Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kira84
2014-06-13 13:02:38
 
Fantasyc Köszi hát ha hiszed ha nem még soha nem volt ilyen a görbém mióta én itt vezetem..
Adrienn830
2014-06-13 12:20:22
 
Szia Moha! igen a 16.cn naptól pozi volt az ovu teszt
Moha13
2014-06-13 12:13:12
 
Adrienn830
Ovuteszteltél ebben a ciklusban? Csak mert egyáltalán nem egyértelmű, hol lehetett az ovud...vagy egyéb jele volt valahol? Biztos, hogy a rendszer jó helyre rakta?
Fantasyc
2014-06-13 12:10:07
 
Szesen! Köszönjük a pozitív energiákat!!! :-)
Megpróbálom így felfogni a dolgokat, sőt......

Adrienn, a te görbéd is hullámvasút, nem tudom mi lesz belőle, de drukkolok mindenkinek!
Adrienn830
2014-06-13 11:34:40
 
SZiasztok! Vasárnap-hétfő a nemvárt nap szerintetek mi lesz ebből? Hétfőn megyek vissza endoklinológushoz az eredményekért kivi leszek mint fog mondani, köszi válaszotokat.
Moha13
2014-06-13 10:05:22
 
Szesen
Köszi az infót. :)

Mostanában én is néha átmegyek agresszívba...és mondogatom, hogy IGENIS babás leszek, ha törik, ha szakad, de meg fogom kapni, amire vágyom...:)
Szesen
2014-06-13 09:57:47
 
Sziasztok!

Lehet, hogy tudjátok, de azért bemásolom!

" A 10 milliószoros napokon minden teremtés 10 milliószoros erővel hat. Ez mind a pozitív, előremutató fejlődést segítő gondolatokra, érzelmekre, a szeretettel teljes szándékokra, az előre vivő akaratra, mind az ennek ellenkezőjét képviselő negatív, visszahúzó, fejlődésed Útját nem segítő gondolatokra, érzelmekre, megnyilvánulásokra, szándékokra és akaratra egyaránt igaz. Minden megnyilvánulásod, tetted következményei tízmilliószorosan hatnak és hatnak vissza rád.
Ne felejtsd! Amire figyelmedet irányítod, azt fogod megteremteni. Senki nem fogja helyetted eldönteni, hogy ez most neked jó vagy nem jó. TE VAGY AZ IRÁNYÍTÓ! Csak Te tudod a gondolkodásodat meghatározni."

Ma egy ilyen nap van!:)


Ültessétek el a gondolataitokban a pozitív teszteket!
Igenis kismamák lesztek!
Pontosan tudom min mentek keresztül...
Évekig voltam magam is a sorstársatok!
A pozitív tesztem előtt minden este és minden szabad percben mondogattam magamnak, hogy igenis anya leszek, teherbe fogok esni! Persze tudom, hogy ez önmagában kevés, ám mégis úgy érzem szükséges volt önmagamat is "meggyőznöm" a sok kétség, sírás és bizonytalanság után, hogy menni fog.

Hajrá lányok, mindenkinek szorítok teljes szívemből!:)
Fantasyc
2014-06-13 09:01:32
 
Sziasztok!

Emikez, még ne add fel, hátha korai volt az a tesztelés!!!

Kira, ilyen szépen menetelő görbét még nem láttam, hajrá!!!! :-)

Én azt hiszem feladom a hónapot, nem tudok kiigazodni a görbémen. :-(
Eddig határozottan látszódott az ovum, most meg semmi és a hőm is lent van. :-( Itt már nem lesz semmi szerintem.
plumeria14
2014-06-13 08:49:29
 
emikez,
nem lehet, hogy a 16. napon volt ovud? Azért még ne add fel, mert szépen fent van a hőd. 2 nap múlva tesztelj újra.

Kira,
szerintem is korábban lehetett az ovud. Te mikorra tennéd az egyéb tünetek alapján?

GKata,
ha holnap tovább emelkedik a hőd, akkor okosabbak leszünk az ovuddal kapcsolatban.
Moha13
2014-06-13 08:42:50
 
Kira
Neked általában hány naposak a ciklusaid, a luteálisod, és hol szokott lenni az ovud? Mert én még mindig úgy gondolom, hogy korábban volt ovud, mint ahogy a rendszer jelzi. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!