Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2014-02-12 08:35:05
 
Archangel85

HAgyd abba a gondolkodást!!! de tényleg! Foglald el magad valami mással, nézzél valami nagyon érdekes filmet, találj ki valami nagyon meglepi vacsit a férjednek, amit még sosem csináltál, vagy akármi, de ne gondolkodj ennyit. A gondolkodás úgysem segít a dolgon, nem leszel tőle okosabb sem...
Nagyon szorítok :)
És Neked is, szilvita! Mindenképp jelentkezz, ha megcsináltad a tesztet! :)

Az én görbém elég furcsa még mindig, nem szokott így hullámozni, de betudom annak, hogy náthás voltam/vagyok még kicsit...és csak azért mérek még mindig, mert olyan kis furi...érdekel, hogy merre mozog...:)
Karolina01
2014-02-12 08:03:43
 
Jó reggelt!
Hát ez az igazi hullámvasút......

Kedina! Muti a görbéd, te is felmentél mint én?

Krisztibaba! Korai ovu? lehet? Tegnap csináltam egy ovu tesztet és totál negatív volt.... Nem értem. Viszont a hőm meg ugrál össze vissza. Ez az első ilyen össze vissza görbém, mindig normálisan mindent kimutatott. Meglátjuk mi lesz a vége.
Ani0630
2014-02-12 07:20:54
 
sziasztok
szilvita szoritok neked.
en ma igy keltem.sose volt ilyen magas mensi utan a hom.lehet koze van h.faj a fogam.hetfo reggelre leort belole egy darab, tegnap voltam fogdokinal azt mondta gyokerkezelni kell, kifurta gyokerkezelte, elkuldott rontgenre, ugyh.most delelott oda megyek. de miota a doki megpiszkalta a fogam nagyon faj :-(
Archangel85
2014-02-12 07:20:43
 
Igen Kriszti 3 napja nem szedem az utrogestant! Édes tőled hogy ennyire figyelsz rám! Nagyon jól esik! Szorítok érted nagyon!!!!
Kedina hajrá hajrá!
krisztibaba85
2014-02-12 07:11:24
 
Archangel köszi:)
Miért is ne sikerülhetne most???!!!!!
És tudtommal már nem szeded az utrot sem?!

Nekem meg lehet hogy ebböl a késői ovuból sikerül teherbe esnem:)kitudja??? :)

Elhiszem ilyenkor az ember mindenki másnak hamarabb eltudja képzelni hogy sikerül barmi mint saját magának,de simán lehet hogy most neked sikerül;)
krisztibaba85
2014-02-12 07:11:04
 
Archangel köszi:)
Miért is ne sikerülhetne most???!!!!!
És tudtommal már nem szeded az utrot sem?!

Nekem meg lehet hogy ebböl a késői ovuból sikerül teherbe esnem:)kitudja??? :)

Elhiszem ilyenkor az ember mindenki másnak hamarabb eltudja képzelni hogy sikerül barmi mint saját magának,de simán lehet hogy most neked sikerül;)
kedina
2014-02-12 07:07:55
 
Archangel85
szilvita!
Drukkolok!

Én ma így:
A második csík halvány az LH teszten..
Archangel85
2014-02-12 07:00:34
 
Szilvi szorítok még bármi lehet! Kriszti gratulálok az ovuhoz!!:) most jön az izgulni való! Én ma ugyanúgy! Felek félek ha beleélem magam nagyon rossz lesz utána! És 18 hónap, miért most sikerülne? Miért én lennék akiknek később mutatja ki a teszt? Be fogok csavarodni! :( :(
krisztibaba85
2014-02-12 06:43:52
 
Jó reggelt:)
Értem Archangel:(De azért fel a fejjel:)
Szilvita:)
Lehet hog csak most fogja kimutatni vagy majd csak a 20. dpo-n,én legalábbis hallottam ilyenről:)Nyugi:)

Na végre irott formájában is megvolt az ovum:) És oda is rakta ahol szerintem is volt végül:)
De még mindig K...va náthásan :/

szilvita
2014-02-12 06:23:35
 
Jó reggelt! Nos, visszamentem. Ma megjön a tizes resztem, még egy utolsót megcsinálok, ha ez negatív, akkor semmi esély. Ha 28-án volt véletlen a pé-m, akkor is a 15. Dpo-n vagyok..már pozitívnak kéne lennie.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!