Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2014-03-04 09:27:01
 
kedina,
a 17 ciklus alatt én is megtapasztaltam már ezt-azt, éppen ezért szeretném a lelkemet védeni azzal, hogy nem reménykedem tovább, hisz minden jel arra utal, hogy meg fog jönni...az az utolsó emelkedés a görbémben ringatott bennem hiú ábrándokat, mer ha megnézitek a reményhozó fórumban NewHope görbéjét, akkor a luteálisunk nagyon hasonló volt, egészen a 24. napig, csak aztán nálam másként alakult, igaz ő nem mért tovább...Mindegy is...ismét volt egy szép, reményteli görbém, amiből megint nem lett semmi. Jövő héten megyek újabb tüszőmérésre a dokihoz és akkor rákérdezek, hogy mi lehet még a bibi, mert lehet, hogy a megtapadással lenne a probléma????
kedina
2014-03-04 08:59:48
 
Ó plum
ne add fel. Bár én is úgy állok hozzá h megjön. Ebben a hónapban annyi természetes hormonharmonizáló bigyót szedtem be, h nem bízom a hőmben.. Főleg h akkora negatív tesztet lőttem ma is, mint a ház. Viszont most reggel alig volt valami. Estem már párszor hasra a 14 ciklus alatt, most igyekszem védeni a lelkemet és nem beleélni magamat. Minden esetre veszek ma egy érzékenyebb tesztet a patikában, hátha szükség lesz rá.
Az endomókusok hagynak időt. Nem csak azért nem kaptál szerintem időpontot, hanem azért, mert a szervezetnek kell idő a változásra, h hozzászokjon az új bogyókhoz. A hormonális rendszerünk rettenetesen érzékeny.
Egy sima kis stressztől borulhat minden. Nem beszélve a táplálkozásról! Én nagyon drukkolok!!
Csajok jó lenne egyszer látni a fejeket is szövegekhez! :D
Na megyek, őrlődöm tovább...
plumeria14
2014-03-04 07:48:17
 
gizgazzz,
nekem Letrox 50-et írt fel a doki, 6 hétig fél szem (ez ma jár le), utána 1 szem. Nekem csak 3 hónap múlva kell visszamennem, de ha teherbe esnék, akkor azonnal jelentkezni kell nála. Terhességkor is csak 3 havonta kellene mennem hozzá. Sajnos nagyon kevés a jó endomókus én még magánban is 3 hónapot várok rá, január 21-én voltam nála és akkor május 6-ot kaptam kontroll időpontként :( Neked hogyhogy már 2 hét múlva kell újabb vérvételre menni? Már ennyi idő alatt is történik változás?

Nekem ma megfog jönni :( Jöhet az újabb inszem nekifutás, hátha most eltaláljuk...
kedina
2014-03-04 07:46:56
 
plum
mizu?
Nálam a tegnapi folytatódik, hó fentebb ment.
7. nap és 21. nap volt UH.

Nyáron volt 1 28 napos ciklusom...Lehet most is lesz. Ma megőrülök! :D
luciffer73
2014-03-04 07:35:06
 
Sziasztok!
Moha gyógyúlj meg minél hamarabb!!!!!
Gizzgazz...valszeg rendben van a pajzsmirigyem és igen, ebben a hónapban is a jónást fogom alkalmazni. Az előző (február) hónapban nem adtunk bele 100%-ot, mert nem tudtunk. A Jónás ugye arról szól, hogy a hónap meghatározott napjain, ami 3-4 nap akkor kellene nagyon belehúzni, viszont mi sajnos nem tudtunk teljesíteni, mert a 4 alkalom helyett, csak két alkalommal voltunk együtt. :/ Ezért nem is hibáztatom Jónibácsit :))) Ebben a hónapban majd szigorúan betartjuk. Ami azt illeti szerintem volt ott bent, vagyis itt bent valaki, vagy valami, de a múlthéten olyan stressznek voltam kitéve, hogy attól már más meg is szűlt volna. :s Ha már a két rossz közül kell választanom, akkor inkább így az elején veszítem el, mint később, amikor már nem csak egy sejt...:(
A baloldali petefészkém három napig úgy görcsölt, hogy azt hittem pelenkát kell magam alá raknom...tényleg majdnem beszartam a fájdalomtól. Lüktetve görcsölt, ha ez mond valakinek valamit. Mára megszűnt a fájás...legalábbis eddig még nem fáj.
Viszont ettől függetlenül azt hiszem ez a hónap lesz az, amikor a Norbit (azember) elküldöm ondológushoz...ne csak nekem legyen jó! :) És ha az eredménye olyan, hogy abból az derül ki, hogy minden rendben, akkor asszem én itt be is fejezem...
Az jutott az eszembe, hogy a túlsúly miatt is lehet valaki meddő...meg ugye a kor...szóval egy volt osztálytársam nem olyan rég bejelentette, hogy babát vár.
A csaj annyi idős, mint én, és nálam legalább 15 kilóval több is...szóval nem tudom...kicsit igazságtalan...de az élet nem igazságos...
Kedina...maximálisan megértelek...én is belefáradtam már 15-16 hónap alatt...és ebből kétszer már sikerült, csak nem maradt meg.
...és hogy ilyen jól feldobtam a hangulatot...további szép napot nektek és kitartást!
...nekem is :/
gizgazzz
2014-03-04 06:47:53
 
plumeria14

A vizsgálatok arra is jók, hogy megnyugtassa az ember lányát.
Az endomókus Thyroxin 50 mg, napi egyet írt fel. Régen felet szedtem. Most azt mondta legyen egész és 2 hét múlva újabb vérvétel. Ha teherbe esem akkor 4 hetente vérvétel.Előző terhességemnél 3 havonta mentem.Iszonyú sok pénz ha a nőgyógyit is hozzáadjuk.
Ő is azt mondta, hogy 2 alá kell vinni a TSH értéket.

Tud valaki Budapesten bárhol olyan sztk alapú endokrinológust akinél nem 5 hónap a várólista? Kérlek írja meg.

Egyenlőre szépen lassan megyek lefelé....

Lucifer

Te ebbe a hónapba is jónás módszert használod? Neked a pajzsmirigyeddel nincs baj?


Moha

Jobbulást
szilvita
2014-03-04 05:47:03
 
Sziasztok! Sajnálom, akinek nem jött össze, de fel a fejjel lányok, lehet hogy egy kis lazítás többet használ.
Én közeledem a pé-hez, bár a görbém elég cikkcakk, de az ovuteszt egyre erősebb.
plumeria14
2014-03-03 21:46:34
 
castellucchio,
a TSH miatt biztos kapsz gyógyszert, ami rendezi majd az értéked, mert ez állhat a sikertelenség hátterében. Én 1,5 hónapja szedek Letroxot, kíváncsi lennék, hogy mennyire vitte már le a 2,77-öt.

kedina,
én/mi ezeken már túl vagyunk. Hányadik napon néztek UH-t?
Nálam is erősödik :(
kedina
2014-03-03 20:48:04
 
plumeria
Nekem Inzulinrezisztencia, 21. napos vérvétel. Ha ezek rendben, akkor átjárhatósági. És a "katonák"..

Az UH teljesen tökéletes. Petefészekben 8-9 érő tüsző mind a kettőben.

Moha
jobbulást! BÉTA glükánt próbálj szerezni, nagyon jó immunmoduláló! A grapefruitmag jó ötlet volt! :)

castellucchio
T3-at nem kellett volna nézni?
Érdemes elgondolkodni egy pár hónapos diétán, sokszor már az is segít h rendeződjön a pajzsmirigy érték!

Picit erősödik a barnázásom... huhh. hát. na ez van. Majd hajnalban felébreszt a mikulás...:S
castellucchio
2014-03-03 20:07:23
 
Moha jobbulást neked!!!

kedina ne add fel ,tudom mit érzel mint ahogyan a többiek is tudják. Van ilyen hullámvölgy mindenkinél!

Na nekem megjött az első laboreredményem a vérvizsgálatról!

Tehát:

FSH:7.7
LH :4.6
Estraidolo (E2):50
Prolattina:8.8
TSH :5.61
T4(troxina):0.72

Na hát ezek alapján ahogy nézem(TSH) akkor pajzsmirigy alulműködésem van. Ti mit láttok ebből? Végre kiderült már valami!!!

A hőmről annyit hogy fent van de ki tudja miért.
Erre már nem is alapozok.Most fontosabb a tsh szintem. Majd kiderül mit ad rá a doki ha majd megyek hozzá csak a második vérvételt még meg kell várni és azután!

Ciao csajok! Kitartás mindenkinek!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!