Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
luciffer73
2014-02-13 15:23:43
 
kedina...én most ebben a hónapban, de lehet, hogy még a jövőhónapban is kipróbálom ezt a jónás cuccot :))) ártani nem árthat.
Egyébként utána olvastam...nem feltétlenül egyezik az ovuddal...sőt...sok nőnek még a mensi alatt is jelöli a napokat, hogy akkor kell malackodni. Undi, de én akkor is kipróbálnám...
Azt hiszem ennyi hónap után már bármit kipróbálnék, ha gyereket remélnék tőle :))) Lehet, hogy egyszer majd azt olvasom, hogy ha kézenállok és ketyegek, nnnna majd akkor sikerül....simán bevállalnám már azt is :))))
kedina
2014-02-13 14:56:07
 
Csajok!
A hő akkor sem minden! Nem szentírás! Ha stressz ér, többet vagy a hidegben, változik a napi ritmus, mást eszel, már befolyásolhat és az ember frászt kap!

Nézzetek körül itt is:
http://babatervezok.otthona.net/altalanos-terhesgoerbek.html

Elképesztő görbék vannak és ezek elvileg mind terhesgörbék!
Én eldöntöttem, hogy nem veszem készpénznek igyekszem nem idegeskedni. Lehet jót tett a tegnapi kineziológus? Magabiztosabbnak érzem magamat és nem agyalok annyit. Süt a nap, kell a D vitamin. Megyek sétálok egyet!

Angyalka!!! Én akkor is drukkolok! Szerintem ne add fel! Csinálj valami finom vacsit és lazulj egy kicsit!! :) Drukk!
jniki82
2014-02-13 14:30:21
 
Sziasztok!

Csillka, olvastam, hogy endometriozisod van.Megkérdezhetem hogy a hormonvizsgálatnál a CA 125-ös értéked jó volt-e?
Nekem ugyanis kiemelkedően magas és attól tartok nehogy az legyen nálam is!Hétfőn megyek dokihoz uh is lesz, hát remélem nincs igazam.
kedina
2014-02-13 14:25:14
 
Jónás módszer
Az Aviva oktatóm teljesen a bolondja és szentül esküszik rá.
Nekem totál máshol van, mint a peteérés. Eddig nem foglalkoztam vele, de értani nem árt. Max lesz egy jó estém! :D
luciffer73
2014-02-13 13:25:32
 
...és pont ezért nem szabad csak a hőnek hinni :))))
Valaki válaszolna a feltett kérdésemre?
...miszerint Jónás módszer?
pusza
2014-02-13 13:00:11
 
Lucifer73
Igen értelek,ez csak egy népességi adat,egyén válogatja,mert többször is lehet ovuláció.Ezért kell több hónapig mérni a hőt és lh tesztelni.
krisztibaba85
2014-02-13 12:50:55
 
Szia Londonviki:)
Azért rakta at mert elötte sokszor mértél 36.7-et am szerintem is inkább az alaphőd,és mivel ugrott 0,2 tized fokot,ott történt a tüszőrepedés akkor.Miután a tüsző megreped,progeszteron termelődik ami megemeli a hődet.Én így tudom
Ha rosszul tudom valamely részét sorry:)
Lényeg szerintem is ott volt ovud ahova most rakta.
pusza
2014-02-13 12:50:25
 
Moha13
Ha a görbéden az egyenes vonal kitart a mensi napjáig ,s nem zuhan le,nagy a valószínűsége hogy nyert ügyed van .Kitartást!!!
luciffer73
2014-02-13 12:48:11
 
Viki....az a legjobb, ha veszel lh tesztet és inkább az alapján lövöd be az ovudat...a rendszer sokszor még a napi hőmérsékletet sem akarja elhinni, ha hirtelen kiugrik, vagy leesik. A tesztet viszont nem tudod átverni :)))) Vaterán rendelj...én is azt tettem...persze attól még bosszankodtam, ha a rendszer ide-oda pakolgatta.
pusza...amikor még halvány zölddel jelöli be a termékeny napokat, az azt jelenti, hogy hozzávetőleg ott lesz szerinte a népességi adatokat figyelembe véve. Viszont ettől nyilván egyénenként eltérő lehet. Amikor kivastagítja a napokat, akkor volt "szerinte" ovud...viszont nálam is tévedett már nem egyszer. Ekkor váltottam át a tesztre...az legalább tuti.
A hőről viszont én is olvastam...nekem is volt már, hogy a mensi második napján esett le...aztán mélyrepülés majdnem a nullára :DDDD
pusza
2014-02-13 12:45:06
 
Ani0630
Valószínű,igen a fog gyulladása játszik most szerepet inkább.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!