Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
emikez
2014-06-13 08:25:51
 
luteállisom általában 12 nap teszteltem nem birtam ki regeli böl de sajna negativ el kenödtem nagyon kár volt tesztelnem:(
plumeria14
2014-06-13 08:11:13
 
szilvita,
lehet akkor, hogy a PCO zavar be – nem tudom.

emikez,
szerintem simán tesztelhetsz? Hány napos szokott lenni a luteálisod egyébként?

Kira,
ez aztán a fölfelé menetelés…

Én maradtam, ahol voltam:
GKata
2014-06-13 07:16:40
 
Sziasztok!

Gratulálok minden új pocaklakosnak :)!

emikez szerintem ha holnap is ilyen szép marad a görbéd, akkor ez a hónap a Tiétek volt ;) Jóstesztnek a reggelivizeletet használtam eddig ( és az is mindig igazat mutatott :( )

szilvita ovulációs teszt: én mindig este 18:00 óra körül szoktam elvégezni és még nekem mindig igazat mutatott.

kedina nekem is az alap napközbeni hőmérsékletem 37,2 - 37,5 között mozog, nagyban befolyásolja, hogy mit csinálok.

Nem tudom nekem mit hoz ez a hónap, a hőm most elég magas és még nem is volt ovum, ráadásul azt sem tudom, hogy pár napja nátha vagy allergia jött ki rajtam, de az orom is be van dugulva :(.
Kira84
2014-06-13 06:26:29
 
Jó reggelt lányok én ma egy kicsit megint feljebb kúsztam. Még mindig totál érzékenyek a mellbimbóim. És most már napok óta émelygek is.
emikez
2014-06-13 06:09:41
 
sziasztok hát már kezdek örülni szerintetek holnap el löjek egy tesztet nem akarok csalodni azért vártam enyit
szilvita
2014-06-12 23:03:54
 
Tudom, de egyszer kipróbáltam, ugye jóstesztelés miatt, és aztán többször, mindig pozitív. Azért lehet, mert pco-svagyok, és magasabb az lh-m?
plumeria14
2014-06-12 22:57:57
 
szilvita,
tesztelésen még nem gondolkoztam, de a nemvárt napját azért megvárnám vele...
Az ovutesztet egyébként nem reggel hanem délután kell csinálni, ügyelve arra, hogy előtte ne igyál túl sokat, mert az felhigitja a vizeletet.
szilvita
2014-06-12 22:24:47
 
Ovuteszt mindig igazat mond? Nekem semmit nem ér komolyan mondom. Reggeli vizeletből mindig totál pozitív, most hogy volt ovum, negatív volt, de nem hittem neki:-)
szilvita
2014-06-12 22:21:35
 
Sziasztok!
Nagyon örülök, képzeljétek van progim!!! Eddig bármikor vettek vért, 0,1 vagy 0,2 volt:-( Most 8. dpo-n elmentem vérvételre, és 11,7 ! Mértékegységet most nem tudok, de a ref. tartomány 1,2-15,9 a luteális fázisban. Volt tuti peteérésem,igaz? Most már csak azt kéne tudni, mi segített a sokminden közül...

Plumeria, egyszerre volt az ovunk, te mikor fogsz tesztelni?
viccbee
2014-06-12 21:05:29
 
miracle27,

Nem vettem eszre korabban a kommentedet a telomon. Koszike!

Sajnos ugy nez ki, hogy megjott. :( Hat nem volt veletlen a nagy hocsokkenes. De igy meg eleg rovid volt a lutealis szakasz. Ez jelent valamit?

Csatlakozoma a 'uj honap, uj remeny' csapathoz!

A tobbieknek hajra!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!