Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2014-02-27 17:16:31
 
gizgazzz,
nyáron az endomókus milyen értékre mondta azt, hogy rendben van? Mert sajnos a 4,65 nagyon nem jó, főleg annak nem, aki babát szeretne. Ennek az értéknek mindenképpen 2 alatt kell lennie. Nekem csak 2,77 de erre is kaptam gyógyszert, igaz, nekem pajzsmirigy gyulladásom van. Szerintem menj el másik dokihoz, mert ezért nem jön a baba és feleslegesen szenvedsz lelkileg minden hónapban :( Nem értem az ilyen orvosokat! A normál érték felső határa is 4,2 tehát erre mindenképpen gyógyszert kell szedned, mert ha teherbe is esnél, sokkal nagyobb a vetélés esélye...szerintem azt nem szeretnéd! Minél hamarabb járj ennek utána, mert ez okozza a meddőséget. Mióta próbálkoztok egyébként?
jennybaba
2014-02-27 15:38:36
 
Sziasztok! Megnéznétek a görbémet? Mi a véleményetek?
jennybaba
2014-02-27 15:36:53
 
Szia Ani! Én úgy gondolom, hogy igen. A 14. napon leesett a hőd szépen látszik a görbéden.
Ani0630
2014-02-27 15:11:03
 
sziasztok
szerintetek volt mar peteeresem?
gizgazzz
2014-02-27 14:56:53
 
plumeria14

Ovu előtt azért nem mértem ebbe a ciklusba, mert beteg volt a lányom, férjem és már nem volt lelki erőm reggelente a hőmérőt a számba venni :(
Pajzsmirigy alulműkédésem van de most nem szedek rá semmit. Első terhességemnél szedtem naponta. Nyáron voltam endomokusnál és azt mondta jók az értékeim, pedig említettem, hogy babázni szeretnék. Egy hete megcsináltattam magán vizsgálaton (mert sztk 3 hónap a várakozási idő) és ott ezek az eredmények lettek.
TSH: 4,650
T4: 9,77

kedina

szépen ível felfele a görbéd :)

Bízom én is ebbe a hónapba, de olyan lelki hegyek-völgyeket élek meg, hogy ha most nem vagyok terhes akkor be is fejezem a próbálkozást mert kikészülök.

Amíg itt vagyok addig kitartóan drukkolok mindenkinek, mert ahogy már máskor is leírtam anyának lenni tényleg csodás !!!

pusza
2014-02-27 08:25:08
 
Jó reggelt lányok!
Castellucchio
Sajnálom hogy meg fog jönni.Igazad van ez igy van a vérvételből sok minden kiderülhet,pl:pajzsmirigy szint,a hormonon szint ez ,na meg hát az inzulin rezisztencia is fontos.

A meleg vizet én nem ajánlanám pont azért mert a különböző illó anyagok és keverékek,meleg víz vérbőséget okoz ezáltal a megtapadást sem segíti elő a vetélésnek is nagyobb az esélye.Persze ha relaxálni szeretnénk és nem babát akkor hasznos lehet.De szerintem mielött megtennénk azért kérjük ki az orvos szakvéleményét.
Én ma így
krisztibaba85
2014-02-27 07:47:48
 
Jó reggelt:-)

Én ma így:

Luciffer nagyon izgatott vagyok,mivel fogsz előrukkolni:-)))))

kedina
2014-02-27 07:41:40
 
Nekem sem oda rakta az ovum, ahol volt. Nekem a 13-14. napon volt. És egy másik enszer oda is rakta!
Majd meglátjuk.:)
Ma így vagyok. És bizakodó!:)
plumeria14
2014-02-27 07:36:04
 
Mirmite,
szerintem minden rendben volt az előző görbéddel kivéve a lekonyulást a végén, nem is értem, hogy miért nem jelzi az ovut...nekem is csinált már ilyet a rendszer, az nem azt jelenti, hogy nem volt! Nekem ez már a 17. görbém, úgyhogy fel a fejjel!

Adry03,
neked is szépen alakul a görbéd.

Adrienn830,
érdekes, de néha előfordulhat a nagyon korai ovu, még a mensi alatt.

Én még mindig ugyanúgy...
szilvita
2014-02-27 05:37:23
 
Sziasztok! Rég írtam, csak olvasgatlak benneteket. Ez a fürdő jól hangzik, végre egy kellemes dolog á babáért, bá4 van még egy;-)
Én hullámzok
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!