Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
pusza
2014-02-17 14:04:58
 
castellucchio
Köszönöm a jó szavakat,igen szerintem is szép volt a grafikonom.Nekem különösen nehéz lesz megmondani mikor van ovum,mert én szedtem stimuláló gyógyszert,többször is megérzem.Eddig még nem késett a mensi,most 3-rom napot tolódott,mennyiségre is több,használ a teázás amit már több mint 1-hónapja iszogatunk a férjemmel.Viszont most érted kell izgulni,mert szépen alakul a görbéd,kitartást!!! Szép napot!
castellucchio
2014-02-17 12:29:19
 
pusza ùgy sajnàlom.Pedig a görb€d is olyan szép volt.Ebből is látszik,hogy nem minden a görbe.
Amúgy én ma így. Ki tudja mi lesz....
Karolina01
2014-02-17 08:20:25
 
Jó reggelt!
Csak átrakta nekem az ovut.... Ahogy meg lett jósolva, hogy menet közben változtatja a rendszer. Remélem nem maradtunk le semmiről...
Krisztibaba! Szép a görbéd, remélem fent is marad!!!
Kedina! Lehet, most van a beágyazódás? Holnapra vissza ugrik, reméljük!!!
Én így:
kedina
2014-02-17 07:44:12
 
Szerintem is krisztibaba, de rendszer mást mond.
??????????????
plumeria14
2014-02-17 07:33:37
 
Moha13, Dzsudzsa,
ahogy utánaolvastam a tejfehérje allergiának egyértelmű tünetei vannak. Tejallergia akkor áll fenn, mikor a szervezet az elfogyasztott tejben lévő tejfehérjét (kazeint) allergénként észleli és ellene kóros immunválaszt ad. Közvetlenül a tej elfogyasztása utáni lehetséges tejallergia tünetek: hányinger, hányás, hasmenés, különböző bőrtünetek megjelenése (ekcéma, csalánkiütés, vörös foltok, viszketés) véres széklet, a gége bedagadása. Nehéz légzés, tartós rekedtség. A tejfogyasztástól időben elváló későbbi jelek lehetnek, a gyakori hasfájás, nyugtalanság, bőrkiütések, étvágytalanság, lassuló gyarapodás, vagy súlyvesztés, székrekedés.

Egyébként én nem iszok sok tejet, de a reggeli tejeskávémhoz elengedhetetlen.

Mára a rendszer is igazolta, amit éreztem, vagyis hogy szombaton volt az ovum.
krisztibaba85
2014-02-17 06:40:02
 
Jó reggelt:-)))

Pusza sajnálom,de fel a fejjel:-)

Antika szerintem akkor 13 napos lesz a luteálisod és a 26. napon fog megjönni...Én a babát sem zárnám ki:-)

Kedina köszi a drukkot:-)Szerintem most volt ovud:-)

Plumeria,hát az nem semmi lenne ha tényleg most hoztátok volna össze a baby-t:-)))nagyon drukkolok hogy így legyen!!

Archangel,köszi a drukkot:-)))

Szilvita,hogy lehet hogy ilyen hosszú a luteálisod,biztos ott volt ovud ahova rakta? Furi...

Én ma változatlanul:
szilvita
2014-02-17 05:52:54
 
Maximail, jòl tudod, sajnos. Elmúltak ciszták, én ezt írtam.

Akinek kell,drukkolok!

Én meg így, remélem mostmár megjön végre
pusza
2014-02-16 23:32:59
 
LandonViki94!
Szorítok neked,mindent bele :)
Moha13
2014-02-16 22:25:11
 
Plumeria
A tej nem egészséges, főleg annak nem, aki tejérzékeny, és a legtöbb emer az, habár nem tud róla. Nagyon sok energiát igényel a laktóz feldolgozása a szervezetnek, ami energiát von el egyéb fontos dolgoktól, ezt nemrég olvastam, azt viszont már nagyon rég egy könyvben, hogy a tej nyálkát képez a szervezetben, ami hajlamosít a mindenféle ciszták kialakulásához. Ezt alátámasztandó elmondanám, hogy még semmit sem tudtam a tej "káros" hatásairól, amikor egyik barátnőmnél kis csomót találtak, amit kiműtöttek, és a doki eltiltotta a tejtermékektől (többek között), csak savanyított dolgok jöhettek szóba (kefír, joghurt). És amikor később olvastam ezekről a dolgokról, rögtön ő jutott eszembe...

Endomókushoz a hét elején fogok bejelentkezni, majd megírom, mikor mehetek. :)
Dzsudzsa
2014-02-16 21:07:24
 
Bocs, annál, akinél tejfehérje intolereancia van. A tapasztalata alapján ez gyakori a már régóta babát váró nőknél.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!