Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Bernie83
2014-02-20 09:04:36
 
Sziasztok.

Moha szorítok, hogy feljebb menjen :)

Krisztibaba nagyon jól állsz szerintem. neked is szorítok.

De persze mindenkinek babásodást kívánok.

Nekem ma tuti megjön leesett a hőm. Amit nem nagyon sajnálok, mert 3 havi szünetet kell tartsunk, LSIL (CIN1) lett a rákszűrés eredménye és azt tanácsolta a doki, hogy akkor most jó lenne védekezni a köv.rákszűrésig. :( Legalább egy kicsi pihi jön, nem kell izgulni minden hónapban. Azt mondta még hogy vitaminokat kell szednem, mert ez még spontán visszafordulhat. Volt valakinek ilyen eredménye?
nikinokedli
2014-02-20 08:15:06
 
Bocsi LondonViki94 most látom csak hogy elírtam a neved. Telóról írok és nem zoomoltam eléggé.
nikinokedli
2014-02-20 08:13:05
 
Sziasztok!
Jennybaba: lehet tudni, hogy a férjednek hol csinálták a vizsgálatot, meg vagytok-e elégedve, és hogy hozzávetőlegesen mennyibe került?
LondonViki84: szerintem nálad lehet valami. Jól áll a görbéd. Nem gondolod? :)
krisztibaba85
2014-02-20 08:02:39
 
Jó reggelt:-)

Moha látom neked is izgi két nap jön szorítok nagyon:-)

Kedina,igen úgy látszik hogy lépcsőzetesen emelkedik a hőd,de legalább emelkedik,csak így tovább:-)))

Én ma így:
Egyre lejjebb kerül a méhszájam,szerintem megfog jönni,amúgy vasárnapra nem várom :/
Szép napot!
kedina
2014-02-20 07:42:16
 
plumeria14
Nekem sem odarakta, ahol volt. Kíváncsi vagyok, hogy később változtat e rajta.

Én lassan bandukolok felfelé..
Moha13
2014-02-20 07:41:08
 
MA...
plumeria14
2014-02-20 07:27:26
 
Érdekes, mert ahogy beírtam a mai hőmet, a rendszer 1 nappal előrébb hozta az ovumat (fogalmam sincs mi alapján),pedig biztosan tudom, hogy szombaton volt.
Moha13
2014-02-20 00:10:54
 
jennybaba
2014-02-19 14:52:14

"Moha nekem volt peteérésem, sőt minden hónapban éreztem. De még is szednem kellett."

Olyan szomorú volt ezt olvasni...:X

Könyörgöm, mindenki mindenre kérdezzen rá, és mindent magyaráztasson el magának a dokival, ne érdekelje, hogy hülyének nézi vagy tudatlannak, vagy kötekedőnek, vagy bármi egyébnek!!!!!! Csak arra gondoljatok, hogy "ez az ÉN testem, az én életem, az én egészségem, az én felelősségem!"
Ha valamit elszúrnak, akkor mehetünk panaszkodni, széttárja a kezét, hogy ő azt tette, amit legjobbnak gondolt...ami viszont nem mindig egyenlő azzal, hogy az tényleg a legjobb volt nekünk.
Nincs olyan, hogy "mégis szednem kellett"!!!
Úgy látszik, ebben a mai világban tényleg a sarkunkra kell állnunk Lányok, mert másképp csak egy újabb tyúk vagyunk a futószalagon, akin a kötelező protokollt kell alkalmazni az adott problémára...:X
És ha valami nem tetszik a dokinak, hogy kérdezünk, hogy nem engedelmeskedünk azonnal minden kitalálmányának anélkül, hogy elmagyarázná, mi miért van, akkor menjünk másikhoz...ha az sem jön be, akkor megint...egyszer úgyis ráakadunk valakire, aki minket lát és nem egy újabb protokoll-alanyt.

jniki
Nagyon, nagyon szurkolok a gyógyszermentes hónapodnak!!! :)
LondonViki94
2014-02-19 22:32:48
 
Köszönöm.
Általában a 10-12 napra szokta tenni az ovulációmat.Ez az első amikor 20. napra tette át.Bár nem hinném hogy itt volt.
kedina
2014-02-19 21:28:20
 
LondonViki94
Széép! :) Hány napos szokott lenni a luteálisod?

Csajok mindenkinek megy a drukk! (Magamnak is! :D )
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!