Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
FBAndi
2014-08-02 14:15:17
 
IziSzM
Gratulálok a pozitív teszthez :)

Plumeria
Szerintem okos döntést hoztál és szívből kívánom így ismeretlenül is, hogy most már érkezzen a baba :)

KLANITA
Alakulunk-alakulunk ;)Kb a 19. napodon lehetett az ovu? Neked is jól elcsúszott... Csak nem nyaraltatok ti is? :)

Fantasyc
Milyen jó fej férjed van! :DDD Reméljük nem lesz ebből se neki, se neked bajod :)

Katicabogár5
Most jársz a 28.napodnál? Hány naposok szoktak lenni a ciklusaid? 39? Jól látom?! Mindenesetre megy a drukk!!!!!

Adrienn830
Szerintem várd amíg meg nem jön és csak utána tesztelj! Az már csak pár nap, ha jól látom. Mert így magadat megkíméled meg a negatív tesztektől. A múlt ciklusban én is 2x is teszeteltem pozitívat ovu-teszttel, pedig azt sem tudtam, hogy jósteszként lehet használni :) Csak annyira megugrott a hőm, hogy mondták a lányok, hogy lehet megint van egy peteérés (?!) és azért ellőttem egy tesztet. Mivel közel jártam a ciklus végéhez, mondták, hogy jóstesztként is lehet használni. És mint mondtam, egyre pozitívabb volt. Aztán megjött, kb percre pontosan. Mondjuk én nem keseredtem el szerencsére! De te se tedd! Csak várd meg szerintem a nemvárt napot :)

Kellemes hétvégét mindenkinek :)
szilvita
2014-08-02 13:37:24
 
IziSzM gratulálok! Boldog, gondtalan babavárást!

Plum, nagyon jó döntést hoztál szerintem.

Mindenkinek drukkolok, aki a végén jár! Úgy tűnik mindenki felfelé tart:-)

Adrienn, nem próbáltál másmilyen tesztet? Biztos ott volt a pé, ahova húzta?
Adrienn830
2014-08-02 11:01:43
 
Sziasztok! Nem tudom de én hőm fura, ovulációs jóstesztem mai napig 2 csíkos hol halványabban hol erősebb a 2. csíkocska. Terhességi 10-érzékenységű full negatív :( Mit gondoltok mensim lesz hamarosan? Cicim az fáj kb 1,5 hete
Katicabogár5
2014-08-02 10:56:19
 
IziSzM gratulálok a pozitív testhez.

Plum örülök hogy így gondolkozol ez szuper...így hamar meg is lesz az eredménye

Én kedden vagy szerdán tesztelek ha addig nem jön meg. De eddig jelét se látom a menszinek.
plumeria14
2014-08-02 10:26:00
 
IziSzM,
gratula a + teszthez, a görbéd is nagyon szép. A lányok korábban dicsérték az Xepil tesztet, úgyhogy emiatt ne aggódj. Szuper hétvégét nektek!
IziSzM
2014-08-02 10:08:55
 
Plum,
Szuper ez a hozzáállás, nagyon drukkolok nektek, biztos, hogy most fog jönni a manókátok! :)
Néha olyan hihetetlen, hogy egy olyan történés ami hidegzuhanyként ér mennyire pozitívan tud végül hatni! És ez tényleg így van!!
IziSzM
2014-08-02 10:02:47
 
Sziasztok,

Én ma végre pozitívat teszteltem reggel :)))) el se merem hinni... Óriás boldogság van!!! Halvány de egyértelmű, elvileg még hétfő lenne csak a nemvárt napja, de nem birtam ki. X-epil tesztet csináltam, az mennyire megbízható szerintetek? Mindenesetre holnap reggel csinálok másfélét is, most csak ilyen volt itthon.

Niki95, Katicabogár5

Nagyon szurkolok nektek, izgi a görbétek :)

KLANITA, FBAndi

Szépen alakultok!!
plumeria14
2014-08-02 10:00:39
 
Lányok,
saját magamat is megleptem, de a tegnapi történések gondolkodásra késztettek és úgy döntöttem, hogy nem sietjük el a lombikot és ebben az évben még a természetes útnak adunk esélyt...ha másnak sikerül, akkor nekünk is fog! felkiáltással. Egy kicsit, vagyis már nagyon belefáradtam ebben az egészbe és szerintem nem az inszemes és a lombikos erőltetés a mi utunk :) Most egy pár hónapig "lazábban" veszem az egészet, mérni továbbra sem fogok, mert nekem 2 évig ez a "módszer" nem jött be...úgyhogy ahogy ebben a hónapban is, ala natúr :) Már most sokkal jobban érzem magam, mert úgy érzem, hogy egy nagy teher esett le a vállamról, ami most felszabadított. Erre mondják azt, hogy minden rosszban van valami jó. Nekem a fodrászom terhessége volt az a pont, ami az én életemben is pozitív fordulatot hozott és figyeljétek meg, hogy most fog összejönni!!!!!
Fantasyc
2014-08-02 09:55:00
 
sziasztok!

Katicabogár, Klanita, FBandi nagyon szépen emelkedtek, szorítok nektek!!!! :-)

Végre nekem is kúszik felfelé, igaz a csökkenés most elmaradt, de remélem ez nem baj. :-)
A párom is "feláldozta" magát a jó cél érdekében. :-)
Katicabogár5
2014-08-02 09:13:13
 
Ilyen szép görbém még sose volt. Nagyon izgatott vagyok és kíváncsi már hogy ebből mi lesz de nagyon szép az biztos. Már csak pár nap. Szorítsatok nekem lányok én is szorítok mindenkinek.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!