Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kedina
2014-02-14 14:44:26
 
Megkaptam a vérvétel eredményt. Tökéletes! Örülök neki, mert tavaly júliusban 13 volt az ösztrogénem, most meg 29. Hát, a természet majd helyre hoz mindent lassacskán..
maximail
2014-02-14 14:09:27
 
Köszönöm!

Lehet, hogy mégis rászánom magam erre a FER14-re, ha ennyi jó tapasztalat van róla.

Köszönöm még egyszer!
jniki82
2014-02-14 13:57:30
 
Sziasztok!

maximail,

egy andrológus a FER 14-et ajánlotta.Itt viszont napsugár írt nekem vitaminokat amiket az orvos a férjének írt fel!
Leírom őket, ha gondolod akkor ezeket is veheted:
vitamin b komplex,d vitamin, e vitamin,selenorg,c vitamin,Q10+omega3+e vitamin,és van egy bio c cink vitamin, de mi azt nem kaptuk meg helyette a gyógyszertárban a sima cinket adtak.Plusz ezek mellet még olvastam, hogy a folsav is jó és mi vagyis a párom azt is szedi.
Remélem tudtam segíteni
KatkaManó
2014-02-14 13:29:21
 
Maximail,

gyógyszertárban nem lehet kapni csak neten rendelni.
Érdemes ! A férjem is ezt szedte és sok javulás volt, bár nekünk még rosszabb lett az eredmény.
Fer14 + e vitamin + c vitamin 3 hónapig :)
maximail
2014-02-14 13:08:44
 
Köszi!

Neten nem nagyon merek ilyen dolgokat rendelni. Gyógyszertárban is lehet ilyesmit kapni vajon?
pusza
2014-02-14 13:00:07
 
Maximail!

Vegyél Fer14 vitamint.A neten tudsz rendelni,ebben bent van minden ami kell.Nekünk használt.Három hónapig kell szedni.
maximail
2014-02-14 12:36:42
 
Csajok!

A segítségeteket szeretném kérni!
A férjemnek nem lett túl jó a spermaképe, 15 millió, amiben 20% mozog. Ma megyek a gyógyszertárba, és mindenképpen akarok venni D és E vitamint, meg zink-et javasolt még neki a doki, de tudom, hogy itt volt már szó ilyesmiről. Össze tudná nekem foglalni valaki, hogy miket vegyek a gyógyszertárban a férjemnek (akár komplex vitamin, amit már "teszteltetek")?

Köszönöm!
pusza
2014-02-14 12:06:09
 
Bernie83

Ez az én grafikonom :)
pusza
2014-02-14 12:03:19
 
Bernie83
Szia! nézd meg az én grafikonom :)
luciffer73
2014-02-14 08:56:45
 
Karolina :DDDDDD
...nekünk is jól fog esni..bár mi végig nem tudjuk megoldani, mert ember vidékre megy a mamájához. Egy nap szünetet fogunk tartani...szerintem ránk is fog férni! :DDDDD
Nagyon kiváncsi vagyok, hogy nektek bejön-e ez a módszer!
Angyal jelentkezz, ha már megcsináltad a kalkulációdat!!!
Engem egyébként össz-vissz az zavar ebben a kalkulátoros cuccban, hogy mikor kinyomtattam, esküszöm alig láttam...olyan pi..nyi a szám, meg a vonalak, hogy rendesen le kellett mennem hülyegyerekbe és cerkával kellett a napokat pontoznom, hogy kitaláljam, hogy akkor mikortól is kell?
De hát ez már ugye a kor! :DDDD
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!