Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
ikebaba
2014-07-25 19:51:05
 
plumeria
tehát a ciklusom ,hogy értsd 27vagy28 napos szokott lenni.Ma kellett volna megjönni.de holnap már lehet meg fog,mert iszonyatos fej görcsöm volt ma és szédültem.
szia
krisztibaba85
2014-07-25 18:34:21
 
Jniki köszi :) ez hasznos erről nem hallottam még,nekem 63 lett....hm?

Joggy!

szerintem elötte lehetett 2-3 nappal, és a 28. nap jött meg a menzim.De a 22. napon nagyon fájt a bal petefészkem,igazából elbizonytalanodtam hogy akkor most van az ovum...? lehet jó lett volna egy 3. progeszteron mérés a 25. napon....
yoggi
2014-07-25 17:58:32
 
Krisztibaba,
a progeszteronszint merteke attol fugg, hogy mikor volt ovud. Ha a 18. nap 7 nappal ovu utan volt, akkor szerintem picit alacsony, ha ha csak 2-3 napja volt ovud, akkor teljesen jo. Azt mondjak, hogy ovu utan 7 nappal a legmagasabb a progiszint, akkor jo lenne 25 nmol/L felett lennie, ha jol tudom. Az en referenciatartomanyom:
Follik: 0,6-3,5 nmol/l
Luteal: 5,7-70 nmol/l
Terhes: 30-750 nmol/l,
niki95
2014-07-25 16:49:21
 
Viktória4

Lehet beágyazódás :)
niki95
2014-07-25 16:48:35
 
Sziasztok! Ma így :)
jniki82
2014-07-25 16:27:56
 
krisztibaba,

ha nagon érdekel a dolog én egyszer kibogarásztam hogyan kell kiszámolni.Íme a számítás:
Kell a 21, napi ösztradiol szint és progeszteron szint.Nálam az ösztradil szint pmol/l- ben van megadva ezt át kell váltani nmol/l-be!Ha beírod a googleba bedob ilyen átszámításos oldalt.
Én itt számoltam át:www.egysegek.info/Pikomoles+literenkent+Nanomoles+literenkent+valo+atszamitasa.php
Ekkor elosztod a progeszteront az átszámított ösztradiol szinttel.
Ha jól tudom 200-nak kellene lennie, legalábbis annó ezt mondta a hölgy!
Viktória4
2014-07-25 16:16:41
 
Sziasztok!

Szerintetek a 10 dpo-n lévő enyhe görcs és barnázás még lehet beágyazódástól,vagy ez már a közelgő mensi jele lenne?

Köszönöm!
kedina
2014-07-25 15:47:30
 
Krisztibaba
Nézd,a mai nők 99 százalékának van ösztogéndominanciája. Így nem nyúlnék mellé valószínűleg, ha azt mondanám igen. DE ezt szakemberre bíznám. Mens Mentisbe nem tudsz elmenni? Legjobbak jelenleg ezen a téren.
krisztibaba85
2014-07-25 15:28:41
 
Köszönöm a véleményeket :)
Az ösztrogénem 271,2 pmol/L lett,ösztrogéndomanciám lenne? ez azt jelenti hogy nincs tüszőrepedésem?
kedina
2014-07-25 15:01:12
 
Plum, Niki
Krém ügyben nem tudok nyilatkozni. Nekem az a véleményem, hogy ezeket kúraszerűen lehetne alkalmazni, különben hozzászokik a szervezet. Az arányokat a Mens Mentisben IS nézik. Sajnos egy ösztogéndomináns világban élünk. Ergo minden sz@r ami minket körülvesz, a szintetikus anyagok nagy része a szervezetbe kerülve ösztrogénként viselkednek, nehezebben ürül ki. Így el tudom képzelni, hogy a szép progi érték mit sem ér. Ez most csak egy eszmefuttatás volt a részemről..
Nekem az ösztradiolom egy tisztítókúra után most kezd észheztérni. A saját ösztrogénem az alsó határon van. Nem 28 évesnek való ez az érték, ami nekem van.
A cickafark, palástfű kombót is max 3-4 hónapos kúrának ajánlják. Remélem szépen minden a helyére kerül egyszer. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!