Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2014-02-09 17:57:16
 
Dzsudzsa,
együtt érzek veled, de hidd el, minden ilyen "rossz" hír csak közelebb visz a babádhoz, még ha úgy is érzed most, hogy padlón vagy...Én azt gondolom, hogy téged is az dühít a leginkább, hogy eddig végig azt mondták, hogy egészséges vagy, minden leletedet jónak vélték...te/ti meg minden hónapban vártátok a "csodát", aminek sajnos néhány olyan dolog, aminek nem néztek kellően utána, folyamatosan az útjában állt...
Hidd el, hogy amikor kiderült a pajzsmirigy problémám, én is hasonlóan éreztem magam...és mint tudod, nem az orvosomon múlt, hogy mindez kiderült :(
Bízom benne, hogy idővel múlni fog a dühöd és ismét megosztod majd érzéseidet velünk! Vigyázz magadra!
szilvita
2014-02-09 16:56:59
 
Dzsudzsa, ne mond, hogy nem jelent semmit, nagyon is sokat jelent, hogy van peteérésed, ciklusod! Nekem az se volt, mikor kiderültek a tiedhez hasonló bajaim, van jóindulatú daganat is az agyamban, tsh, ir, és még ehhez jött a pco, tiszta cisztás petefészkek, semmi menstruáciò.Másfél éve próbálkoztunk. Azt mondták a dokik nekem, nem lesz spontán gyerekem. 3 hónap múlva terhes voltam, spontán, mensi nélkül, csak a tsh-ra szedtem gyógyszert. Ne adjátok fel!!

Köszi a bíztatást, de szerintem napok kérdése, és nekem is meg fog jönni...
krisztibaba85
2014-02-09 16:48:00
 
Kedina megkérdezhetem mivel foglalkozol?Csak mert én is kicsikkel dolgozom,kisgyermeknevelő vagyok 5 éve:-) Tán cssk nem te is?:-)

Dzsudzsa kitartás neked:-)
kedina
2014-02-09 16:36:15
 
Krisztibaba

Tudom, hogy nem akar anyum megbántani, csak olyan nehéz.. Ráadásul én gyerekekkel is foglalkozom, kicsikkel, így még nehezebb a gondolataimat a helyére rakni..
Én jövőhéten meglátogatok egy kineziológust. Ha mást nem kicsit helyre rak.

Dzsudzsa!
Fel a fejjel! Én nagyon tudom ajánlani az Aviva tornát. nagyon szépen helyre rakja a hormonháztartást!
Én szinte teljesen leálltam a gluténnal is egyébként, nekem arra fogták hogy rosszalkodik a pajzsmirigyem és az agyalapim. És tényleg jók most az értékeim és jobba is érzem magam. (Mondjuk az én házam táján nincsen semmilyen finomított élelmiszer 1,5 éve)

Szép estét csajok!
Dzsudzsa
2014-02-09 16:03:48
 
Lányok!
Én azt hiszem, most vagyok az ásóbéka szintjén.
Először a TSH, utána az IR, tegnapelőtt meg kiderült, hogy a prolaktinom a kontroll alapján is duplája a normálisnak. Az orvos szerint arra is kell gyógyszer + koponya MR, hogy kizárjuk nem -e jóindulatú daganat van a hipofízisemen, ami az emelkedett prolaktint okozza.
Ahoz képest, hogy 1 éve azt hallgatom, milyen makk egészséges vagyok, 2 hét alatt kiderült, hogy iszonyat nagy a gáz. Ezt jelenleg nem tudom semmilyen körülmények között pozitívan szemlélni :((((
Én most egy időre felszívódok, és próbálom miásni magamat.
Nektek nagyon megy a szurkolá! És mindenkit küldejetek el hormonpanelra!
Nekem minden hónapban van peteérésem, a görbéim rendben, de ez sajnos nem jelent semmit.
castellucchio
2014-02-09 15:47:05
 
Ani sajnálom,ne add fel!!! :)

Szilvita szurkolok csak így tovább. Nagyon jól állsz,maradjon is így!!! :)

Moha,gondolom az én írásomra írtad a szavaid. Teljesen igazad van már így utólag nekem sem kellett volna mondani senkinek.Megkíméltem volna magam.

Mindenkinek szép délutánt!
krisztibaba85
2014-02-09 12:35:03
 
Moha hogy te milyen aranyos vagy:-) örülsz hogy volt ovum,ez nagyon kedves:-)
És nagyon köszönöm hogy bíztattál:-)
Hálisten csak náthás vagyok,teázok,c-vitamin egyebek a gyógyulásért:-) :-) és olyan izgatott vagyok,várom az estét,és nagyon feltölt a tudat hoy most minden együtt van ahhoz hogy most sikerüljön:-) :-) ez olyan izgi:-) tudom tudományosan ez sem biztos hogy elég a sikerhez,de én pozitívan gondolkodom,és én MA FOGOK TEHERBE ESNI:-) :-) :-)
Moha jobbulást,és én is örülök hogy öszejött az akció:-) Az pláne jó lenne ha tényeg kidugulna az orrom,és még babás is leszek:-)

Kedina,elhiszem hogy rosszul esett,de anyud biztos nem akart megbántani,de az élet megy tovább...fel a fejjel:-)

Plumeria,sajnos itt az influenza járvány:(
krisztibaba85
2014-02-09 12:34:44
 
Moha hogy te milyen aranyos vagy:-) örülsz hogy volt ovum,ez nagyon kedves:-)
És nagyon köszönöm hogy bíztattál:-)
Hálisten csak náthás vagyok,teázok,c-vitamin egyebek a gyógyulásért:-) :-) és olyan izgatott vagyok,várom az estét,és nagyon feltölt a tudat hoy most minden együtt van ahhoz hogy most sikerüljön:-) :-) ez olyan izgi:-) tudom tudományosan ez sem biztos hogy elég a sikerhez,de én pozitívan gondolkodom,és én MA FOGOK TEHERBE ESNI:-) :-) :-)
Moha jobbulást,és én is örülök hogy öszejött az akció:-) Az pláne jó lenne ha tényeg kidugulna az orrom,és még babás is leszek:-)

Kedina,elhiszem hogy rosszul esett,de anyud biztos nem akart megbántani,de az élet megy tovább...fel a fejjel:-)

Plumeria,sajnos itt az influenza járvány:(
plumeria14
2014-02-09 11:43:45
 
Sziasztok,
én lassan araszolgatok előre...jövő hétvégére várható az ovum...nálunk a férjem beteg nagyon már vagy 5 napja (a háziorvosnál szedett össze egy vírust), remélem addigra meggyógyul...
kedina
2014-02-09 11:25:22
 
Ani, nagyon sajnálom..

Vííírgács!! Én annyira drukkolok, hogy eltörik az ujjam!!!

Én totál kiborultam az elmúlt két napban.
És anyu sincs tekintettel rám. Tegnap hazamentem és a kis keresztfiamnak turkált egy csomó jó minőségű badit. Azt hittem a szívem kettétörik, amikor ültem egy nagy rakás gyerekruha közepén... És kapott egy tök jó gyerekülés. "Jó lesz ez majd kislányom, nem?" "De anyu, remélem...." pfuu

Ennek örömére barátnőm átjött és jól beboroztunk. Ma reggel meg a másnaposság mellett 37,2 lett a hőm reggel. (????)
És halvány az LH teszt második csíkja...

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!