Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dmonalizi
2014-04-03 11:05:39
 
Remélem 12. én ha csinálok egy tesztet akkor egy szép szülinapi ajándékot látok majd.:) Olyan hosszú ez a pár nap.
jniki82
2014-04-03 09:55:02
 
Sziasztok!

Dzsudzsa,
tudnál olyan oldalakat mondani ahol az IR diétáról többet lehet olvasni ill., hogy mit kellene enni és hogyan!Szerintem nekem az van.
Ahogyan írtad, hogy harang alakúnak kellene lenni a görbének, hát nekem csodálatosan ível felfele.
A 0perces 3,9, 60 perces 28,7, a 120 pedig 41,8.És az édesség éhség nálam is jelen van rendszeresen.
De én már nem kihagyok még egy dokit, nekem ehhez már nincs erőm, talán, ha magam diétázom egy kicsit abból nem lesz nagy gond, legalább méregtelenítek is!
paramami
2014-04-03 08:21:07
 
Sziasztok! Véleményetekre lennék kíváncsi, szerintetek ebből lehet még valami? Tudom még csak 5 nap telt el az ovu óta, de annyira idegesítő a várakozás :(
Adry03
2014-04-02 21:46:14
 
Sziasztok !

Részemről, mint az óramű. Az egész előző havi idegeskedés is megtette a hatását. Nem vagyok túl jól. Megyek is és lefekszem aludni.
kedina
2014-04-02 21:27:10
 
Csajok! Szép görbék, drukkolok mindenkinek! :)

Plum! Neked különösképp!
Örülök, h mész endomókushoz! Kíváncsi vagyok mit mond!

Én ebben a hónapban letojok mindent. A férjem is lazább. Mondhatni lazult a munkahelyi stressz.

Ritkábban jövök ide is. Túl sokat foglalkozom ezzel a témával, többet mint kellene. Most igyekszem másokra áthelyezni a hangsúlyt. Ebből a lápos iszapból ki kell rángatnom magamat. Haszontalan és unalmas...:)
Én kb1 hétre eltűnök, elutazunk.

Gondolok rátok! :)Csók csajok! Babásodjatok! :D

plumeria14
2014-04-02 19:40:45
 
Lányok,
én ma sikeresen lefixáltam jövő hétre az időpontjaimat a nődokihoz tüszőmérésre. Remélem ebben a hónapban végre összejön már az inszem, mert már annyira unalmas, hogy 4 hónapja csak azt írja a papíromra, hogy első spontán inszemre készülünk. Ebben a hónapban ígértemhez képest, minden utasítást betartunk és ne rosszalkodunk. Mivel a múltkor szerintem mi is kihúztuk egy kicsit a gyufát nála, ezért remélem, hogy most nem csúszunk bele a hétvégébe. A doki azt kérte, hogy a 9, ciklusnaptól minden nap menjek, így kedden kezdjük a kukkolást :)
Holnap reggel írok az endomókusnak az IR eredmények miatt, mert már kezdek belegolyózni abba, hogy mindenhol mást lehet olvasni és eredményekkel a birtokomban sem tudom, hogy most mi a f... van.

Moha13,
te okosodtál azóta ezen a téren?

Luciffer,
légy csak továbbra is laza, az nem árthat :)
Renicsek
2014-04-02 17:52:31
 
Helló Mindenkinek! Ki milyen régóta próbálkozik?
luciffer73
2014-04-02 17:13:18
 
Sziasztok!
Tegnap este írtam nektek, egy hosszú és szívhez szóló levelet, de....már befejeztem még valamit akartam javítani, erre kijelölte a levél nagyobb részét, és mivel gyors vagyok, mint a villám, hát töröltem is...azt hittem, hogy elsül az agyam, úgyhogy hagytam a fenébe.
Mohának akartam írni, hogy én is hasonló lazaságot hajtottam végre a múlt héten...és jó vóóót :)))
És még azt is írtam, hogy az újak ne féljenek se tőlünk, se kérdéseket feltenni...már a sokadik kommentet olvasom, miszerint egy ideje már figyellek benneteket...ne figyeljetek, hanem vegyetek részt aktívan, nyugodtan és bátran :))) Senki nem harap ...legalábbis nem nagyot :)))
Velem annyi van, hogy bár hétfőn befejeztem a havizást, erre tegnap este, meg ma délelőtt nekiálltam pötyögni...a hasam görcsöl és akkorára vagyok fújódva, mint tehén a lucernásba...:D
Röviden ennyi...hó végéig lazáskodok, mert mint már írtam, nekem tele a faxom de még a pénixem is ezzel a sikertelen szériával :)
Dmonalizi
2014-04-02 14:53:46
 
És irány fel.:) Kezdjetek szorítani légyszi.
Dzsudzsa
2014-04-02 14:25:10
 
Jniki82!
Az inzulinértékeket most fejből nem tudom. Ugyan a HOma index jó, de a fő gond a nőgyógyász és a dietetikus szerint, hogy nincs a terheléses cukorgörbének harang alakja. Azaz, éhgyomri cukrom: 5,1. Ezután megittam a cukros lötyit, majd a 60 perces 4,7, a 120 perces pedig 3,2. Ez nagyon nem jó. Az a jó, ha az éhgyomri és a 120 perces közel azonos érték, míg a 60 perces kiugrik, akár 7 közelébe. Ezért nagyon fontos a 3 pontos vérvtel: éhgyomor, 60 perc és 120 perc.
Én amióta diétázom megszűnt a 1,5 !!!! éve tartó tompa fejfájásom, amire a házi dokim korábban azt mondta, sokat dolgozok, kimerülök, lazítsak :( Nem szédülök, nem ver a víz, és nem akarok elájulni és folyton csokit enni.
1 hó diéta után az éhygyomri cukrom 4,7 lett, ami a dietetikus szerint tökéletes. Az az igazi, ha 5 alatt van.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!