Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
szilvita
2014-02-08 14:51:41
 
Ani, ugyanakkor mérted?

Krisztibaba, szerintem csak kicsit elcsúszott:)
krisztibaba85
2014-02-08 14:37:07
 
Virgács:-)
Nem tudom hova süllyedek még,remélem ovu elött vagyok nem sokkal és azért:-)
Jobb mintha szégyenembe süllyednék:-)
Ma már egyébként fáj a derekam,meg érzem a hasam is,meg pisilés után nagyobb mennyiségű tojásfehérje szerű váladékot észleltem,szóval egyre jobban bizakodom hogy lehet még ovum,és a mai ovuteszt pozi lesz végre:-)

Moha:-)
Jobbulást:-)
Grat a pozi ovuteszthez:-)

Tesztelősök:-) Nem feladni,reménykedni tovább:-) Hajrá:-)
Ani0630
2014-02-08 13:41:08
 
sziasztok
hat valahogy homerozes utan reggel elment a kedvem a tesztelestol. amugy meg nem jott meg, de ugy erzem meg fog es a hőm is ezt mutatja :-(
szilvita
2014-02-08 09:28:00
 
Virgács, pedig ez a hányinger és csorgó nyál elég jó jel:)
Teszteltem, nem bírtam ki, negatív. Mondjuk 25-ös teszt. Én is épp hogy érzem a mellem, semmi extra. Nekem van egy nagyon ütős jelem, amiből azt gondolnám, hogy mégis baba van, és az a hajam. Ne röhögjetek ki, de mikor terhes voltam, olyanná vált a hajam, mint a vatta, és most is olyan már egy hete. Tegnap a barátnőm melírozta, és direkt nem mondtam neki, ő mondta, hogy olyan vattás a hajam mint a terheseknek:p
Na meg a hő, de nincs kontrollom, hogy máskor milyen, mert eddig nagyon trehány voltam mérés terén.

Moha, jobbulást, szerintem ha beteg vagy, akkor az ovutesztre bízd magad!
Használ valaki mikroszkópot az ovu megállapítására? Én a PG53-at elővettem, és működött is, minden egybevágott ovukor.
Macseszka
2014-02-08 09:11:56
 
Jo reggelt Lànyok!

Plumeria! Igen,bosszanto,hogy kivizsgàlàs nèlkul adnak,ajànlanak gyogyszereket,vitaminokat! Mennyit hallani arrol,hogy terhessèg elott tisztitsuk meg a szervezetunket,(dohànyzàstol,alkoholtol,keruljuk a streszt,èljunk egèszsègesen stb sorolhatnàm)Megtesszuk! +fizetjuk a TB-t,ès arra nem kèpesek,hogy egy TELJES LABORT nèzessenek,mert dràga!?? Esz megàll! Akor minek az orvos? Bàr nem hibàztatom oket,igy vannak tanitva!:( Sajnos! :( Csak az bosszant,hogy mi megteszunk mindent,majd egy gyogyszerrel vagy nem megfelelo vitaminnal tonkrevàgnak! Betegsèg,gyogyszer,betegsèg,gyogyszer... Az egèszsègrol,vitaminokrol,termèszetes gyogymodokrol meg szo sem esik. Elszomorit! Persze tisztelet a kivèteleknek,biztos vannak lelkiismeretes orvosok. Remèlem ès kivànom,hogy mindannyian egy ilyen orvos kezèbe keruljetek,ès mielobb teljesuljon a kivànsàgotok!

Na most pedig mi kovetkezik??? Mindenkinek vidàmsàgot,boldogsàgot!!!

Luuucifeeer,hahoooo,nyitva az ablak,csicseregnek a madarak,vàrom,hàtha eltalàl errefelè repulni egy szèèèp,nagy,vaskos,zsiiiros làngos..... :P (Lepkehàlo kikèszitve) :)

Moha13
2014-02-08 09:03:24
 
NA, pozitív lett az ovuteszt...szóval csak holnap, holnapután kéne emelkednie...:X
Moha13
2014-02-08 08:40:25
 
Jó reggelt!

Azt hiszem, megfáztam...tegnap óta fújom az orrom, szúr a torkom, fáj a fejem...és tegnap még negatív volt az ovuteszt (halvány második csík azért volt), ma meg ezt mértem, ami szerintem tuti nem az ovus ugrás, hanem inkább hőemelkedés...és később is mértem, 8 körül a 6.30 helyett.
Most akkor...honnan fogom tudni, hogy mikor volt ovum, ha amúgy is felment már előtte a hőm?
Tanulnom is kéne vizsgára hétfőre, de fejfájással nem tudok...:X
Virgács
2014-02-08 08:31:25
 
Ezek a hők tuti jók. Már annyira megszoktam, hogy 5:15-kor cseng az ébresztő, ki se nyitom a szemem, és dugom a számba a hőmérőt, ami egy karnyujtásnyira van, meg se moccanok.Minden nap szinte ugyanakkor alszom is el, pont 6 órát alszok.

Úgy ráálltam erre, hogy a világóra hozzám képest kutya fa...

10-es tesztet vettem tegnap, az van ráírva a dobozra hogy rendkívül érzékeny, a beágyazódás utáni 3 napra kimutatja....

Hányinger változatlan, de a cicim csak épphogy megduzzadt, semmi extra. Az ősszel kb a megtermékenyülés után úgy bedurrant, és csak a műtét után egy hónappal apadt le.

Én azt hiszem most törlöm az agyam, és elfoglalom magam.

Szilvita Te csak hétfőn tesztelsz?
Krisztibaba Te hova süllyedsz még?:)

Hihetetlen, hányinger - közben főzőműsort nézek és csorog a nyálam. Nem hiszem el magam...
krisztibaba85
2014-02-08 08:14:24
 
Jó reggelt:)
Virgács ez furi,Dec én azért drukkolok neked:)
Hat én így,szóval sehogy,középidős fájdalom van,tegnapi ovuteszt negativ....
szilvita
2014-02-08 08:02:56
 
⌛⏰♉♒♓
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!