Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kedina
2014-08-01 09:34:58
 
Fantasyc
Ne emeld!!!!!!!!! Gyógyszert az orvos emeli. Különben is 8ról jön le, így már ez szuper. Légy türelmes. 1-2 hónap és szerintem normál tartományban lesz a babához. Van, amit nem lehet siettetni. Nyugi!

Katicabogár5
21. napomat taposom ma. 26-27 naposak a ciklusok.

plumeria14
Én 5 pontosat csináltattam utoljára.
Elvileg az éhomi inzulin 2,5 szeresét nem haladhatná meg a 120-as. Elvileg közel hasonlónak kéne lennie a kettőnek.Én gyógygombával és diétával vittem lentebb. (nem túl szigorú diétával.

KLANITA
:)

Fantasyc
2014-08-01 09:10:59
 
sziasztok!

megjött a tsh eredménye: 2.97 :-)
Ez már a referencia tartományon belül van, de még nem közelíti meg az 1.5-öt. Szerintetek????
Csak szeptemberre van időpontom az endokrinológushoz, fél tablettát szedek, gáz lenne, ha magamtól szednék egészet???
Prolaktin még folyamatban van, ma megkapom annak az eredményét is. T3, T4 vizsgálatát is kértem, de nem csinálták meg. :-(

Ovunak nyoma sincs. :-(
Mi lesz ebből???

Klanita: neked talán most volt??? van más jele is???

krisztibaba:
szerintem sem olyan kismértékű az az emelkedés, pláne az utolsó görbén. Tény, hogy nincs meg az az 5 tized, de nem is kell...mindenki szervezete másképp működik. A hormonsort viszont mihamarabb csináltasdmeg, a lányoknak igazuk van. Nem veszítesz semmit.

szilvita: Kívánom, hogy minden minden rendben legyen, kitartás!!! :-)
Katicabogár5
2014-08-01 09:02:00
 
Ma szintén 37,1- et mértem. Szépen haladok. Sose tudom hányadik napom van mindig reggel szembesűlök vele és ma a 27. napom már csak pár nap és minden kiderül. Lehet e örülni vagy nem.

Kedina te mire nem várod? És hogy állsz?
plumeria14
2014-08-01 08:39:39
 
FBAndi,
szépen megemelkedett a hőd, úgyhogy szerintem már megvolt az ovud vagy éppen most van… Csak a reggeli (ébredés előtti) mérésnek van jelentősége, mert utána már jössz-mész, eszel-iszol, kint meleg van, így minden hat rád, szóval ahhoz nem lehet viszonyítani. Önmagában az a tény, hogy máshol alszol, nem befolyásolja a hődet, csak akkor, ha ott más a klíma (hidegebb vagy melegebb van).

krisztibaba85,
ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem a dokid nem „normális”…szerintem a görbéddel és a hőddel nincs semmi gond. Sokan gondolják azt, hogy ovu után 37-re kell ugornia a hőnek, de ez nem igaz. Az a fontos, hogy 0,3-0,5 tizedes emelkedés legyen és ez nálad megvan.

kedina,
mennyi lenne a normális 120 perces inzulin szint? Nekem januárban nézték, akkor 26,2 volt…igaz, előző este nem figyeltem oda és édességet is nyomtam, nem tudom, hogy ennek volt-e jelentősége. Nekem az endokrinológusom és a nőgyógyászom is azt mondta, hogy nincs IR-em. Neked szépen lement az érték.

Moha,
a dokit nem kérdeztem ott meg, hogy ez mit jelent vagy csak utána olvastad, hogy mit írt rá a papírra? Szerintem most tisztul a szervezeted. Ha van otthon intim zuhanyod, akkor szerintem némileg segíthetsz ezen…én mensi után szoktam használni, mert így hamarabb „kiürülök”.
KLANITA
2014-08-01 08:31:48
 
Sziasztok!

Na talán.....
kedina
2014-07-31 22:19:18
 
krisztibaba85
Szóval ilyen randa görbével is lehet peteérés. 12.nap volt átjárhatóságim és látszódott a sárgatest képződmény.
szilvita-val egyet értek, inkább kutakodott volna a pajzsmirigy felé..
Ha úgy döntesz beszedet í gyogyit, akkor a 11-12 nap körül én elmennék egy kontroll UHra, hogy hogy állnak a tüszők.
kedina
2014-07-31 22:14:43
 
krisztibaba85
Kicsit magasabbnak kéne lennie, de a emelkedik az elejéhez képest. 2-3 fokot. UH-val legalább megnézhette volna, hogy mi látszik a petefészkeiden, mielőtt bármit is felír...
Egy görbém, amikor tuti, hogy volt érés és repedés is. 12.nap reggel repedt.
szilvita
2014-07-31 22:08:48
 
Adrienn, én a 12. Dpo-n csináltam először tesztet, nem reggeliből, és nagyon halvány vékonyka csík volt és reakcióidőn túl. 13. napi reggeli is ugyanaz, de a be sure tesztmeg csak két óra múlva lett csíkos... Ez a teszt, amivel először teszteltem szerintem nasgyon jó, prompt midstream a neve. 25-ös, de nekem mégis ez mutatta ki leghamarabb, nap közben. Viszont valamelyik nap a barátnőmmel poénból megcsináltunk egy ovutesztet, csajok ilyen sötét tesztcsíkot én még nem láttam:-) lehet valami ebben a keresztreakcióban...

Drukkolok, aki a végén jár!

Én már 10+4-nél tartok, két hét múlva remélem írhatok a reményhozóba:-)

Moha, gondolom ez olyasmi lehet, mint szülés után, biztos nemsoká elmúlik! Sokat gondolok rád, kívánom, hogy mihamarabb helyrejöjj testileg-lelkileg!

Jaj a délutáni hő, én sokszor mértem a babás ciklusomban, mert nem hittem el, hogy az én 35,9-es hőm 36,8 meg 37,2 ( reggel picit kevesebb volt)

Valakinél eszembe jutott a pajzsmirigy, de elfelejtettem...ja Krisztibaba, nálad az jó? Picit alacsonyabb a hőd.
krisztibaba85
2014-07-31 21:48:27
 
és még egy
krisztibaba85
2014-07-31 21:47:35
 
még egy görbém
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!