Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
castellucchio
2014-02-18 18:56:26
 
jennybaba üdv itt köztünk.én is nemrég vagyok itt.

Beteg vagyok....influenza,tiszta takony vagyok,meg hőemelkedésem van úgyhogy holnaptól szerintem változik a görbém is. Égnek a szemeim is.

Ma pedig elég érdekesen fájogatot a hasam alja,olyan menszigörcsszerű de nem olyan erősen. Meg a derekam nyilalgatot. A betegség miatt amúgy is úgy érzem,hogy fáj minden izmom. Majd meglátjuk hogy alakulok. Ma amúgy maradtam ahogy voltam. Kíváncsi leszek a holnapra.
Ciao csajok.
Moha13
2014-02-18 18:00:37
 
jennybaba
Üdv itt és Neked is gyors babásodást! :)

Lányok, képzeljétek, kaptam időpontot endodokihoz, pont egy hónap múlva mehetek is...:D
Remélem, mire odaérnék, már nem is lesz rá szükségem...:)

jennybaba
2014-02-18 17:11:23
 
Sziasztok! Ma találtam rá erre a szupi oldalra :)
Mindenkinek gyors pozitív tesztet kívánok! :D
kedina
2014-02-18 15:58:26
 
nikinokedli

Velem ugyan ez van. 7-8. nap környékén szurkált, meg tegnap, amikor ténylegesen ovum volt. És nekem is általában mindig a bal.... :S
kedina
2014-02-18 15:56:14
 
krisztibaba85

Pont abban az időszakban vagy, hogy leeshet. Hormonális változások mennek végbe, ilyenkor van alkalma, hogy megtapadjon. Hátha! :)

capri

köszi a képet! :)
kedina
2014-02-18 15:51:25
 
Karolina01

Ennyi. e már nem is idegeskedem rajta. Fogalmam sincs miért ennyi a hőm. Mondjuk egész éjszaka bukóra nyitva volt az ablak, de a fűtés meg bekapcsol, ha 17 alá megy a hőmérséklet, nem érzem, hogy ez befolyásolhatta. És tegnap gyönyörű pozitív volt az LH. Gőzöm sincs. Szóval: a hónap legfurcsább görbéje díjra ezennel a pályázat benyújtva! :D
Bernie83
2014-02-18 11:50:36
 
Sziasztok!

Nekem ma elkezdett lefelé menni :( . A pém 2 nappal előbb volt úgyhogy holnapra nem várom. Ami fura, hogy eddig mindig volt 3-4 nappal előtte barnázás, most meg csak ma reggeltől van egy pici bézs akármi. De nagyon úgy érzem magam, hogy meg fog jönni.
jniki82
2014-02-18 09:57:10
 
Jó Reggelt Lányok!

Aki volt már átjárhatóságin ill. méhtükrözésen egyszerre azoktól kérdezném, hogy náluk is altatásban csinálták?
Nekem a doki így akarja és most megint mehetek egy csomó vizsgálatra:vér és vizelet vizsgálat, EKG.
Karolina01
2014-02-18 08:40:17
 
Jó reggelt!

Kedina! Ennyi??? Nem akar feljebb menni a hőd????

Bár mennyire is fura, de most fáj a hasam alul. Szerintem nekem most van ovum, hiába teszi be előbbre azt a vonalat... Hétvégén elutazunk kettesben a Drágámmal. Nem viszek hőmérőt, csak magunknak élünk. Kirándulunk, sétálunk és kekszelünk : o)))
kedina
2014-02-18 07:42:38
 
Mirjam

Nézd, pontosan tudom, hogy a dokik nagy része soha nem fogja azt mondani, hogy étkezéssel lehet rendezni egy betegséget. Én meg pontosan tudom, hogy lehet.
A túl sok állati fehérje és a csucsorfélék gyönyörű gyulladásokat tudnak produkálni a szervezetben. Kinek mi a leggyengébb.

El sem hiszem a tegnapi pozi LH tesztet...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!