Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Katicabogár5
2014-02-10 12:04:18
 
Sziasztok Lányok!

Olvasgatlak titeket és elgondolkodtam azon, hogy mért nem sikerül a baba nekünk. Hát rájöttem. Egy éve hogy elment a kisbabánk tőlünk azóta is nagyon szeretnénk de nem jön össze. Minden hónapba dokihoz járok és mindig van valami, most peteérés nem volt most egy hatalmas ciszta van. Belefáradtam. Én is megfogadtam hogy nem hőmérőzöm de valahogy mindig mérem. De nem fogom már most végleg leteszem a hőmérőt.
Az az igazság, hogy azzal hogy méregetjük magunkat és figyeljük a testünket az akaratlanul is egy rágörcsölés. Jó ez az oldal de valamiért meg még se tartom olyan jónak. Abban jó hogy tudunk beszélgetni és tanácsot kérni. Lazítsatok egy kicsit, próbáljatok egy kicsit ne a babára koncentrálni. Szeressétek egymást a párotokkal és előbb jön a baba mint gondolnátok!
luciffer73
2014-02-10 10:54:14
 
Angyalka...nyugi kislány. Valamiért nekem is jó előérzetem van a tavaszi babákkal kapcsolatban :)
Archangel85
2014-02-10 08:52:35
 
Jó reggelt lányok. Tegnap este elfogyott az utro. Ezért ugy gondolta ma még jól megszivat, és elhúzza előttem amézes madzagot. :(((( Ilyen hőt! Apám. De tegnap lőttem egy tesztet és negatív. Lányok én is kivagyok. Valahogy össze kell szednem magam. Bye 18. hónap :(((((
Karolina01
2014-02-10 08:45:45
 
Jó reggelt!
Na ilyen se volt még! Úgy berakta az ovut, mint a sicc! Nekem még ilyen sose csinált!! Mondjuk fájt is a hasam, kekszeltünk is.... : o))) Meglátjuk mi lesz belőle.

Capri! vess rá egy pillantást kérlek!
luciffer73
2014-02-10 07:29:39
 
Sziasztok!
Dzsudzsa...nekem is duplája volt évekkel ezelőtt a prolaktinom...én is kaptam homeos szart...azért nem szert írok, mert szart se használt. Egy hónapig szedtem a cseppeket...a tüneteim inkább felerősödtek tőle. Aztán kaptam egy kapszulát, amit szintén legalább egy hónapig szedtem és használt...
Akinek megjött, nagyon sajnálom. Boruljatok ki nyugodtan...én is azt szoktam. Vannak hónapok, amikor az ember jobban viseli a kudarcot, de valamikor ki kell adni a dühöt.
Én ugye a múlt héten elhatároztam, hogy ha megjön, nem mérek hőt többé...és megjött és nem mérek. Mondjak valamit? Nyugodtabban fekszek le este, mert tudom, hogy tök mindegy milyen későn fekszek és alszok keveset, az már a holnapi hőmön nem fog látszani, és ettől nem kapok idegrottyot.
A múlt héten nekem is két nap hányingerem volt, de úgy, hogy közben már haviztam...szóval érthetetlen, hiszen más tünetem nem is volt. Se takonykór, se semmi...csak a hányinger. Még kajálni sem tudtam már este, mert forgott a belem... :/ Remélem nem kaptatok el valami szart, csak egy kis megfázás....
...nyugi lányok...én még itt vagyok és figyelek, és drukkolok és sajnálok ha kell, és seggberúgok, ha arra van szükség....!!!!
krisztibaba85
2014-02-10 07:14:22
 
Jó reggelt:(
Hat ez most nekem k.szar
Nem értem én most ezt:(
Ma reggel ilyen alacsonyat mértem:(ráadásul a tegnapi 36.7-et meg megváltoztatta!!!!Érdekes tegnap is bejelöltem hogy megfáztam akkor nem változtatott rajta!!!!
Most akkor nem volt ovum?????:(((((
Pedig a szombat esti ovuteszt tenyleg pozitív volt!!!Tegnap este akcióztunk is azt gondoltam na most tenyleg bizakodhatok...
Viszont ma reggel ijesztően görcsölt a bal petefészkem,meg fáj az alhasam.Lehet meg sem repedt a tüszőm????Kellett volna csinálnom tegnap este is egy tesztet...
Bocs hogy ilyen hosszúra sikerült,most azt sem tudom merre vagyok arccal :)
Szép napot mindenkinek.
krisztibaba85
2014-02-10 07:13:56
 
Jó reggelt:(
Hat ez most nekem k.szar
Nem értem én most ezt:(
Ma reggel ilyen alacsonyat mértem:(ráadásul a tegnapi 36.7-et meg megváltoztatta!!!!Érdekes tegnap is bejelöltem hogy megfáztam akkor nem változtatott rajta!!!!
Most akkor nem volt ovum?????:(((((
Pedig a szombat esti ovuteszt tenyleg pozitív volt!!!Tegnap este akcióztunk is azt gondoltam na most tenyleg bizakodhatok...
Viszont ma reggel ijesztően görcsölt a bal petefészkem,meg fáj az alhasam.Lehet meg sem repedt a tüszőm????Kellett volna csinálnom tegnap este is egy tesztet...
Bocs hogy ilyen hosszúra sikerült,most azt sem tudom merre vagyok arccal :)
Szép napot mindenkinek.
Virgács
2014-02-10 07:04:29
 
Újabb hétfő reggel.

Megfertőztetek :)Éljen a torokfájás ...
Nem elég, hogy szombat délután óta barnázok.

De talán már vége lesz ennek a ciklusnak, mert már rohadtul unom, ha már semmi nincs, legalább ne lenne ilyen hosszú.
Nyújtom mint a rétestésztát.

Dzsudzsa, tudom leszel Te még babás köztünk, vagy velünk, akárhogy is, tök jó, hogy végre tudnak valamit mondani.
Hidd el,nekem bélgörcseimre ez volt a válasz, nem kell laktózérzékenységi vizsgálat, tejterméket amúgy sem egészséges fogyasztani.(ezt egy gasztroenterológustól, miközben egy fószerral 15 percből amit ott töltöttem 10-et eltelefonált.)

Ja és persze láss csodát, egy évembe telt leszokni róla, de sokkal jobban is vagyok.Szinte semmi görcs.


Ui: Új ciklust akarooooooookkkkk!(Ez belül nagyon hangos üvöltés volt)
Dzsudzsa
2014-02-09 19:31:55
 
LÁnyok!

Köszönöm mindenkinek a bíztató szavakat!
Valóban jó, hogy erőt töltötök, pontosabban pumpáltok belém.
Jövő héten megyek Aviva tornát tanulni.
Diéta, pajzsmirigy gyógyszer, Aviva és a prolaktinra homeopátia.
Nem vagyok hajlandó Bromot beszedni!!!! Ha hónapok múlva a homeótól nem javul
a prolaktinom, talán elmegyek MR-re. Hiába diagnosztizálják az adenómát, ha úgysem szedek gyógyszert. Azért nem fogom agyonra mérgezni magamat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ani0630
2014-02-09 18:40:04
 
sziasztok
koszonom mindenkinek az egyutterzest es a biztatast. meg kicsit mindig padlon vok, de ez meg normalis szerintem.
koszonom h.itt vagytok velem, es nem adom fel.mindenkinek kitartas.uj ciklus, uj remeny.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!