Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
pusza
2014-02-19 09:03:25
 
castellucchio
Jó reggelt.Győri vagyok,és te?Jó pihenést.
pusza
2014-02-19 08:58:58
 
Sziasztok!
pluméria14
Igen a petefészek átfúvást ami mind a kettőnél megtörtént,előkészületekkel egy rövid altatásban, ami nem olyan volt mint a nagy műtéteknél.Az egész kb20-30perc.
krisztibaba85
2014-02-19 08:37:49
 
Jó reggelt:-)

Castelluchio,jobbulást:-)

London Viki ha a 20. napon volt ovud,szerintem jó helyre húzta be,akkor 28. napon 8 napos luteálissal az nem reális,szóval késöbbre(ne várjad)szerintem....:-)De nagyon szép a görbéd:-)

Kedina,köszi a bíztatást,remélem igazad lesz:-))))
Ovu tesztelsz még amúgy???Mi a helyzet?

Én kissé megugrottam sosem mértem még ennyit.Az igazsághoz hozzátartozik,hogy tegnap családi összejövetelen voltunk és boros-kóláztam,be is jelöltem itt de nem váltpztatott rajta,szóval úgy tűnik valóban ennyi,és kíváncsiságból,mert szabin vagyok és annyira ráérek:-)))))csináltam egy terhességi tesztet,de negatív......remélem csak egyenlőre:-)
És amikor bejelöltem itt a negatívat,nagyon aranyos volt a rendszer,mert szerinte "feltehetően" korán végeztem a tesztet azért lett negatív,végezzem el ovu utáni 13. napon újra,hát nem édes?:-)))))
plumeria14
2014-02-19 08:23:32
 
Bernie83,
a görbéd alapján még bármi lehet és néha az 1 együttlét is elég, ha megtörténik a találkozás :) Ne add fel még ezt a hónapot!
Ebben a hónapban nálunk is ez a helyzet, mert a párom nagyon beteg volt, de valentin napon megszeretgettük egymást..aztán vártunk az inszemre, de arról sajnos lecsúsztunk, így vagy célba talál ámor nyila ebben a hónapban vagy nem...
Bernie83
2014-02-19 08:08:36
 
14-nél több sose volt. Ez a 6.hónap hogy hőmérőzök. És előtte mindig barna folyásom volt, most meg tegnap meg ma reggel minimális bézs van. Tegnap óránként mentem megnézni hogy megjött e mert nagyon olyan érzésem volt. Ma már nincs ez az érzés. És ma már a melleim sem fájnak annyira mint szoktak. (Jóval a mensi előtt már fájnak). Lehet hogy a 28.napra fog megjönni. Csak egyszer voltunk együtt peteéréskor, előtte kb 2 hétig nem is tudtunk együtt lenni. Ezért gondolom esélytelennek a hónapot.
plumeria14
2014-02-19 08:01:49
 
Bernie83,
nem mindenkinek 14 napos a luteálisa, de sajnos mindenhol ezt írják. Nekem pl 16-17 nap, de volt már 19 is. Ez általában mindig az egyénre jellemző, viszonylag állandó érték. Ez az első görbéd? Ha nem, akkor korábban hány napos volt a luteálisod?
plumeria14
2014-02-19 07:44:08
 
Moha13,
szuper :) Hogy hívják a dokit? Előtte nézetsz TSH-t, meg Anti-TPO-t vagy a korábbi eredményeidet viszed? Lehet, hogy nálad nincs gyulladás, de teljes biztonsággal ez csak vérvétellel zárható ki.

pusza,
neked a sima átjárhatóságit altatásban csinálták? Érdekes, ilyet még nem hallottam, mert maga az egész csak néhány perc.

szilvita,
akkor mi is veled örülünk az új ciklusodnak :)

jennybaba,
megkérdezhetem, hogy mivel magyarázták a stimulációt? Nem volt spontán peteérésed? A párodnak volt sperma vizsgálat? Döbbenetes, hogy az előző nődoki egyáltalán nem is csinált hüvelyi uh-t. A méhnyálkahártya vastagításra nagyon jó az E-vitamin. ÉN amióta 400 mg-ot szedek, sokkal vastagabb lett. Korábban az ovukor 7 mm volt, most legutóbb pedig már 9 mm.

Attól nem kell félni, ha mindig csak az egyik oldalon érzitek a szurkálást ovukor...nekem a jobb oldali az aktívabb és ezt a doki is minden hónapban megerősíti ultrahanggal...néhány hónapra ovu előtt mindig megyek tüszőmérésre, hogy igazoljam az érzéseimet...
Bernie83
2014-02-19 07:39:55
 
Sziasztok!

Most akkor nem ma kellene megjönnie???? Dpo 14.napon vagyok ha minden igaz. Lehet hogy elszámoltam?
Itt a görbém:
nikinokedli
2014-02-19 07:29:37
 
Sziasztok!

Moha13:
Köszönöm a linket. Szépen alakul a görbéd :)

kedina:
érdekes ez a bal oldali fájdalom. félek, hogy nem természetes, hogy csak a bal oldalt érezzük.
viszont furi a korai ovud, de legalább hamarabb megtudod a ciklus eredményét :)

LondonViki94:
mára nem vártad. hogy állsz?

Én azt hittem, ma felfelé kúszik a hőm, de még stagnál..
kedina
2014-02-19 07:16:19
 
Jó reggel, jó munkát.
Nem tudom mi lesz ebből, de felettébb érdekes. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!