Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2014-02-09 09:08:53
 
Jó reggelt!

Ani
Sajnálom, de tudod, mi sosem adjuk fel...!!!

krisztibaba
Én megmondtam, hogy lesz ovud, csak késik kicsit!!!! :):):)
Akkor most már van tesztalanyunk arra a teóriára, hogy késői ovuból lányok fogannak...:)
Sajnálom, hogy Te is beteg vagy :( remélem, összejön azért a mai együttlét. Nekem tegnap pozi lett az ovutesztem, de annyira szarul voltam (nem szűnő fejfájás, orrfolyás, orrdugulás, könnyezés, stb.), hogy én is azt gondoltam, nem fog összejönni az este, de megoldottuk...és képzeld, a szex nagyon jó orrdugulásra (is)...:D
Ma is cisnáltam egy ovutesztet, és csodák csodája, még mindig ott van rajta a második csík, igaz, hajszálnyival haloványabb, mint a control...de nekem másnap már ennél halványabb szokott lenni, vagy alig látszik. Na, mindegy.
Úgy örülök, hogy lett ovud!!! :)
Virgács
2014-02-09 08:50:48
 
Jó reggelt!

Azért volt 51 napos a ciklusom, mert akkor műtöttek (missed ab) és a műtéttől számoltam.Nekem sajnos nem állt vissza a ciklusom utána.Ez még csak a 2. ciklus azóta. Egyébként 28-32 között mozgott.
Én is szoktam a PG 53-at használni és nekem ebben a hónapban tényleg akkor volt pálmafás, mikorra a rendszer is tette.

Most viszont tényleg nem tudom mi van, csak sejtem...

A hőm maradt a tegnapin, viszont tegnap délutáni hancúr után véres nyákom volt,és azóta rózsaszínes a folyásom, azt hiszem tudom ez mit jelent, de kicsit lassan érkezik le.

Ennyi...

Ani sajnálom nagyon!De jön a tavasz meg a meleg, mind szerencsésebbek leszünk.

Szilvita neked hajrá tovább!
Krisztibaba ez egy szép nagy ugrás!
krisztibaba85
2014-02-09 08:13:09
 
Jó reggelt:-)

Ani basszus:-(De ne add fel ;-)

Szilvita, holnap tesztelsz jól tudom:-)?Hajrá!Szép görbe:-)

Hát képzeljétek,tegnap délután óta taknyom nyálam egybe folyik,nem hiszem el!!!!....De!Este pozitív lett az ovutesztem,mára pedig ekkorát ugrottam:-))
Tegnap este nem tudtunk együtt lenni,de ha ma este jobban leszek és együtt leszünk,akkor még elcsipik a katonák az én petémet szerintetek?
:-)))
szilvita
2014-02-09 07:07:00
 
Ó Ani, sajnálom!:-(
Én még mindig fenn
Ani0630
2014-02-09 06:07:23
 
jo reggelt
nem tudok mit hozzafuzni , 16.ciklusom :-(
szilvita
2014-02-08 20:07:50
 
Moha ez igaz, de ha az ember lánya stabil kapcsolatban él, netán férjhez megy, mindjárt jönnek a kérdések a babáról, ha meg van gyerek, akkor a tesóról..
szilvita
2014-02-08 20:04:48
 
Na ez a beszéd, a lelkesedés fél siker:-)

Virgács, neked mindig 52 napos a ciklusod? És ahhoz képest ilyen korán van az ovud?
Nekem is 44 napra számolja, mert az első vezetett ciklusom 44 napos volt, de akkor a 29. napon volt az ovum, most akkor nem tudom, mi van, én úgy számoltam, hogy max 15 nap lehet a luteális fázisom, akkor pedig már meg kellett volna jönnie.
Mondjuk mindegy, nálam már az csúcs szuper, hogy van egyáltalán peteérésem.
Moha13
2014-02-08 20:00:50
 
Na, ezért jó, ha a környezetünk nincs képben, hogy éppen babát tervezünk...mert ha várat magára kicsit, kezdődik a kérdezősködés, együttérzés, jótanáccsal ellátás, stb.
Nálunk senki sem tudja, csak anyukám és tesóm. de ők meg nem zaklatnak. :)
Meg ez olyan magánügy, hogy ha ez nem, akkor nem tudom, mi számít annak...szóval én mindenkinek azt tanácsolom, hogy inkább maradjon kettőtök között, és a többiek majd ráérnek megtudni a dolgokat amikor itt az ideje...:)

Lányok, én olyan szarul vagyok...folyik orrom, nem tudok tanulni sem, pedig kedden vizsga...amint olvasni kezdek, csorog a könnyem...:X
castellucchio
2014-02-08 18:47:29
 
Sziasztok csajok! Én most így! Nagyon lelkes vagyok ebben a hónapban,bár még friss vagyok itt és nemrég kezdtem a hőmérőzést de remélem megmarad a jókedvem! Kitartás mindenkinek és fel a fejjel! Bizakodni kell és csak lazán ráállni nem görcsölni! Tudom hülyén hangzik ez nekem is sokan ezt mondják és ilyenkor mindig vágok egy mosolyt ami részemről gúnyos mosoly . És legszívesebben megfejelném őket meg leordítanám a fejüket,hogy gőzük sincs róla mit érzek és miken megyek keresztül. De nem szólok szinte semmit csak azt hogy : "igen tudom".Nem akarok bunkó lenni senkivel,tudom csak jót akarnak meg sajnálnak,hogy még nincs babócánk,de akkor is. Nem kell engem sajnálni csak nem kellene minden hónapban ezzel piszkálni.Meg mindig kérdezgetni,hogy: "mikor kell hogy érkezzen a havid? Na hátha ez a hónap?!"
Aztán meg mikor megjön akkor meg : " ó,szegénykém de sajnálom na majd a köv. hónap."
Én tényleg próbálok nem görcsölni de ha mindig ilyenekkel jönnek akkor bizony nem könnyű.
Kitisztítottam a fejem és most pozitívan állok hozzá ,csak lazán!
Mindenkinek ezt ajánlom! Ja,.... és szeretkezzetek sokat!
Üdv.mindenkinek!
Ani0630
2014-02-08 15:58:30
 
szilvita
max Vagy 15 perccel hamarabb mertem. szerintem az nem szamit :-(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!