Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
krisztibaba85
2014-02-14 06:45:26
 
Jó reggelt:)

Moha,nagyon kiváncsi vagyok a beszámolódra:)
Remélem jó híreket kaptàl...

Én ma még feljebb mentem csak maradjon is így;)

Viszont átrakta 24. napról a 23. az ovumat...hmmmm.
Pedig 24. nap Hétfőn reg gel volt iszonyatos bal petefészek fájdalmam,és azt gondoltam na most repedt meg....fene se érti.

Szép napot!
LondonViki94
2014-02-13 22:00:49
 
Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat!Venni fogok lh tesztet,talán az télleg pontosabb.
Jó éjt!
Moha13
2014-02-13 20:52:57
 
Ja, ma voltam dokinál...majd holnap elmesélem, mert már nincs energiám...kijöttem a rendelőből, és ott volt egy pár egy cuki 4-5 éves kisfiúval, meg egy pocakkal...majdnem elbőgtem magam öltözés közben. :X
Moha13
2014-02-13 20:34:55
 
pusza

"Moha13
Ha a görbéden az egyenes vonal kitart a mensi napjáig ,s nem zuhan le,nagy a valószínűsége hogy nyert ügyed van .Kitartást!!!"

Köszi, de ilyen volt már párszor, és 12 görbe után úgy látom, hogy a szép görbe tényleg semmit sem jelent...nekem eddig mindegyik tankönyvi volt...eredmény nélkül.
castellucchio
2014-02-13 18:51:38
 
Lucifer adtál nekem is egy jó ötletet ezzel a jónás módszerrel. Találtam is egy jó lapot ezzel kapcsolatban!
http://teherbeeses.hu/segitseg-teherbeesesez/jonas-modszer-hasznalata/
Mindenkinek ajánlom aki már tényleg majdcsak mindent kipróbált!
Én regisztráltam és ki is nyomtattam. Majd meglátjuk mi lesz!
Capri köszi a választ,majdcsak rájövök majd én is! Ciao csajok!
capri
2014-02-13 17:49:10
 
Sziasztok!
Vilma, PCT-teszt a neve (posztkoitális teszt). Plumeria akarta megcsináltatni, de azt hiszem, végül nem került rá sor.
Castellucchio, én szoktam figyelni a méhszáj helyzetét. Ovukor magas, puha és nyitott. De hogy melyik mit is jelent, mi a különbség, azt ki kell tapasztalni, majd csak egy kis idő után fogod igazán érzékelni. Minden nap közel ugyanabban az időpontban vizsgáld. Nálam általában egybeesett az ovuval, de volt olyan ciklusom is, hogy a nyák, a hő és a méhszáj alapján három különböző (igaz, egymáshoz közel eső) napra tettem volna az ovut.
Jöjjenek azok a kétcsíkos tesztek! :-)
kedina
2014-02-13 17:40:44
 
luciffer
Hát nagyon jót nevettem! :D
Én most hőmérőzöm, meg LH tesztelek. De most belefáradtam. A kineziológus után szilárdan él bennem a gondolat, hogy gyerekem lesz. Hogy mikor? Hát. Na ez kérdés. DE már (most) tudni sem akarom. Ez a 14. hónap.
Tornázom, dolgozom. Készülök a tavaszi kirándulásainkra, az unokaöcsi keresztelőjére, aztán majd eltelik az idő.
Én fejre nem akarok állni egyébként. Nem tudom, hogy azoknak a körét bővíteném e aki mindent bevállalnak egy gyerekért.
1 hete persze máshogy éreztem. :) De már annyi mindent megtettem érte. Reméljük a legjobbakat! :)
csillka
2014-02-13 17:07:20
 
jniki82

Nincsen endometriozisom, vagyis nincsen bebizonyítva, hogy lenne. Csak a cisztám kapcsán felmerült a dokiban :)Lényeg, hogy én úgy gondolok rá, hogy nincs, a doki tévedett. :))
Nekem sajnos nem néztek CA 125 értéket. Olvastam róla, hogy ezzel nézik az ilyen nőgyógyászati eltéréseket. Nekem még a TSH-t sem írta fel, aztán ma megnézettem, hogy az endokrinológushoz ne menjek anélkül.
Nekem egy ilyen DHEA-sulfatot néztek (gondolom ez nem ugyanaz)

vilma
2014-02-13 16:02:54
 
Sziasztok
Jonas ugy-nekem tavaly 2-3 honapon at egybeesett a jonas napok a peteeres napjaival es semmi... Ha az ember alapbol nemcsak pé kornyeken szexel,akkor az csak jo lehet jonastol fuggetlenul.
Endometriozis-milyen adatbol allapitjak ezt meg vervetelkor?
En lelkesen szedem a szelent,a d e vitamint elevitet,avivazok es nem eszek jodos es cukros dolgokat.
Bar kezdem azt erezni,h becsavarodok ebbe,neha jobblenne a boldog tudatlansag,komolyan.nekem most van muloban,2nappal korabban jott.legalabb nem izgultam magam halalra,mert egyszer csak lett,nem vartam hogy jaj mikor nem jon mar. Kineziologusnal is jartam,most akupunkturan gondolkozom. Meg talan csinaltatok olyax vizsgalatot,h egyuttlet utan latszodnak e bent a katonak v sem.volt ilyen vkinek?mi a vizsgalat neve!
Koszi!
vilma
2014-02-13 16:02:51
 
Sziasztok
Jonas ugy-nekem tavaly 2-3 honapon at egybeesett a jonas napok a peteeres napjaival es semmi... Ha az ember alapbol nemcsak pé kornyeken szexel,akkor az csak jo lehet jonastol fuggetlenul.
Endometriozis-milyen adatbol allapitjak ezt meg vervetelkor?
En lelkesen szedem a szelent,a d e vitamint elevitet,avivazok es nem eszek jodos es cukros dolgokat.
Bar kezdem azt erezni,h becsavarodok ebbe,neha jobblenne a boldog tudatlansag,komolyan.nekem most van muloban,2nappal korabban jott.legalabb nem izgultam magam halalra,mert egyszer csak lett,nem vartam hogy jaj mikor nem jon mar. Kineziologusnal is jartam,most akupunkturan gondolkozom. Meg talan csinaltatok olyax vizsgalatot,h egyuttlet utan latszodnak e bent a katonak v sem.volt ilyen vkinek?mi a vizsgalat neve!
Koszi!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!