Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
viccbee
2014-06-12 21:05:29
 
miracle27,

Nem vettem eszre korabban a kommentedet a telomon. Koszike!

Sajnos ugy nez ki, hogy megjott. :( Hat nem volt veletlen a nagy hocsokkenes. De igy meg eleg rovid volt a lutealis szakasz. Ez jelent valamit?

Csatlakozoma a 'uj honap, uj remeny' csapathoz!

A tobbieknek hajra!
Kira84
2014-06-12 20:53:53
 
jniki82. Szia köszi hogy irtál remélem igazad van,esküszöm már mindent beképzelek...
jniki82
2014-06-12 20:31:56
 
Sziasztok!

Ma voltam dokinál a szövettan miatt.legalább az kiderűlt, hogy polipom nem volt nem igazolta a szövettan.
Nem tudom mitévő legyek.Most kellene menni a sote 1 női klinikára a kezelés miatt, de én még várni szeretnék pár ciklust hátha magától is összejönne a baba.De nem tudom nem ártok-e magamnak, ha várok pár hónapot?

Kira, én is használtam Klion D-t és nem befolyásolta a hőmet, szerintem nem hat rá, de ez az én véleményem.
Kira84
2014-06-12 19:29:05
 
Moha13 Hát igazából énis arra gondolok,csak van egy kis bibi. Kb 1,5 hete voltam a dokinál és sajnos hüvely fertőzésem volt,persze nem tudom hogyan szedtem össze de nem is ez a lényeg.Hanem az hogy a dokim Klion-D100 hüvelytablettát irta fel ami persze használt is csak most azt nem tudom hogy befolyásolja e a reggeli hőmet vagy nem.Mert pont akkor kezdett el emelkedni a hőm is amikor elkezdtem a kúrát.Szerinted most mi tévő legyek? Az viszont biztos hogy a mellbimbóim nagyon érzékenyek nem feszül csak nem szeretem ha valami hozzá ér ez nagyon fura érzés mert még ilyen nekem nem volt.
kedina
2014-06-12 18:15:26
 
Hali csajok. Olvaslak ám benneteket, csak nem mindig van kedvem írni.Van egy két ígéretes görbe. :)
Reggel mértem egyet és 36,8 volt. Lehet ment volna fentebb ha hagyom. Elég hamar kivettem. Délután meg 37, 4! volt.
2-3 napja elég érzékeny vagyok. Szerintem meg fog jönni..Bár a mellem most kivételesen nem fáj. Hétvégén segítenem kell apósomnak, tuti akkor fog megjönni! :D
Nektek hajrá!

Moha13
2014-06-12 15:30:59
 
Kira
Aranyosan araszolgat...:)
Egyébként nem lehet, hogy a 13. napon volt ovud? Mert ott volt leesés és utána folyamatosan emelkedik. Ovuteszteltél?
Kira84
2014-06-12 12:39:39
 
Sziasztok lányok én ma így állok!
Adrienn830
2014-06-12 12:38:29
 
SZiasztok! Ebből már lehet mensi fog kisülni :( ma nagyot esettem hőileg
viccbee
2014-06-12 11:01:07
 
Nagyon rendi vagy Moha! :) mindig visszahozzatok a remenyt az emberbe! Ezert is szeretem ezt a forumot!

En is kuldom a pozitiv energiat nektek, hogy osszejojjon ez a honap! :)



miracle27
2014-06-12 10:54:31
 
viccbee,

igen, általában a nem várt előtt pár nappal ha esik a hő, akkor várható... nekem eddig szinte minden ciklusban, már 2-3 nappal előtte lezuhant és utána megjött, vagy fent maradt, megjött és csak másnap zuhant le a hő. Most meg leesett és aznap megjött. Nem lehet ezt tudni. Ahogy Moha mondaná, addig nem kombinálunk míg nem jön meg. Egyébként ha meg késői ovu volt és nem a rendszer szerinti, akkor akár beágyazódást is jelenthet... szóval nincs még veszve semmi :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!