Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
szilvita
2014-02-08 07:57:25
 
Virgács sajnálom!:-( bár ez még nem jelent semmit! Ugyanakkor mérted? Megvannak a tüneteid? Én így, de éjjel fent voltam egy órát hajnali 2 körül, amit ugye nem szoktam, felébredtem mérni fél 6-kor, azt írtam be, aztán visszaaludtam, és fél 8-kor keltem, akkor 36,7 volt.
Ani, mi újság??
Virgács
2014-02-08 06:34:15
 
Jó reggelt!
Azt hiszem no comment, és a teszt is negatív,

Szilvita remélem te fent maradtál.

Ani drukkolok nagyon!!!

Vígaszdíj: Én ma tutira elmegyek lángosozni:)
Archangel85
2014-02-08 05:39:33
 
Jó reggelt Csajok! Ma így. :(
Ani kíváncsian várom a teszt eredményét :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
plumeria14
2014-02-07 19:01:11
 
vilma,
én eredményekkel mentem, nekem ott csak uh-t csináltak. Szerintem hívd majd fel az asszisztensét 1-1,5 hét múlva, ha addig nem küldenék az eredményt. Neked mennyit írt fel D vitaminból és szelénből? Én is a Mammut 2-ben voltam nála.

nikinokedli,
sajnos nagyon sokat kell a profra várni, de ha nem sürgős, akkor megéri kivárni. Nekem Tűű dokit ajánlották még a Mensmentisben.

Macseszka,
nagyon sajnálom, hogy kétszer is így jártál! Hihetetlen, hogy az embernek nem hívják fel a jódra a figyelmét... nem küldik el előtte vizsgálatra...és az alapján javasolnának neki terhesvitamint...az ember azt gondolja, hogy mindenki azt szedheti, ami neki a szimpatikus, de sajnos ez nem így van...egyébként, amióta nem szedem a Femibiont és ezáltal nem adok egy pofont a gyulladásnak, az arcom is sokkal szebb...Én privát laborba mentem, mert nem akartam az sztk-ban napokat eltölteni, mert az ottani nődoki adhat beutalót erre, de persze csak ha van oka, mert nem olcsó (mondjuk annyira nem is vészes) a vérvétel ára. Egyébként engem még az is dühít, hogy mostanában sok szó esik a D vitamin fontosságáról, de a háziorvos arra sem adhat beutalót, mert 4-7 ezer forintba kerül a D vitaminszint szűrés...szerintem nevetséges, hogy az ember fizeti a TB-t, de ha mégis szükséged lenne valamilyen vizsgálatra, akkor nyúlj mélyen a zsebedbe. Én még nem nézettem ezt meg, de most már nem is annyira lényeges a D vitamin szintem, mert tömöm magamba...
Tunczo
2014-02-07 16:11:32
 
Sziasztok,
A rendszer jelölését figyelmen kívül hagyva, csak a görbe meg a hő alapján szerintetek volt ebben a hónapban ovulációm?
Köszi előre is!!!
szilvita
2014-02-07 14:42:51
 
Úgy legyen, köszönjük:-)
Én nem tesztelek holnap.. Szerintem hétfőn, ha addig nincs változás.
luciffer73
2014-02-07 14:41:20
 
Igen, én is azon az állásponton vagyok, hogy csak nyugodtan nyűgöljetek nekünk itt....engem nem zavar...sőt.
És én is nagyon remélem, hogy nem vaklárma...hanem babi! :))))
Úgyhogy tessék beszámolni róla...lehetőleg hétfőn is írjátok meg, akármi lesz, mert sajna én hétvégén tuti nem leszek gép előtt, viszont nagyon kiváncsi vagyok rátok, meg az eredményeitekre is!
Moha13
2014-02-07 14:32:14
 
Virgács, Szilvita

Már látom a reményhozóban ezeket a szép görbéket...szorítok a holnapi teszthez és nagyon várjuk ám a híreket! :)

Itt nyugodtan lehet gondolkodni, azért van ez a fórum, hogy a párjainkat ne kergessük az őrületbe a gyötrődéseinkkel, erre vannak kitalálva itt a fórumos többek!!! :D:D:D
szilvita
2014-02-07 14:21:50
 
Sziasztok!
Virgács, így vagyok én is, mint te..szerintem márpozinak kéne lennie a tesztnek. Fáj a cicim, az alhasam a görcsölés elmúlt.
Milyen érzékenységű teszttel tesztelsz?
Ti isztok szedtek valamit, gondolok itt barátcserje, cickafark, palástfű és társaira?
Virgács
2014-02-07 14:16:16
 
Azt nem is néztem, hogy reggel nem írtam, azt hittem a tegnapo az ma volt. Ha nem kérdezitek nem is tűnik fel, el vagyok foglalva hülyeségeimmel.

Nem hogy nem jött meg, hanem el is múltak a mensi szerű fájdalmak, maradt a hányinger.

Ne haragudjatok, hogy ennyit panaszkodva írok, páromnak nem merek, mert szerintem még az őszi eseményeket sem heverte ki (valószínüleg soha nem is fogja, de nem is ez a lényeg), és nem merem beleringatni megint a gondolatba.

De csöndben sem tudok maradni, mert csak magamban értetlenkedni sem jó.

Ím a görbe, holnap reggel tesztelünk ÚJBÓL.Szerda óta eltelt 2 nap, hátha:)Ha nem, elgondolkodtató, hogy dokihoz kellene menni.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!