Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2014-04-05 10:01:43
 
http://www.youtube.com/watch?v=sC5gqjdyfV4
Na és ehhez mit szóltok??
Moha13
2014-04-05 09:48:38
 
Na...végighallgattam. Szerintem elég éredekes, amiket mond. És nyilván ezek a dolgok tudat alattiak, tehát mondhatnánk erre az egészre, hogy rám egyik sem igaz...de ha jobban belegondolok...hát...
Moha13
2014-04-05 09:38:28
 
luciffer
ápr. 3. volt az utolsó napja, tehát előtte 3 nap és ápr.2-vel lett vége. Azért írtam, hogy az volt a jónás-napom, mert sok oldalon nem naptárak készít a program a születési adatok alapján, hanem a jónás napot adja ki, ami nálam ez az ápr. 2 volt. Még időpontot is írt...de mindegy. Majd májusban.

Azért kérdeztem a címet, mert GYuri bácsi gyógyteáit itt árulják, ez a cím van megadva a honlapon. Közönséges galajt szeretnék, de basszus ezek valamiért csak utánvéttel küldik, az meg 1050 Ft. Többe kerül a szállítás, mint a cucc...:X
Moha13
2014-04-05 09:33:32
 
Nem vagyok egy "spirituális, ezo" fajta, de ez érdekes.
Idegesítően lassan beszél ez a nő, de amit a 4.-5. perc után mond, az azt hiszem teljesen igaz rám. Mindent racionálisan nézek és irányítani próbálok. Lehet, hogy tényleg ez a baj.
Anyukám is mondta már, hogy mindent irányítani akarok, és kézben tartani, de a fogamzás nem az a dolog, ami így működne...pedig Anyukám is elég racionális. Lehet, hogy igaza van?
http://www.youtube.com/watch?v=k1fXJCeD9zI
luciffer73
2014-04-04 10:07:49
 
Moha a Jónás nap, napok...3, vagy 4 nap...nem egy, tehát ....tessék újra megnézni azt a grafot és húzz bele, hátha még ...
Hanyadik kerület, mert azt nem írtad, bank utca meg van egy pár, asszem
jniki82
2014-04-04 10:05:16
 
Sziasztok!

Dzsudzsa!

Felreértettelek akkor, köszi, hogy felhívtad a figyelmem!Nem kezdek ön gyógyításba, megyek a háziorvoshoz és kérek beutalót majd akkor okosabb leszek!
Moha13
2014-04-04 09:17:54
 
Van itt valaki, aki közel lakik/dolgozik/ügyintéz/sétálgat/ a Budapest, Bank utca 4. számhoz?
Moha13
2014-04-04 09:15:04
 
Hát, kíváncsi vagyok, hová fog emelkedni a hőm ovu után...:X
egyébként az az érdekes, hogy ápr. 2 volt a jónás-napom, és akkor esett kicsit a hőm. de amilyen szerencsém van, együttlenni nem sikerült...erről ennyit. Marad a normál ovus idő...
Dzsudzsa
2014-04-03 14:59:09
 
Jniki!
Én a cukorértékről beszéltem. Az a harang alakú görbe. Te az inzulinértéket írtad be. A cukor nem lehet 28 meg 47.
Ha a keresőbe beütöd, hogy IR diéta, csomót kidob.
Lényeg: no fehér liszt és cukor, méz. Ez az alap. Azonban a szénhidrát bevitel mennyiségét szerintem dietetikussal kell megbeszélned.
És ahogy valaki írta, ez nem csupán a baba ellen dolgozik. Kialakulhat belőle cukorbetegség a későbbiek folyamán!!!! Ez nem játék. Ha gyanú van, irány a szakember.
maximail
2014-04-03 12:00:03
 
Lányok!

Akit a PCOS és az IR érdekel! Még egyszer belinkelem a facebook csoportot, ahol erről van szó. Itt minden létező dolgot megtudhatsz! Van fent egy rakás dokumentum a "fájlok" menüpontban, illetve ha csatlakozol, minden kérdésedre válaszolnak. Van nagyok babára vágyó lány is, illetve olyanok, akiknek már sikerült! Mindenki nagyon kedves.

https://www.facebook.com/groups/460354567359807/?fref=ts

De vigyázat! Az IR kezelése nem csak a baba miatt fontos, ez csak egy tünete egy nagyon komoly belgyógyászati problémának!!

(Másold be a böngészőbe a linket, mert innen nem nyitja meg!)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!