Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2014-03-02 18:52:41
 
kedina,
tényleg nagyon hasonló a szitu, délután nálam is jelentkezett enyhe barnázás és én is holnapra nem várom...a 14 nap letelt, ezért is bátorkodtam ellőni egy tesztet, de nálam is a nagy büdös semmi...a reggeli hőmre én is kíváncsi leszek, bár szerintem egyértelmű, hogy csökkenni fog :( Legközelebb tuti nem tesztelek, csak ha már vagy 3-4-5 napot késett...annyira bíztam már benne, de nem ez az elő alkalom, hogy a hőm becsapott...na, de várja csak ki, hogy mit kap majd tőlem ;) A következő ciklusban megint csak az ovuig fogok mérni, utána már nem akarom magam ezzel idegesíteni....
jennybaba
2014-03-02 18:49:52
 
castellucchio köszönöm a válaszod! :) Igen, én is úgy gondolom. Ráadásul ma délután óta nagyon fáj alul a pocakom.
Akkor attól lehet?


kedina
2014-03-02 18:39:42
 
plumeria14
Hát egy cipőben járunk, egy napon. Én is csináltam ma egy tesztet, amin egy nagy büdös semmi volt. Szerintem is korai ez a tesztelés. Inszem után is csak a 14. napon javasolják legkorábban.Hát ez van. Közben néha nyilall, szurkál. Picit barnás valami.. Nekem nagyobb az esélyem a semmire. Neked nagyon drukkolok! Olyan szépen fenn van a hőd is. Én kíváncsi vagyok a reggeli hőmre. Picit szomorúan, de szép estét kívánok.
Én ma így voltam.
castellucchio
2014-03-02 16:10:44
 
Jennybaba szerintem már volt ovud mert elég szépen megugrott a hőd.

Plumeria hátha még jó vagy nem biztos hogy megjön. Lehet korán teszteltél. Drukkolok!!!

Ciao csajok.
castellucchio
2014-03-02 16:05:47
 
Sziasztok csajok. Elég rövid volt most a menszim csak 2 nap a 3. nap már semmi nem volt,még csak rózsaszín folyásom sem. Nem tudom miért volt ilyen rövid,általában 3-4 nap. Ma amúgy így.
jennybaba
2014-03-02 14:11:36
 
Sziasztok! Szerintetek volt már ovulációm? Vagy most lesz a napokban?
Katicabogár5
2014-03-02 11:53:41
 
Pluméria

Én elhiszem, hogy milyen rossz, mert mi is egy éve próbálkozunk sikertelenül. Ebben a hónapban nem hőmérőztem és őszintén sokkal jobban vagyok. Munkahelyet váltok én is így most nem is erre koncentrálunk meg most nem is kéne, hogy jöjjön nem így kéne kezdenem egy új helyen. Persze együtt vagyunk amikor megkívánjuk egymást és nem védekezünk, szóval bármikor jöhet. Egy baba elment és szeretnénk de majd ő tudja hogy mikor jöjjön hozzánk és mi várjuk......... Most jöttem helyre fizikálisan és lelkileg is. Sok idő kellett mire feldolgoztuk a 17 hetes babánk távozását.
plumeria14
2014-03-02 11:36:22
 
Katicabogár5,
igazad van, másoknak én is mindig ezt javasoltam :) De mivel elég hosszú a luteálisom, ezért reménykedtem...most már tudom, hogy feleslegesen...valahogy azt érzem, hogy meg fog jönni, holott eddig más érzések kavarogtak bennem, de a nemvárt előtti napok összezavarják az embert...bíztam/bízok a csodában, hátha egyszer velem is megtörténik...csak olyan rossz, amikor hétköznap jön meg...és közben állj helyt az új munkahelyeden, vágj jó pofát és mosolyogj...ezt (is) már egyre nehezebben tudom elviselni :(
Katicabogár5
2014-03-02 11:15:29
 
Szia pluméria

Szerintem felesleges tesztelni a nem várt előtt várd meg még késik legalább 1 hetet. Az hogy most negatív nem jelenti azt hogy nem sikerült.
maximail
2014-03-02 10:23:10
 
Moha!

Szerintem sajnos sanszos, hogy ez influenza. Járvány van, én most kecmergek ki belőle éppen...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!