Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
nikinokedli
2014-06-12 07:49:54
 
Emikez: szerintem jó lehet...
Én is újat kezdtem.
KLANITA
2014-06-12 06:55:31
 
új hónap új remény!
KLANITA
2014-06-12 06:55:15
 
új hónap új remény!
emikez
2014-06-12 05:43:22
 
sziasztok én ma igy szerintetek milesz ebböl sikerül hetet vajon
jniki82
2014-06-11 20:53:36
 
Sziasztok!

bcs741,

gratulálok!
Szilvia1980
2014-06-11 20:39:52
 
Sziasztok!

bcs741: Szivbol gratulalok a kisfiadhoz, sok oromot jo egeszseget nektek:)
Fantasyc
2014-06-11 19:11:13
 
bcs741:
Szívből gratulálok!!!!!!
Remélem mindannyian követünk egyszer!!! :-)
bcs741
2014-06-11 16:51:08
 
Sziasztok! Szeretném, ha mindenki minél előbb átélné azt a boldogságot, amit most én! Az én történetemmel szeretnék Nektek erőt adni!
41 éves múltam, kb. 15 évig szedtem fogamzásgátlót, tavaly januárban hagytam abba, mert a párommal babát szerettünk volna. Doki azt mondta, tisztuljon a szervezetem 3 hónapig, utána próbálkozzunk csak, vagyis májustól.
Próbáltam nem sokat, görcsösen foglalkozni a babavárással, csak nyugalomban, imádkozva hinni és várni a csodát!
Gondoltam, közben azért olvasgatok, utána járok néhány dolognak, hogy akkor most mi hogyan is van, peteérés és egyebek, mert fogalmam sem volt :) így találtam meg ezt az oldalt, nagyon sokat segített! Rendszeresen ugyan nem, de a ciklus 10-14 napja környékén mindig mértem a hőmérsékletem, hőmérsékletesést csak márciusban és augusztusban láttam.. az augusztusinál nyugtáztam is, hogy előtte lévő nap pont voltunk együtt.. Szeptember elején nem jött meg, pedig ennyi év gyógyszerszedés után a 2. hónaptól beállt szépen a szervezetem és mindig 28. napra megjött! Minden olyan furcsa volt, megmértem a hőmérsékletem és az egekben volt.. napokig.. de csak egy hét után mértem tesztet venni.. és pozitív lett! :)
A kisfiam most 3 hetes, gyönyörű, tünemény szerelem-gyerek, mindig is RÁ vártam!
Még egyszer azt kívánom nektek, hogy sikerüljön, soha ne adjátok fel, hinni kell!!!
miracle27
2014-06-11 15:49:08
 
Vettem én is MACA kapszulát. Megpróbáljuk! Nincs veszíteni valónk vele :) Hátha...
Fantasyc
2014-06-11 15:24:56
 
Moha, teljesen egyet értek veled!!! Annyi szenvedésen megyünk keresztül,néhányan teljesen elkeserednek és már mindent bevállalnának a sikerért cserébe. Szomorú, hogy ilyenből valaki nyereséget vár, de ha van remény, akkor szerintem ki kell próbálni. Szívesen elolvasnám a könyvet, ha átküldöd.
Címem: partykata@gmail.com
Nem várok tőle eget rengető változást, de hátha.....
Előre is köszönöm! :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!