Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
niki95
2014-07-24 16:06:54
 
sebokeri

Mindíg ilyen hosszú az ovu utáni időszakod?

Én ma így :)
Ildibaba81
2014-07-24 15:47:38
 
Sziasztok!
Moha!
Szörnyen sajnálom, ami történt :( Nagyjából ismerős az érzés, nagyon hasonló volt a vetélésem pár hónappal ez előtt. Nekem is halvány pozi után valamivel kezdődött a barnázás. Nagyon megdöbbentem azokon, amik a kórházban történtek veled: én is nagyon megijedtem, csak épp az sztk-ba ugrottam be, de az a doki legalább normálisan megvizsgált (semmit nem látott), abban az időpontban, amikorra be voltam jelentkezve, a saját dokim is megvizsgált és hétvégén! egymás után 2 napon vetetett vért, csökment az Lh szint, ő is attól tartott, h.méhen kívüli.
Nekem az segitett feldolgozni, amiket ő mondott akkor: ez azért jó jel, mert tudjuk, h.egészségesek vagyunk, össze tudjuk hozni a babát, csak ez most nem a leg frankóbb hímivarsejt volt és jobb akkor már hogy most, ilyen korán, mert vsz.nagyon szörnyen beteg baba lenne egy ilyen terhességből, csak szenvedne. És láss csodát, csak 3 hónap kellett az újabb kis babocskának.

Az a vérzés, amit most tapasztalsz, azért olyan fura, mert tisztul ki minden odabent (az enyém is horrorisztkus vot, aki már szült, fogja tudni: pont olyan volt, mint ami szülés után 6 hétig folyik az emberből.)
A lényeg: próbálj megnyugodni, tudom,h.hülyén hangzik, de ez inkább jó jel: már tudjuk, hogy spontán is össze tudjátok ezt hozni!!!
sebokeri
2014-07-24 15:22:20
 
Krisztibaba85
Én is így sejtem, de miért ilyen "soká"?!
krisztibaba85
2014-07-24 15:17:41
 
Sebokeri

Szerintem meg fog jönni....lefelé megy a hőd :(
sebokeri
2014-07-24 15:00:32
 
Sziasztok!
Megnéznétek a görbém? Mit hámoztok ki belőle?:-)
Adrienn830
2014-07-24 13:47:42
 
Kedves Moha13 olvastam történeted és katasztófa nagyon sajnálom. Eleinte olvasva sírás jött rám utána nevetés de nem jókedvű nevetés értsd jól ez utóbbi azért mert olyan tudatlan orvosok vannak hogy na egyik azt mondta ott van másik meg azt nincs ott, annyira hülyének tudják nézni a pacienseket hogy ihaj. Kitartást és lelkiekben nagyon erő legyél tudom nagyon hogy nehéz, mi 6 éve várjuk kicsi csodánkat mi már annyi mindenen végigmentünk, sokszor az élet kedvem is elmegy....
krisztibaba85
2014-07-24 13:29:37
 
Sziasztok mi a véleményetek a 18. napon mért 17,2 nmol/L progeszteron és 271,2 pmol/L ösztradiol szintről ?
Köszönöm ha válaszoltok :)
Hajrá mindenki :)
Adrienn830
2014-07-24 12:30:22
 
SZiasztok!

18.-án nagyon halvány volt a 2.csík
19.-én erősebben látszott
20-21-22.-én erősebb volt a 2.csík a tesztcsíknál
23-24.-én is szintén erős pozi az ovu teszt

Együttlétek voltak: 19, 20, 22, 23-án

Múlt hét szerdán volt HSG-műtétem. Csajok kérdésem lenne hozzátok. Ma is erős 2 csíkos lett az ovu tesztem azaz .a 5. és 6-napba folyamatosan erős 2 csíkos az ovu tesztem szerintetek? Ez az első ilyen hónapom, Mert az olvastam ovu teszt max 2 napig mutat 2 csíkot ovu teszten akkor nálam mit jelezne? Mert ha Terhesség az még korai lenne nem jóstesztként? Amikor 19.-e óta folyamatosan eddig erős 2 csík van rajta. Már kiszabadult petesejtem a 20.-án gondolom mert akkor volt iszonyú fájdalmam a jobb oldalamon fél napig kb. köszi válaszotokat.
Adrienn830
2014-07-24 12:28:58
 
SZiasztok!

18.-án nagyon halvány volt a 2.csík
19.-én erősebben látszott
20-21-22.-én erősebb volt a 2.csík a tesztcsíknál

Együttlétek voltak: 19, 20, 22, 23-án

Múlt hét szerdán volt HSG-műtétem. Csajok kérdésem lenne hozzátok. Ma is erős 2 csíkos lett az ovu tesztem azaz .a 5. és 6-napba folyamatosan erős 2 csíkos az ovu tesztem szerintetek? Ez az első ilyen hónapom, Mert az olvastam ovu teszt max 2 napig mutat 2 csíkot ovu teszten akkor nálam mit jelezne? Mert ha Terhesség az még korai lenne nem jóstesztként? Amikor 19.-e óta folyamatosan eddig erős 2 csík van rajta. Már kiszabadult petesejtem a 20.-án gondolom mert akkor volt iszonyú fájdalmam a jobb oldalamon fél napig kb. köszi válaszotokat.
Viktória4
2014-07-24 10:25:34
 
Sziasztok!Olyan fura lett a mostani görbém.Nem szokott ilyen lépcsős lenni főleg nem lefelé.Mit gondoltok róla?Aki ért hozzá,mi a véleménye?Köszönöm ha ránéztek!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!