Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
pusza
2014-02-19 11:27:24
 
krisztibaba85
Drukkolok neked... :) :)
pusza
2014-02-19 11:25:16
 
castellucchio
Akkor most már értem a neved :) Jaj , nagyon jó lehet neked,örülök hogy nem feledted el a magyar beszédet,írást.Fent vagy a Facebokon?Igyál sok folyadékot,csalán teát,csipkebogyó teát.C-vitam,Cink jó hatással van a bacikra.
castellucchio
2014-02-19 10:53:01
 
krisztibaba ,köszi...pihenek remélem holnap jobban leszek. Tényleg lehet hogy korán teszteltél,szurkolok!!! :)

A rendszer átette az ovum,valószínűleg tényleg akkor volt,bár az ovuteszt az negatív volt. Ennek ellenére voltunk együtt 14-én meg 15-én is.

szép napot még egyszer!
Ciao csajok!
castellucchio
2014-02-19 10:40:49
 
jó reggelt vagyis lassan napot. Nem mentem melózni,nem vagyok toppon. A héten itthon vagyok.

pusza én békés megyei vagyok ,pontosabban szeghalmi.
De már több mint 6 éve itt élünk kint olaszban.

szép napot nektek! :)
csillka
2014-02-19 09:36:42
 
Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy valamelyikőtök mondta, hogy megtudja hol lehet beszerezni alakort. Sikerült-e? Ossza meg velünk tudását :D

Lányok én kísérletezem magamon, és majd megosztom veletek a tapasztalatokat :))
Kíváncsiságból néhány reggel bekaptam a lázmérőt, és lám-lám a hőm olyan magas amilyen csak a 21. nap után szokott felmenni. Vagyis máris hathatna a táplálkozás és a teák? Hmm...

Mi most felfüggesztettük a babaprojektet. Az egyik ok, hogy most már szeretném kideríteni mi a gond, és kizárni az újabb vetélést. A másik ok, hogy javában méregtelenítek, és akkor sem szerencsés állapotos lenni.
jniki82
2014-02-19 09:13:55
 
Sziasztok!

jennybaba,

üdv köztünk remélem a gyógyszermentes hónap már sikeres lesz!
Kösz, hogy elmondtad a méh tükrözést, gondolom nem lesz kellemes, de majd kibírom valahogyan!
pusza
2014-02-19 09:03:25
 
castellucchio
Jó reggelt.Győri vagyok,és te?Jó pihenést.
pusza
2014-02-19 08:58:58
 
Sziasztok!
pluméria14
Igen a petefészek átfúvást ami mind a kettőnél megtörtént,előkészületekkel egy rövid altatásban, ami nem olyan volt mint a nagy műtéteknél.Az egész kb20-30perc.
krisztibaba85
2014-02-19 08:37:49
 
Jó reggelt:-)

Castelluchio,jobbulást:-)

London Viki ha a 20. napon volt ovud,szerintem jó helyre húzta be,akkor 28. napon 8 napos luteálissal az nem reális,szóval késöbbre(ne várjad)szerintem....:-)De nagyon szép a görbéd:-)

Kedina,köszi a bíztatást,remélem igazad lesz:-))))
Ovu tesztelsz még amúgy???Mi a helyzet?

Én kissé megugrottam sosem mértem még ennyit.Az igazsághoz hozzátartozik,hogy tegnap családi összejövetelen voltunk és boros-kóláztam,be is jelöltem itt de nem váltpztatott rajta,szóval úgy tűnik valóban ennyi,és kíváncsiságból,mert szabin vagyok és annyira ráérek:-)))))csináltam egy terhességi tesztet,de negatív......remélem csak egyenlőre:-)
És amikor bejelöltem itt a negatívat,nagyon aranyos volt a rendszer,mert szerinte "feltehetően" korán végeztem a tesztet azért lett negatív,végezzem el ovu utáni 13. napon újra,hát nem édes?:-)))))
plumeria14
2014-02-19 08:23:32
 
Bernie83,
a görbéd alapján még bármi lehet és néha az 1 együttlét is elég, ha megtörténik a találkozás :) Ne add fel még ezt a hónapot!
Ebben a hónapban nálunk is ez a helyzet, mert a párom nagyon beteg volt, de valentin napon megszeretgettük egymást..aztán vártunk az inszemre, de arról sajnos lecsúsztunk, így vagy célba talál ámor nyila ebben a hónapban vagy nem...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!