Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Katicabogár5
2014-08-01 12:52:11
 
Köszi Plum gondoltam hogy nem mind csak tudom hogy nehéz de hidd el nem sokára te is a kismamákhoz fogsz tartozni. Én bízom benne hogy a régi motorosok közül nem sokára mind osszátok meg a jó hírt és együtt fogunk örülni egymás boldogságának :-)
plumeria14
2014-08-01 12:27:00
 
Katicabogár5,
nem minden babás hír érint így engem, de ez most váratlan volt...fel kell dolgoznom.
Izgi a te eseted, a görbéd szépen alakul :)
Katicabogár5
2014-08-01 12:05:07
 
Plumeria ne szomorkodj. Tudom mit érzel egy ideig én is így fogadtam a babás híreket. De most már boldoggá tesz ha valaki várandós a környezetemben és arra gondolok ha nekik sikerült nekünk is fog. Ezt így kell felfogni és hidd el nem sokára nálatok is jön a baba. Tegnap délután engem elkopott egy olyan érzés hogy itt a pocakomban a baba. Remélem jól éreztem és napok múla ez bizony is fog igazolodni.
jniki82
2014-08-01 12:03:33
 
Plumeria,

ismerős a helyzet!A munkahelyem csupa olyan -"kislány"- 20-21 évesek lettek terhesek akik pár hete esetleg hónapja voltak együtt az aktuális párral és még csak nem is tervezték!!!!
Ez nagyon bosszantó tud lenni!
plumeria14
2014-08-01 11:28:05
 
A mai idegesítő történés….Ma be akartam jelentkezni a fodrászomhoz, aki sms-ben közölte, hogy babát vár (szuper!), de sajnos a kora és a vérezgetés miatt nem tud dolgozni. Nem emiatt vagyok dühös, hanem azért, mert már kb 1 éve minden alkalommal mondtam neki, hogy nem jön a baba, ők nem is tervezték, mert nincsenek is összeházasodva, erre tessék! Miért ilyen igazságtalan az élet? lehet, hogy amíg ezeket a híreket nem tudom semlegesen fogadni, addig nekünk se fog jönni. Miért van ez így? Most megint egy kicsit pedepiztem emiatt, pedig már elég jól voltam ebben a hónapban…nem mérek, nem teszteltem, kukkon se voltam, no inszem, erre ez a hír :(
Katicabogár5
2014-08-01 10:35:39
 
ja a görbém itt van
Katicabogár5
2014-08-01 10:34:39
 
Kedina akkor majdnem együtt vagyunk mert nekem meg 32 33 nap körül mozog. Csütörtökön elutazunk kedden vagy szerdán ha nem jön meg csinálok egy tesztet. És te mit mértél reggel?
plumeria14
2014-08-01 10:31:55
 
Katicabogár5,
bíztató a hőd, de hol van a grafikonod?

Fantasyc,
mennyi volt korábban a TSH értéked? Mennyi idő alatt ment le ennyire? Szerintem magadtól ne emeld az adagot. Érdekes, mert nekem az első konzultáció alkalmával (akkor 2,77 volt a TSH), a doki alapból úgy írta fel, hogy 6 hétig fél szem, majd utána 1 szem és kontroll 3 hónap múlva. Akkor pont úgy jött ki, hogy a 6 hét leteltével kellett vérvételre mennem és akkor újra megnézettem és akkor már csak 1,55 volt, majd májusban (4 hónap elteltével) lecsökkent 0,76 mIU/l-ra.

kedina,
nekem a 0 perces inzulinom 4,9 volt, ennek a 2,5 szerese 12,25, nekem meg 26,2 volt. Nem értem, hogy akkor miért mondták, hogy rendben van. lehet, hogy újra meg kellene nézetnem, mert azóta nem eszem cukrot.
Adrienn830
2014-08-01 10:26:34
 
Fantasyc

Vegyél közönséges galaj teát és pl Szabó Gyuribácsi oldaláról rendeltem nekem a tsh-m volt 2,360 és az babához nagyon nem jó szóval ittam minden reggel 1 csészével minden nap éhgyomorra és 2-3 hó alatt levitte 1,240-re, amikor a doki ezt kimondta örültem nagyon hogy sikerült és szinten tartásként lehet inni.

Csajok amilyen szépen indultam felfelé ma úgy lefelé, de mekkorát ment le reggel alig hittem a lázmérőnek csak lestem :( ez nem jó jel számomra
KLANITA
2014-08-01 09:58:34
 
Fantasyc

Hát lehet, hogy most már meg volt az ovum, remélem.
Nincs más jele.



 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!