Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Adrienn830
2014-07-31 10:09:02
 
SZiasztok, 2 napja jóstesztelek és pozit mai kicsivel halványabb volt mint tegnapi de pozi, viszont a HCG- full negatív, szerintetek reménykedjem hogy összejött vagy ne? görbém igy alakul
jniki82
2014-07-31 09:26:38
 
Sziasztok Lányok!

niki95,

csináltál ma tesztet, milyen lett?Érdekesen alakúl a történeted!!!
Zséba
2014-07-31 08:36:18
 
Sziasztok!

Fantasyc, lehet hogy pont ma van?:)

Katicabogár5
2014-07-31 08:13:23
 
Sziasztok!

Ma egy kicsit magasabb lett a hőm :D Meglátjuk mi lesz ebből mert nagyon érdekesen halad.
Fantasyc
2014-07-31 08:09:08
 
IziSzM:
Szerintem is jó ez az emelkedés, sőt holnap én már tesztelnék.

Nekem szerintem meg nem volt még ovum:
Ildibaba81
2014-07-31 07:57:50
 
IzISzM!

Szerintem a lépcsős emelkedés tök jö jel, meg a 37 fok is jóra utal, de még nem mérnék, egy micsit még várj vele.
Hajrá!

Én ma reggel először hánytam, csak azt nem tudom, mit...tök üres volt a gyomrom.... viszont így nem émelyegtem már utána.... :)

Mi holnap utazunk Horvátországba, egy hétig nem leszek... :)
IziSzM
2014-07-31 06:32:59
 
Jó reggelt lányok!

Ikebaba

Én be szoktam jelölni, a mensi után a pecsételést de max 1-2 napig szokott lenni. Neked mindig ilyen hosszan tart?

Én ma így állok, de valahogy tegnap reggel olyan fura, rossz, nyugtalan érzésem volt...
Elég lépcsőzetes a görbém, az jelent valamit?
KLANITA
2014-07-30 17:55:07
 
FBAndi
ohh, hát te görbéd se semmi nem tudok rá mit mondani.

Nekem szerintem nem lesz ovum.
Pénteken megyek vérvételre, hát ha látszik valami, pajzsmirigy :-(
Aztán nő dokihoz ha köv hónap is ilyen lesz.

lindi27
2014-07-30 17:44:40
 
Bebus, igen menj el mindenképp a házidokidhoz és mond el neki mi a bajod meg hogy mióta próbálkoztok. (Nödokihoz csak akkor fog elküldeni ha ö úgy látja) mi január ota probálkozunk, marc 31en menstrualtam utoljára es majusban mentem el dokihoz itt mert nem jött meg. Összeirtam milyen ciklusaim voltak eddig mert mindig rendszertelen volt miota nem szedek fogamzasgátlót de ilyen meg soha nem volt ilyen durva kimaradás. Szóval azóta semmi, szedek metformint, eletmodot valtottam, mozgok, amugy az elsö vèrvèteleredmenyem nagyon magas LH szint es alacsony tesztoszteron szint volt. A magas LH szint pcos ra utal mondta a doktornö ezèrt megyek uh-ra meg ujra nèznek mindent vèrvètelen 2 hónap metformin szedès utan. jöv hèt csütörtökre kaptam idöpontot a dokihoz, màr nagyon kiváncsi vagyok az eredmènyekre.
ikebaba
2014-07-30 17:13:53
 
Sziasztok.
Ha a menstruáció után az 5,6,7,8 napon barnás szinű váladék jön,akkor be kell jelölni az adatbevitelnél a pecsételö vérzést? ti hogyan szoktátok ?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!