Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
nyesy
2014-07-25 14:14:06
 
Sziasztok,voltam hormon vérvétele mindenem jó lett csak a Tsh 0,019 lett de a T3 es a T4 viszont jo lett a menstruáciom 3.napjan vették a vért, hetfon kell mennem endokronologushoz de az aszisztens nő rámpirított hogy így ne is akarjak babát mert úgysem sikerül.Teljes a pánik mondanom sem kell:))A tavaly majusi Tsh-m tökéletes volt.
Van valakinek hasonlo tapasztalata?Gyógyszert kell szednem?szerintetek lehet így baba?tudtok erre valami természetes gyógymódot?
jniki82
2014-07-25 14:12:03
 
Nekem is fenntartásom volt vele kapcsolatban egyébként!Engem is megtsalált egy ilyen tanácsadó és mindenképpen megakart róla győzni!
Olvastam olyat aki szó szerint rászokott és nem tudta abbahagyni, mert mindenféle mellélhatás előjött mikor nem használta!Ezt mindenkinek maga kell eldöntenie!
Én végűl nem tettem!
plumeria14
2014-07-25 13:39:56
 
Andi1975,
a hormon értékeimmel minden rendben van, így azokon nem kell javítania...a progeszteronom szép magas, mégis van, amikor barnázok mensi előtt.

Az ösztrogén-progeszteron arány egy kicsit olyan, mint a gyógyszergyártók által meghatározott koleszterin szint...megadnak egy értéket és ha a felett vagy alatt van, akkor azt mondják, hogy nem stimmel és kell rá szedni valamit...egy hormon tanácsadó engem is rá akart beszélni a krémre, de én inkább az endokrinológusomra hallgatok...de mindenki tegyen saját belátása szerint.
jniki82
2014-07-25 13:23:48
 
Krisztibaba,

1-2 hónapja mikor megműtöttek beleástam magam én is a progeszteron krémbe.Leveleztem egy ideig az oldalon megtalálható Tóth Julianna Aviva oktatóval aki nem ajánlotta ezt a krémet!Ő tud állítólag egy jobbat és segít is a használatában szíves konzultál veled!
A progeszteron szint egyébként önmagában nem elég a hormon tanácsadók az ösztradiol szintet is nézik hozzá és abból számolnak arányt valahogyan!
Ha gondolod keresd meg Juliannát segít Neked is szívesen biztos!
krisztibaba85
2014-07-25 13:07:04
 
Sziasztok

Women's cream-ről tapasztalat valakinek?
És a 18.napon mért 17,2 nmol/L progeszteron szintről mit gondoltok?
Andi1975
2014-07-25 12:52:32
 
plumeria14
Premens , igen. 3-4 honapja szedem folyamatosan, 5 eve ajanlotta a nödokim az elsö napi görcseimre. Akkor is hasznalt, 2 honap utan mar. Aztan meg parszor elovettem par honapra. most azert szedem, hogy besegitsen a golyanak.

Mit mondott az endokrinologusod, nem tett semmit a hormonszintjeiddel tobb honap szedes utan?
plumeria14
2014-07-25 12:41:16
 
ikebaba,
nem értem, mihez képest szokott neked mindig 3-4 nappal korábban megjönni?
ikebaba
2014-07-25 10:17:09
 
plumeria
Nekem eddig mindíg 3-4 nappal hamarabb szokott meg jönni.De már 4 napja olyan érzésem van,mint ha mindjárt megjönne,és ami furcsa,hogy ki simult az arcom, 1 héttel ezelött pedig sok pattanás ki jött rajtam ,ami mindíg menses elött szokott.
És igen jó helyre tette a ovut,pont akkor volt, teszteltem is ami pozitív lett.ha még 2 napig nem jön meg akkor hétfön tesztelek,csak nyugtalan vagyok,mert szúrkál néha a hasam .Szia








plumeria14
2014-07-25 09:46:17
 
Andi1975,
milyen barátcserjét szedsz? A PreMens tablettát? Folyamatosan szeded vagy csak az ovu után?
Én 3 hónapig szedtem folyaamtosan (endokrinológus javaslatára) a PreMens tablettát, de semmi hatása nem volt, a pms tünetek ugyanúgy voltak, így abbahagytam.
Andi1975
2014-07-25 09:24:57
 
görbe
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!