Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2014-03-03 16:43:42
 
Moha13,
jobbulást neked! Én sejtettem, hogy ez lehet nálad, rá is kérdeztem, hogy nem-e a nyirokcsomód van begyulladva. A múltkor, amikor a párom nagyon beteg volt, akkor néhány napig neki is megdagadt és fájt, de aztán szerencsére elmúlt...ő is valami vírust kapott el :( A gyulladásra nagyon jó a D vitamin, most szerintem nyomathatsz belőle egy kicsit többet. Március 18-ig meg kell gyógyulnod, ugye?

gizgazzz,
írd majd meg, hogy mit mondott neked az endomókus, kíváncsi vagyok!

kedina,
teljesen együtt érzek veled, de komolyan! Tényleg idegörlő ez az egész...én most azért drukkolok magamnak, hogy ha nincs baba, akkor inkább ma jöjjön meg, mert ha tolódik, akkor ebben a hónapban is kérdéses az inszem. Nekem mindig a 1. napom van ovum, így a 11. nap szerdára esne, amikor este is rendel a dokim, de ha csak holnap kopogtat, akkor szívás, mert csütörtökön egyáltalán nem rendel :( Decemberben és februárban is lecsúsztunk róla...
Ti milyen vizsgálatokat terveztek még?
kedina
2014-03-03 15:18:21
 
gizgazz

Igen, igen! tudtam, hogy valaki még hiányzik!:D
Most akartam megnézni kivel húzzuk még együtt a strigulákat.

2. napja barnás. pici plecsni. Gyakorlatilag semmi. Tegnap egyszer görcsölt a hasam. Bal petefészkem 1,5 hete érzem folyamatosan. Most épp alig van valami. Tejeskávé. Ha biztos lennék benne h nincs a pocakomban senki már esküszöm nyomnám a felüléseket, h megjöjjön. Ez idegőrlő! De most komolyan. 2 hónapot adok ennek a cirkusznak még, elmegyünk pihizni, majd 1-2 vizsgálatra és ha azok is negatívak, akkor már tényleg tojok az egészre. Nem élhetek úgy évekig, hogy egy olyan dologot tartok szem előtt, ami nem is lehet az enyém. Mintha minden nap egy gyönyörű égszerbolt előtt sétálgatnék meg-megállva és nézném a kincset, ami soha nem lehet az enyém... Évek óta mindent ennek rendeltem alá. Azt hiszem lassan eljutok ahhoz h elég volt.
Ó csajok. Bocsi. Összeszedem magam..
gizgazzz
2014-03-03 13:49:10
 
plumeria14
kedina

napra pontosan hasonlóak a görbéink, én is esem, teszt negatív nálam is (nem akartam tesztelne de ma megyek endomókushoz és e miatt gondoltam jó tudni mi a helyzet). Talán majd a jövő hónap szerencsét hoz nektek is.

Moha

jobbulást


Luciferr

Én totál megértelek ezzel a vizelet gyogyóddal. Én is így voltam az első terhességemnél.
Moha13
2014-03-03 12:47:02
 
sziasztok
eltűntem, mert már 3. napja folyamatosan 39 a lázam. Köszi midnenkinek aki írt a mandulagyusziról, de nem az van, hanem nyirokcsomógyulladásom. A mandulám jól van. Azt mondta, ez vírus, de nem kell rá semmi, meg kell várni, míg lezajlik, de hosszú lesz. Fájdalomcsillapítót írt fel Diflam-ot, de nem váltottam ki, mert elolvastam a tájékoztatóját, hogy nehezíti a teherbeesést, ill. aki bebeát tervez, ne szedje. Hát, inkább vettem dm-ben grépfrútmagcseppet ginzenggel, ez állítólag antivirális is...
Most megyek is, mert szétmegy a fejem, most is 39 a lázam.

Plum, és mindenki aki most nemvárja...nagyon szorítok!!!
plumeria14
2014-03-03 08:06:12
 
kedina,
továbbra is egy cipőben járunk...
kedina
2014-03-03 07:44:48
 
Adry
Köszi!:)

Plum
Mi újság?

Lucifer
:(

Én ma így. semmi biztató. Várom h megjöjjön...
plumeria14
2014-03-03 07:43:47
 
Sziasztok,
én csökkenésbe kezdtem :(
luciffer73
2014-03-03 07:30:59
 
Sziasztok!
...a mondatot a 16 számmal kezdem :(
Ezen a héten szerda-csütörtökön kellett volna megjönnie.
Szombat óta havizok...a múlthét egy pokol volt...agyon idegesítettek a melóhelyemen. Szemétládák! Így akarjak gyereket vállalni mi?
Először csak fájdogált kicsit a hasam. Gyorsan lepihentem, el is múlt...aztán délután már rózsaszínes folyásom volt, estére meg elöntött a vér. Görcsölök...
Ami miatt arra gondoltam, hogy most sikerült és veszek egy tesztet...már írtam nektek, hogy ha én terhes vagyok, tudom a vizeletemből. Nyugodtan nevethettek, de így van. Megváltozik a szaga...vagyis pontosítok...lesz neki...tök mindegy, hogy mennyit iszok, és milyen gyakran megyek pisilni, akkor is érzem, mert megváltozik, erősebb lesz. A melleim meg majd szét durrantak, és amit többen is írtatok már, olyan érzékeny lett, hogy még a melltartót is nehezen viseltem el magamon. Hajnalban kijártam wc-re, mert arra keltem fel, hogy mindjárt bepisilek...szóval ezeket összeadva...de nem kellett tesztet vennem...
Mindenki másnak nagyon szúrkolok...én így jártam :/
Adry03
2014-03-02 20:02:52
 
Sziasztok !

Plumeria, Kedina

Azért fel a fejjel ! Még nincs vége a ciklusnak.


Részemről kicsit emelkedtem.



plumeria14
2014-03-02 19:07:45
 
castellucchio,
sajnos már nem merek reménykedni, de aranyos vagy, hogy drukkolsz nekem :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!