Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
pusza
2014-02-13 12:40:54
 
Landon Viki94
Ha megtörténik az ovuláció a hőmérséklet azon a napon kiugrik azt le esik hirtelen,eközben ha baba van a hőmérséklet egy szinten marad,nem muszáj 37,vagy 37 fölött legyen,mind addig egy szinten marad míg a menstruáció be nem következne,mensi előtt 1-2 nappal ha nincs baba lezuhan a hőmérséklet.Azt is olvastam van olyan hogy mensi második napján esik le a hőmérséklet,ez ritka.
Nem értem hogy hogy át tetted az ovulációt???
pusza
2014-02-13 12:28:11
 
Sziasztok!
Én itt tartok,ma is ugyan olyan a hőm mint jó pár napja,remélem....:)
Bernie83
2014-02-13 11:44:47
 
Sziasztok!

Nem tűntem el, csak sok a munkám.
Továbbra is mindenkinek szorítok. :)

Most ilyen a görbém. Esélytelenek nyugalmával várom a következő hónapot.
LondonViki94
2014-02-13 11:43:18
 
Sziasztok!
Ma áttette a termékeny idő szakomat.miből gondolja h most van??Elvileg akkor van amikor leesik a hő,szerintem előzőleg volt jó helyen...Már nem értem.Valaki létszíves segítsen!
csillka
2014-02-13 08:55:33
 
Adry03

A próféta beszéljen belőled. Én is abban bízom, hogy PCOS, mert a tüneteim is inkább arra utalnak. Azt úgy érzem könnyebben tudom kezelni.

Elolvastam, már mindent, mit szabad és mit nem. Nekem a tej nem jelent gondot, soha nem ittam meg. A sajt, tejföl, és vaj annál inkább.
Kenyeret én is teljeskiörlésüt ettem már pár éve. De mivel azt mondják búzát nem szabad, így megpróbálkozom a zabbal. Van ahol azt is tiltják, de én ezt nem hagyom! :))) Söt a paleoba a rizs,kukorica, és hüvelyesek sem férnek bele, hát nekem belefér. Cserébe adom a krumplit. :)

A csokiból a minél nagyobb százalékos kakaótartalmú bele kell férjen :) Én úgy gondolom vannak dolgok amikről le kell mondani, de azzal ha valamit kíván az ember és nem eszi meg nagyobb kárt csinál, mintha időnként egy kicsit "bűnözik".
Én is szeltem a férjemnek a kenyeret, és a széléből egy darabot bekaptam, és majdhogynem lelkiismeret furdalásom volt. Erre az én nagyon okos férjem azt mondta, de hát két hete még megetted. És rájöttem, hogy attól a falattól még nem lesz semmi bajom. És az rosszabb ha kívánom, de ha már megettem akkor ne legyen lelkiismeret furdalásom.
Ani0630
2014-02-13 08:40:54
 
Archangel
Fogamra szedek gyulladáscsökkentőt , lehet amiatt ilyen magas.
Archangel85
2014-02-13 08:31:15
 
Ani drága nem vagy beteg? Mert ha nem, nem lőnél még egy tesztet? :)
Moha kiegyensúlyozott görbét kívánok neked. :)))))
Kedina aranyos vagy, de ez olyan zuhanás, hogy nem hiszem, hogy van olyan pilóta ami visszaemeli őt a kellő tartományba :(
Ani0630
2014-02-13 08:26:55
 
Sziasztok
Én ezt nem értem .....
Moha13
2014-02-13 08:01:09
 
Megnyugodott a görbém...remélem, azért hamarosan fölfelé veszi az irányt...:)
kedina
2014-02-13 07:41:04
 
Fejfájás (éljen a stressz és a kinez), halvány LH teszt, furcsa grafikon.... Jó reggelt lányok.

Angyalkám, amíg nem jön meg, ne aggódj!!!!!!!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!