Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2014-02-28 07:34:25
 
Reggel alig hittem a szememnek :)
kedina
2014-02-28 07:33:19
 
castellucchio

eddig mindig mutatta az lh teszt, ha volt peteérésed? Melyik napokon csináltad? Miért számított érték a peteérés napja?

Én ma így.Próbálom most nem beleélni magamat...Hétfőn ha nincs semmi, van remény!
castellucchio
2014-02-27 21:09:30
 
Plumeria abban tényleg igazad van hogy a hőm szerint akkor volt ovum amikorra betette a rendszer csak akkor miért lett negatív ovutesztem?

A betegségem ennyit számított volna a megtapadásnál?
kedina
2014-02-27 20:44:09
 
Dzsudzsa
Nem tudom mit írjak. Az egyik ismerősöm is kettőn van túl, más okok miatt, amivel most nem borzolnám a kedélyeket..

Gizzgazzzz:)

14. ciklus, 11 hónap első babára várunk. Eddigi vizsgálatok alapján a tavalyi ösztrogén is rendben.. Ha hétfőn megjön a mikulás, akkor megyek IR vizsgálatra.. Reméljük a legjobbakat! :)
plumeria14
2014-02-27 20:20:19
 
castellucchio,
a hőd alapján szerintem teljesen jó helyre tett be az ovudat. Lehet, hogy a betegséged akadályozta meg a beágyazódást, mert kb akkorra esett. Egyébként érdekes ez a luteális, mert nekem az ovum szinte mindig a 11. napra esik, függetlenül attól, hogy hány napos a ciklusom és a luteális igazodik hozzá, ami általában 16-18 napos szokott lenni...vagyis a 14 nap nem szentírás...a rendszer mindenkinél azzal kalkulál, de ettől szinte mindenki eltér.

Dzsudzsa,
kíváncsi vagyok, hogy most mennyi lesz a TSH-d, majd írd meg!

gizgazzz,
ez is azt mutatja, hogy gyógyszerekkel kordban lehet tartani az értékeket, úgyhogy a kedvünkét ne hanyagold ezt el :)
gizgazzz
2014-02-27 20:04:09
 
plumeria14

8 hónapja próbálkozunk. Nyári TSH 2 alatt volt és mivel tudta az endomokus, hogy gyermeket szeretnék azt mondta, majd ha teherbe esek akkor kell kontroll. Megnéztem az előző terhességemnél 1-2 közt ingadoztam gyógyszer mellett.

Dzsudzsa

Sajnálom a vetéléseid. Rám hoztad a frászt rendesen. Felhívtam a nőgyógyászt de ő nem endokrinológus. Megyek egy másikhoz már jövőhéten. Ezért is fizetni kell. Mert az SZZTK-s endómokusnál 3 hónap a várólista.
Néha utálom ezt az országot. De az egészségügyét mindenképpen!

kedina

Mióta próbálkoztok? Van már gyermeked vagy az elsőért küzdötök?

Dzsudzsa
2014-02-27 19:24:34
 
Gizgazz!
Plumeirának igaza van!!! Én két vetélésen vagyok túl. orvost váltottam, aki csúnyán összehúzta a szemöldökét, amikor meglátta az első 8 hetes vérképemen ( 10. héten állt le a szívhang :( a TSH 2,54-et. Majd csináltatott újabb TSH-t, ami 3,3 lett. Azt mondta 1,5 alá kellene levinni. Én biztos nem kockáztatnék többet. Ebben a vetélésekben teljesen ki lehet purcanni!!!!! Én 1 hónapja szedem a gyógyszert, holnap megyek kontroll vérvételre.

Én kikérném egy másik orvos véleményét. Lehet találni nőgyógyász-endokrinológusokat is!
castellucchio
2014-02-27 18:32:11
 
ja a diagramm a régi. ez a mostani:
castellucchio
2014-02-27 18:29:29
 
sziasztok csajok! Hát ma megjött a menszim,de éreztem is tegnap meg voltak is jelek. De valahogy most ez nem szomorít el,mivel szombaton megyek vérvételre és kíváncsi vagyok,hogy mik lesznek az eredmények.

Ja,meg ebben a hónapban 24.napos volt a ciklusom,így hát hiába tette oda az ovumat ahova számolta 26.napos ciklussal nem akkor volt hanem előtte. Úgyhogy későn voltunk együtt, nem is csodálkozom mivel az ovutesztek is negatívak lettek. Fura volt nekem is hogy elvileg akkor kellett volna lennie és mégsem.

Visszakerestem a tavalyi ciklusaimat és úgy néz ki elég váltakozó. Van hogy 27.aztán 26. aztán 25. naposak majd kezdi elölről 27,26,27, a mostani meg 24. Így elég nehéz számítással belőni az ovut. Bár még csak most kezdtem a mérést meg az ovutesztelést is. De úgy gondolom hogy a teszt fog nekem segíteni pontosítani a dolgokat. Mert szerintem hamarabb van ovum mint ahogy a rendszer beteszi!

ti hogy látjátok ezt??? Amúgy ma így:
kedina
2014-02-27 17:36:29
 
gizgazz

hát, szerintem mindannyian megértjük ezeket a lelki hullámvölgyeket. Én már kineziológushoz is mentem, mert már nem ment egyedül. Jót is tett. Még kapaszkodok márciusban és az áprilisban. Utána.. nem tudom. majd meglátjuk. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!