Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Archangel85
2014-02-11 21:17:14
 
Kriszti, igazából nem érzem, de hát tuti megjön. Mondom már két tesztet lőttem,és semmi. Már szerintem ki kellene mutatnia. :( Holnap hőből kiderül minden. Vagyis majd meglátjuk.
krisztibaba85
2014-02-11 20:38:25
 
Moha:-)
Én teázok,benne sok citromkarikával,gargalizáltam sós vízzel,c-vitamint szedek,szedtem acc 600-at,és lehet hogy kipróbálom ezt a dorithricin szopogató tablettát:-)
Szóval igyekszem mihamarabb meggyógyulni,köszi:-)
Örülök hogy te jobban vagy:-)
krisztibaba85
2014-02-11 20:38:17
 
Moha:-)
Én teázok,benne sok citromkarikával,gargalizáltam sós vízzel,c-vitamint szedek,szedtem acc 600-at,és lehet hogy kipróbálom ezt a dorithricin szopogató tablettát:-)
Szóval igyekszem mihamarabb meggyógyulni,köszi:-)
Örülök hogy te jobban vagy:-)
Moha13
2014-02-11 18:54:19
 
krisztibaba85
Én már kezdek jól lenni, nálam ma délelőtt tetőzött az orrfújás, de benyomattam 2x0,5 liter forró bodzavirág-hársfavirág teát mézzel, meg adtam magamnak 2 cseppel több D3-vitamint (3000NE), ettünk sok kivit (C-vitamin miatt), és nem másztam ma ki sehová sem, itthon melegedtem. Most úgy érzem, már jobban vagyok, a fejem sem fáj.
Remélem, Te is gyorsan felgyógyulsz!! :)

kedina
2014-02-11 17:23:11
 
Karolina

Hát dunsztom sincs mi van. Eddig halvány volt a 2. csík az LH teszten, ma viszont szinte semmi, alig látszik... ????
Hát kíváncsian várom a holnap reggelt.

szilvita
2014-02-11 17:12:58
 
Virgács, sajnálom! Szerintem, a tesztek nem tévednek..a legtöbbre rá van ír a, hogy 5-10 perc után nem értékelhető, de a fiam tesztjei mai napig ugyan olyanok, mint mikor megcsináltam, 5 éve. Gondolom, nem volt véletlen a hányinger. Ez így lehet, hogy rosszabb...:-(
krisztibaba85
2014-02-11 17:01:59
 
Archangel ez szomorú,de érzed hogy megfog jönni?

Karolina tán ovulálni fogsz?:-) tényleg furi:-)

Moha,hát nem tudom te hogy vagy,de nekem úgy fáj a torkom,hogy nem igaz és köhögök mint állat és; orrom bedugulva nagyon rossz :(((
Kívánom hogy te jobban legyél:-)

Kiara,további gondmentes gömbölyödést kívánok neked:-)
krisztibaba85
2014-02-11 17:01:48
 
Archangel ez szomorú,de érzed hogy megfog jönni?

Karolina tán ovulálni fogsz?:-) tényleg furi:-)

Moha,hát nem tudom te hogy vagy,de nekem úgy fáj a torkom,hogy nem igaz és köhögök mint állat és; orrom bedugulva nagyon rossz :(((
Kívánom hogy te jobban legyél:-)

Kiara,további gondmentes gömbölyödést kívánok neked:-)
Dzsudzsa
2014-02-11 15:04:57
 
Kiara!
Nagyon ráfér a fórumra, hogy jó híreket is halljunk!
Gratulálok! Hosszú, 9 hónapos csintalankodást a lurkónak! na jó, utána már lehet nyugisabb is :))

Virgács!
Semmi gond, állítólag rengeteg ilyen van a nőknél. Ha nem tesztelnek, nem is tudják, hogy baba volt a dologban. Nem tudott megfelelően beágyazódni. A hcg viszont úgy tudom kb. 2 hétig kering, míg ki nem ürül, így jelez még mindig pozitívat. Sajnos én is átéltem ezt már párszor. Ha többször ismétlődne, sipirc vérvételre!!!!!

Képzeljétek, ma beszéltem egy orvos ismerősömmel, aki homeopata is. A lányának 4x magasabb volt a prolaktinja, mint a felső határ. Microadenoma is volt. Nem szedte be a gyógyszert, csak homeopátiával normál tartományba vitték. Neki tünete volt, egyáltalán nem menstruált.

Plumkeria!
Neked a pajzsmirigy gyógyszer nem szólt bele a ciklusba? Nekem napra pontosan 26 naposak a cikulsaim. Ma vagyok a 27.-en, de nem úgy tűnik, hogy megjön.
Karolina01
2014-02-11 14:47:02
 
Kiara! Nagyon jó hallani (olvasni) a jó híreket!!! Vigyázz magadra! És tényleg mutass képeket a kis kópéról!!! : o)))

Kedina! Látom neked is jól leesett a hőd... mi van itt? Remélem tényleg ez a peteérés mind kettőnknek? Meglátjuk a holnapi napot fel megy-e a hő és lehet kekszelni!!! : o)))
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!