Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
luciffer73
2014-02-10 15:27:25
 
Napsi sajnos nem tudok semmi okosat mondani neked...:s
Talán csak annyit, hogy várj még egy kicsit....dokihoz nem kell menned? Mert esetleg kérhetnél tőle egy soronkívüli uh-t.
napsugar24
2014-02-10 15:02:50
 
Sziasztok!
Azt hiszem én is a következő hónapra gyúrok-vagy már nem is nagyon tudom, hogy mire. Ma vagyok az inszem utáni 14. napon és sajnos totál negatív. Az elsőnél már a 12 napon a délután is kimutatta. Ja és a Crinone barnásan távozik (már bocsi). Elvileg péntekre nem várom. Azt hiszem én már teljesen kiborultam-ez volt a 19 ciklusunk.
luciffer73
2014-02-10 13:05:19
 
Moha...én csak pártolni tudom azon elhatározásodat, hogy nem mérsz. Bár ennek a fórumnak az a címe, hogy itt a görbém, de én se csatoltam ma már, mert tök felesleges. Én a saját tapasztalatomat írtam le nektek...múlt hét óta nem mérek, és tényleg változott valami bennem. Valahogy nyugodtabb vagyok...tegnap még meg is szerelmesedtem újra...csak úgy minden különösebb ok nélkül. Ember nem is tudta hova tenni a bújásomat, meg az igényemet a simire. Alapból nem vagyok egy karácsonyfafüggő...tehát ez tőlem elég szokatlan :))))
Nem volt semmi extra este, szundiztunk, de összebújva, amit már elég régen nem csináltunk :/
Az lh tesztem az utolsó két ciklusban volt két napig pozitív...és csak harmadnapra kezdett el halványodni, viszont negyedik napon már alig volt észrevehető a második csík...nekem mégse jött össze, pedig nagyon is időben voltunk együtt annyiszor és akkor ahányszor kellett...szóval...most a hőmérő nélkül, de lh teszttel fogok csinálni végig egy pár hónapot...de remélem nem kell pár hónap, elég lesz egy is :))))
Egy biztos...sokat kivett belőlem agyilag a hőmérőzés. Ha lejjebb ment reggel, akkor azért agyaltam, hogy most mi van, ha meg feljebb, akkor meg azért....tehát most nem érdekel a hőm...ennyi :)
Moha13
2014-02-10 13:03:45
 
Na és...a többieknek nem írok ilyen szép fogadalmat, mert nem...:D

A görbémet meg lehagytam...
Moha13
2014-02-10 13:00:04
 
katicabogár5

Én, Katicabogár5 ezennel ünnepélyesen kijelentem, hogy habár ezentúl nem mérem a reggeli hőmet és nem vezetek görbét, továbbra is tájékoztatom az "Itt a görbém" fórum lakóit az állapotomban beállt bárminemű változásról, bebabásodás és pozitív teszt esetén pedig azonnal jelentkezem az információval ugyanitt, valamint az első orvoslátogatás után ami igazolja, hogy minimum ketten vagyok, és úgy érzem, hogy meg akarom írni a sztorimat, meglátogatom a reményhozó fórumot és mesélek a boldogságomról! :)

(tessék aláírni :D)
Moha13
2014-02-10 12:54:03
 
katicabogár
Kellemes stresszmentesülést és azért...ha nem is mérsz, ugye beszélgetgetni jössz majd hozzánk? :)
Moha13
2014-02-10 12:52:04
 
Sziasztok!
Reggel nem értem rá írni, mert elszaladtam vizsgázni (5-ös lett)...
krisztibaba
Szerintem még ne add fel, és ne ess kétségbe...szerintem ma még mindenképpen legyetek együtt, meg holnap, meg holnapután, meg mindig, amikor jól esik...így tuti nem kerülitek el...:)
ÉS lehet, hogy ez a Te mostani görbéd nem ugrálós görbe, hanem araszolgatós...végülis, fölfelé mozdult el, lehet, hogy holnap már sokkal szebb és magasabb hőt mérsz...:)
És amúgy megint csak elmondom, hogy a görbe nem lényeg...
Ezt annyira komolyan gondolom, hogy ma én is csatlakozom a kibontakozóban lévő "rakjuk le a hőmérőt" mozgalomhoz...és holnap mérek utoljára ebben a ciklusban. Holnap még azért mérek egyet, hogy lássam, fölfelé indul-e, mert ma szépen visszaesett...elég furi, nekem nem szokott, de gondolom, most bezavarhatott a náthásosság...:)
MA is csináltam egy ovuteszt és még mindig erős második csík van, bár, hajszálnyival haloványabb, mint a control, de majdnem ugyanolyan...nem értem...neme a pozi ovuteszt utáni napon már alig látszik második csík...vagy egyáltalán nem...ma meg már második napja ilyen erős...ki érti ezt...:X

Na szóval itt süt a Napocska, csicseregnek a madarak, és mindenki legyen vidám, mert hamarosan bebabásodunk és nyár közepén/végén már szép pocakkal rohangálunk a városban hosszú ruhában, szandálban, hajunklobogtatva, hatalmas vigyorral a fejünkön, oldalunkon a csudiboldog apukával...:):):):):):):)
gianna
2014-02-10 12:36:54
 
katicabogar! es mi a teehndo a cisztaddal mit mondtak?
Katicabogár5
2014-02-10 12:04:46
 
Sziasztok Lányok!

Olvasgatlak titeket és elgondolkodtam azon, hogy mért nem sikerül a baba nekünk. Hát rájöttem. Egy éve hogy elment a kisbabánk tőlünk azóta is nagyon szeretnénk de nem jön össze. Minden hónapba dokihoz járok és mindig van valami, most peteérés nem volt most egy hatalmas ciszta van. Belefáradtam. Én is megfogadtam hogy nem hőmérőzöm de valahogy mindig mérem. De nem fogom már most végleg leteszem a hőmérőt.
Az az igazság, hogy azzal hogy méregetjük magunkat és figyeljük a testünket az akaratlanul is egy rágörcsölés. Jó ez az oldal de valamiért meg még se tartom olyan jónak. Abban jó hogy tudunk beszélgetni és tanácsot kérni. Lazítsatok egy kicsit, próbáljatok egy kicsit ne a babára koncentrálni. Szeressétek egymást a párotokkal és előbb jön a baba mint gondolnátok!
Katicabogár5
2014-02-10 12:04:32
 
Sziasztok Lányok!

Olvasgatlak titeket és elgondolkodtam azon, hogy mért nem sikerül a baba nekünk. Hát rájöttem. Egy éve hogy elment a kisbabánk tőlünk azóta is nagyon szeretnénk de nem jön össze. Minden hónapba dokihoz járok és mindig van valami, most peteérés nem volt most egy hatalmas ciszta van. Belefáradtam. Én is megfogadtam hogy nem hőmérőzöm de valahogy mindig mérem. De nem fogom már most végleg leteszem a hőmérőt.
Az az igazság, hogy azzal hogy méregetjük magunkat és figyeljük a testünket az akaratlanul is egy rágörcsölés. Jó ez az oldal de valamiért meg még se tartom olyan jónak. Abban jó hogy tudunk beszélgetni és tanácsot kérni. Lazítsatok egy kicsit, próbáljatok egy kicsit ne a babára koncentrálni. Szeressétek egymást a párotokkal és előbb jön a baba mint gondolnátok!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!