Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
castellucchio
2014-02-19 19:59:37
 
kedina köszi a hajrát!
londonviki jól állsz drukkolok nagyon!!! :) :) :)

Jó lenne sorban babásodni!

Ciao csajok!
LondonViki94
2014-02-19 17:53:00
 
Hali!
Én mára nem vártam,várom.Eddig nem jött remélem nem is fog :)
Semmi különöset nem érzek csak a baloldali szúrkát még mindíg.
A hőm pedig még mindíg ott van ahol tegnap is.
kedina
2014-02-19 15:57:09
 
Egyébként ezen az oldalon is felvezettem az utolsó hónapom és pont ugyan oda rakta az ovum, mint ahol éreztem.
http://www.tcoyf.com

Mutatja a COVER LINE-ot is.
Nekem szimpatikusabb....
kedina
2014-02-19 15:44:24
 
Moha

Teljesen egyet kell értsek! Felháborító, hogy leterhelik a nők szervezetét,anélkül hogy konkrét ok, bizonyíték lene! A NŐ pedig, mivel várja, hogy szíve vágya minél gyorsabban teljesüljön, mindenre képes. Ezt a "tudatlanságot" a legtöbb orvos kihasználja... Inkább adnának teát, tornát, indítanák el a kivizsgálást.
Az én orvosom mondjuk hülyének néz, hogy 10 hónap után mit aggódok, de nem szeretnék 3 évet várni. Aztán készségesen felírt minden vizsgálatot, amit szükségesnek gondolt...
jennybaba
2014-02-19 14:52:14
 
Moha nekem volt peteérésem, sőt minden hónapban éreztem. De még is szednem kellett. De most örülök, hogy gyógyszermentes hónapom lesz.
Moha13
2014-02-19 14:49:47
 
Plumeria
Látod, ezt mondom én...Jennybabánál is csak úgy stimuláltak.
Az én dokim is annyit mondott, hogy akkor most stimulálunk ciklust és már írta volna ki a gyógyszert...én rákérdeztem, hogy miért kel stimulálni, mire az volt a válasz, hogy "mert LEHET, hogy nem minden ciklusban van peteérés". De hogy ezt miből gondolta, nem tudom. Én meg csak így vaktában biztosan nem fogok semmit sem beszedni. Még basszus a végén azt is elrontjuk ami jó...:X
jennybaba
2014-02-19 14:30:36
 
plumeria14 nem mondtak semmit miért van szükség a stimulációra csak, hogy szedjem 3 hónapig és meglátjuk mi lesz. Eddig még semmi, most lesz az első gyógyszermentes hónapom aztán irány vissza a doki.
A férjemnek volt spermavizsgálata és minden tökéletes, sőt azt mondták neki, hogy "bajnok katonái" vannak.
A méhnyálkahártyára kíváncsi leszek, hogy hány mm. Dec. közepén nézték és akkor volt a 13. napon 5 mm szóval elég kis vékonyka volt.
De most bízom benne, hogy az esroferm erősített rajta.
Igen, sajnos az előző nőgyógyászom nagyot hibázott ebből a szempontból. De ez már így alakult!
Nem adjuk fel!!!
jniki ne izgulj egy kicsit kellemetlen de ki lehet bírni. Mikor csinálják? Majd utána írj, hogy sikerült.


kedina
2014-02-19 14:26:55
 
Húú, van 1-2 szép görbe!:)
castellucchio hajrá, hajrá! :)

krisztibaba85
Szerintem nagyon korán mértél. A barátnőm egy héttel később lett pozitív a tesztje, mint ahogy kellett volna.
Én vasárnapnál előbb nem várnék pozitív tesztet. DRUKKOLOK!
LH tesztet te csinálsz? Én igen. HÉTFŐN (17-én) volt pozitív a teszt, nem akkor amikor a rendszer mondta.

csillka
én is teázgatok és furcsa hőket mérek. Meglátjuk.
Egyébként ha nem jön össze ebben a hónapba, akkor méregtelenítek a következőben én is..

castellucchio
2014-02-19 13:00:58
 
szia pusza. igen fent vagyok a facebookon,keress rám: domonkosné molnár piroska. Igen nagyon jó itt kint élni,imádom.Nem akarunk hazamenni itt szeretnénk élni.Dehogy felejtem el a nyelvet,nincs azaz isten.Magyar vagyok és az is maradok. Nem értek sok mindenkit kimegy külföldre aztán meg töri a magyart. De hát van ilyen.

Na,halika.
krisztibaba85
2014-02-19 11:33:13
 
Castelluccio:-),Pusza:-)
Köszi a bíztatást:-) :-) :-)
Én is drukkolok nektek!!!:-) :-) :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!