Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
castellucchio
2014-02-28 20:37:33
 
lucifer köszi a tanácsot. megfogadom én is így fogom csinálni majd!
castellucchio
2014-02-28 20:34:09
 
Plumeria na ezt nem tudtam,hogy elő kellene fizetni ahhoz hogy pontosabb legyen. Köszi a tanácsot.

kedina minden nap mértem a hőmet és be is írtam mindig. azon a napon is. nem tudom mért számított értéket ír ki. Lehet hogy azért mert megjegyzésben megírtam,hogy alkoholt fogyasztottam és ezért.

Amúgy igazatok van,plumeria és kedina a teszteléssel kapcsolatban. Ebben a hónapban hamarabb fogom kezdeni és minden nap fogok tesztelni míg pozitív nem lesz aztán meglátjuk. Ugyebár azt írja hogy 24 órán belül kell cselekedni,hát majd ügyesek leszünk!!!
kedina
2014-02-28 17:05:06
 
castellucchio

Bocsi, nem mindig tudom megjegyezni. :) Én a 8 naptól szoktam kezdeni az lh tesztelést, mert volt már elég korán is az ovum, viszont addig csinálom, amíg pozitív nem lesz. Nekem mindig csak 1 nap pozitív, mint ahogy sok mindenkinek, így ha csak 2szer nézted, akkor simán mellényúlhattál.
Én a hőre arra gondoltam, hogy nem az van megadva a peteérés napján, amit beírtál, hanem egy számított érték! Nem tudom így érted e mit mondok.
luciffer73
2014-02-28 13:29:49
 
Sziasztok!
castellucino...pluminak igaza van...ha nem fizetsz, akkor nem mutatja meg a frankót...no mindegy.
A másik...lh tesztet minden ciklus 10 napjától (tehát egészen addig kell) kell csinálni. Nem egyet-egyet ellőni...hanem a 10. naptól mindennap egyet délután...de legalábbis azonos időben. Addig, amíg az egyértelmű pozitív meg nem jelenik és még utána egy nappal....én legalábbis így csináltam, de tudtommal így is kell...tehát...nem biztos, hogy a tesztjeid közötti napon valamikor nem volt pozitív
plumeria14
2014-02-28 12:54:05
 
castellucchio,
sajnos ha nem leszel előfizetőjük, akkor továbbra is a népességi átlaggal fog számolni, csak ezt nem írják le :( De néhány hónap után már te is megismered a ciklusodat és fogod tudni, hogy mikor van ovud.
castellucchio
2014-02-28 12:41:12
 
kedina mint ahogy írtam is még csak most kezdtem használni ovutesztet.február volt az első hónap 13-án és 15-én teszteltem.

Nem azt mondom,hogy számított érték az ovuláció de a grafikon felett is le van írva,hogy népességi átlag által számolt értéket ad meg. És majd a bevitt adatok(hő) után kalkulálja át. Meg természetesen több ciklusból tudja látni a dolgokat . Nekem meg itt ez a 3. ciklusom úgyhogy még korai neki ennyiből.
gizgazzz
2014-02-28 12:28:38
 
plumeria14

jól néz ki a görbéd :)

Vicces volt a mai pajzsmirigy időpont kérésem. Visszajáró páciens vagyok. Azt mondja nekem az asszisztens, hogy ha sürgős akkor tud időpontot adni júúúúúúúúúúúúlius végére!!! Mi van???
Szóval nem nagyon hagy más választást az egészségügyi rendszerünk csak a magánorvosok igénybevételét, akár pajzsmirigy, nőgyógyász, fogorvos stb.

Akinek meg nincs pénze forduljon fel de legfőképp ne legyen gyereke. Szánalmas az egész.

Na mindegy.

Az én hőm még mindig fenn. Majd meglátjuk a pajzsmirigy alulműködés bekavar e.

Drukkolok mindenkinek és szép hétvégét kívánok.
KatkaManó
2014-02-28 10:33:17
 
Moha, aranyos vagy köszönöm :)
De áprilisig regenerálódom, lelkileg is és utána jöhet a sikeres lombik :)

Remélem az endomókus után Te se sokáig tanyázol itt :)
Moha13
2014-02-28 09:17:54
 
Jó reggelt!
Én ma sem mértem, helyette megint 9-ig aludtam...és ANNYIRA JÓÓÓÓÓ!!! Tegnap este megejtettem az első sós fürdőmet is. :)

Plumeria
Nem mondok semmit...:):):)

KatkaManó
Jó újra látni Téged itt, de remélem, most már nem sokáig...:)

KatkaManó
2014-02-28 08:17:36
 
Plumeria, nagyon ígéretes görbe :)
Nagyon szurkolok Neked :)

Persze a többieknek is. Olvasgatlak titeket rendszeresen, de most egy kicsit háttérben a sikertelenség után.
Ráadásul a görbém és össze-vissza kicsit megkavarodtak a hormonjaim :(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!