jelentkeztél...a sztorid igencsak érdekes és egyben örülök is, hogy sikerült helyrerázódnod.
Moha...nyugi...persze, nyilván meg kell tenni mindent, vagy legalábbis sok mindent, hogy a szarokat mellőzük...de sajnos mindent nem tudunk...én ezt mondtam...ott a levegő, ott a zuhanyfürdő...stb.
...és persze azért azt se felejtsük el, hogy sajnos mostanában a pénz beszél kutyaszar táncol alapon, az ember elmegy és inkább megveszi a szart a tuskóban, minthogy kimenne a piacra és biot venne...mert nincs rá pénz. Ez van anyukám...gondolom sokunk nem áll anyagilag annyira jól, hogy az organikusat, meg a biot vegye...a lehetőségeihez képest, meg amit tud, megtesz.
Azt olvastam anno, mikor én is sócserében voltam, hogy a kálium miatt ugrik fel magasra a vérnyomás nem is a só miatt. Tehát az alacsonyabb vérnyomás, esetleges zsibbadások, fejfájás ezek lehetnek a tünetek. Viszont ha nektek nem volt semmi ilyen, akkor főleg hurrá...én azért óvatos duhaj voltam és anno apránként töltöttem fel az új sóval a tartót :)))
Moha13
2014-02-07 10:32:52
 
luciffer
Már túl vagyunk a váltáson és nem voltak elvonási tüneteink...szerintem...:)
Egyébként még mindig nem értem, hogy miért jön mindenki azzal, hogy nem tudunk minden kiszűrni, meg hogy a levegő is szennyezett...hát pont erről van szó...hogy minden ilyn körülöttünk, akkor legalább azt hagyjuk ki a sorból, amit ki tudunk...és amiből tudunk jobb minőségűt, kevésbé rosszat használni, azt igenis cseréljük le...ezzel is kevesebb.

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!